Odbiór odpadów warsztatowych w Stalowej Woli

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
Jest zainteresowanych usługą

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Wyceń przez telefon
Wyceń przez telefon
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odbiór odpadów z warsztatu samochodowego w Stalowej Woli – co musisz zrobić przed nim?

Przed odebraniem odpadu z warsztatu samochodowego w Stalowej Woli musisz zadbać o jego prawidłowe składowanie. Przepisy BHP obligują Cię do organizowania bezpiecznej przestrzeni pracy. Dodatkowo firma odbierająca odpady warsztatowe w Stalowej Woli także musi mieć zapewnione neutralne warunki wywozu. Wszystkie materiały niebezpieczne muszą pozostać w szczelnych pojemnikach, oleje w nieprzeciekających beczkach, a opony muszą być ułożone w taki sposób, aby nie miały szansy na kogokolwiek spaść. Odpady warsztatowe w Stalowej Woli nie mogą się wydostawać poza miejsce okresowego przechowywania w warsztacie. W innym przypadku będą stwarzać zagrożenie dla środowiska i będą powodować wypadki w serwisie. Zużyte czyściwo w Stalowej Woli ze względu na to, że może być zanieczyszczone szkodliwymi płynami, musi być trzymane w uszczelnionych pudełkach. Tak samo zużyte filtry olejowe w Stalowej Woli, które nie mogą zostać zmieszane z innymi materiałami. W przypadku jeśli interesują Cię oleje - odwiedź naszą platformę: https://mamodpad.wastemaster.pl/skup-przepracowanego-oleju.Pamiętaj o bezpieczeństwie własnym i innych!

Korzyści ze współpracy z WasteMaster

Bezpłatnie wycenimy Twój odpad i stworzymy listę zawierającą propozycje ofertowe, ułożoną specjalnie według Twoich potrzeb. Nieistotne, czy chcesz zutylizować czyściwo w Stalowej Woli czy też ogólnie zutylizować odpady warsztatowe w Stalowej Woli – my pomożemy Ci w realizacji całego procesu. Nie wierzysz? Zerknij do sekcji opinii na naszej stronie. Zadowoleni klienci nie mogą się mylić!

Ceny odbioru odpadów z warsztatów samochodowych w Stalowej Woli

Skupy są zazwyczaj zespolone bądź ściśle współpracują z firmami odbierającymi odpady warsztatowe w Stalowej Woli. Stąd też istotnym czynnikiem wpływającym na cenę usługi, jest odległość Twojego warsztatu od placówki utylizującej odpady. W podobny sposób: im dalej, tym drożej. Podobnie sprawa ma się w wypadku miejsc oddalonych od wielkich miast na mapie Polski. Ceny benzyny również mają znacznie w przypadku zmian kwoty za wywóz śmieci. Mimo iż brzmi to pesymistycznie, nie trać nadziei! Firma WasteMaster jest wyspecjalizowana w wyszukiwaniu korzystnych ofert w mniejszych miastach. Dowodem na to jest nasza siatka kontaktów. Sprawdź naszą aplikację i sam zobacz: https://app.wastemaster.pl/

Jak zutylizować filtry oleju w Stalowej Woli?

Na pytanie zadane w nagłówku jest jedna odpowiedź: w specjalnym skupie. Na własną rękę niestety nie jesteśmy w stanie przeprowadzać takich zabiegów, niezbędnym jest zatem, żeby oddać odpady warsztatowe w Stalowej Woli w odpowiednie ręce. Zabrania się również wrzucania odpadów warsztatowych w Stalowej Woli do śmieci zwykłych lub komunalnych. W przypadku serwisów, gdzie produkowanych śmieci jest naprawdę sporo, jedynym wyjściem jest wywiezienie ich do skupu, gdzie oddamy np. zużyte filtry oleju w Stalowej Woli.

Utylizacja odpadów samochodowych w Stalowej Woli – przykłady odpadów

Jakie pozostałości utylizujemy? Każdy surowiec wyprodukowany w warsztacie ulega utylizacji lub recyklingowi. Poniżej zamieszczone zostały przykłady śmieci, które firmy odbierające odpady z warsztatów samochodowych w Stalowej Woli od Ciebie wezmą: • oleje silnikowe, przekładniowe, smary, • opakowania zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • sorbenty, materiały filtracyjne, tkaniny do wycierania, ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • stare opony, • filtry olejowe, • metale żelazne, • gazy w pojemnikach zawierające substancje niebezpieczne, • baterie i akumulatory ołowiane. Utylizacja odpadów warsztatowych w Stalowej Woli odbywa się w wyspecjalizowanych skupach. Nie każda z nich obsługuje wszystkie wymienione materiały. Są skupy zajmujące się tylko starymi oponami - miejmy to na uwadze. Jeśli utylizujemy płyn hamulcowy w Stalowej Woli, trzeba się wcześniej zorientować czy dany skup zajmuje się także innymi odpadami.

Co trzeba wypełnić, aby zutylizować odpad warsztatowy w Stalowej Woli?

Prawo w Polsce wymaga, abyś jako przedsiębiorca prowadził ewidencję odpadów w BDO. Firma, z którą rozpoczynasz współpracę powinna wcześniej sprawdzić, czy Twój warsztat jest zarejestrowany. Jeśli tak jest, to przyjadą do Twojego warsztatu samochodowego. Utylizacja odpadów w Stalowej Woli zostanie dokonana tylko w momencie, kiedy przekażesz KPO do skupu. KPO to Karta Przekazania Odpadu, w której musisz zawrzeć wszystkie informacje o wywożonym odpadzie. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Środowiska, do każdej pozostałości jest przypisany pewien kod, który określa jej rodzaj. Dla zużytego akumulatora to 16 06 01. Pamiętaj o właściwym oznakowanie, gdyż jest to niezbędne w KPO i ułatwia pracę skupom.

Czy organizacja odbioru odpadów z warsztatu w Stalowej Woli jest trudna?

Porządek w miejscu pracy to bardzo ważna sprawa. Zwłaszcza w autoserwisie, gdzie istotna jest precyzja i właściwe materiały, Niestety odpady warsztatowe w Stalowej Woli generują wiele kłopotów. Są często toksyczne, trudne w przechowywaniu i utylizacji, czasami mogą wywoływać wypadki w miejscu pracy. W związku z tym, korzystnym rozwiązaniem jest cykliczne korzystanie z usług firm odbierających odpady warsztatowe w Stalowej Woli. Zajmą się one dostarczeniem odpadów warsztatowych w Stalowej Woli do miejsca skupu, gdzie zajmą się nimi profesjonaliści. Zatem na pytanie, gdzie oddamy zużyte filtry olejowe w Stalowej Woli jest jedyna odpowiedź – do specjalnego skupu. Jednak czy organizacja całego procesu sprawia trudności? Przeczytaj poniższy wpis i oceń sam! Utylizacja filtrów oleju w Stalowej Woli? Tylko z nami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie jestem przekonany do internetu i technologii, ale całe szczęście, jedna rozmowa telefoniczna załatwiła sprawę i pozbyłem się swoich odpadów warsztatowych w Stalowej Woli.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem z Mazowsza, do Warszawy mam daleką drogę. Nie sądziłem, że uda mi się znaleźć tak szybko i niedrogo najbliższą firmę wywożącą odpady warsztatowe. Wciąż jestempod wrażeniem:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Gospodarka odpadami w warsztacie samochodowym, to często droga przez mękę. Zięć pokazał mi aplikację Wastemaster i moje podejście zmieniło się o 180 stopni! Naprawdę ułatwiła mi życie:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Utylizacja płynu hamulcowego w Stalowej Woli, udała się tylko dzięki pomocy konsultanta Artura - dziękuję bardzo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W dosłownie parę godzin znalazłam idealną firmę skupującą zużyte czyściwa w Stalowej Woli. Realna oszczędność czasu!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon