Słupsk - odbiór odpadów warsztatowych - cennik | WasteMaster

Odbiór odpadów warsztatowych w Słupsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

KPO - niezbędna przy oddawaniu odpadu do utylizacji w Słupsku

Oprócz prowadzenia aktualnej ewidencji w BDO, przedsiębiorca musi dodatkowo wypełnić Kartę Przekazania Odpadu. Jest to druk zawierający drobiazgowe informacje na temat Twojego odpadu. Kod, ilość, rodzaj, to wszystko jest cenne dla firmy odbierającej śmieci z Twojego warsztatu samochodowego. Utylizacja odpadu w Słupsku także będzie pośrednio organizowana na podstawie informacji, które dostarczyłeś. Pamiętaj o wszelkich formalnościach - utylizacja odpadu, to już nie Twój problem!

Odbiór odpadów z warsztatów samochodowych w Słupsku - uzupełnienie wiedzy

W związku z tym, że warsztaty produkują setki kilogramów lub ton pozostałości, ważny jest odpowiedni przewóz. Firmy odbierające odpady warsztowe w Słupsku dysponują specjalnymi pojazdami ciężarowymi, które są w stanie przewozić takie ładunki. Należy jednak mieć na uwadze, że im większa odległość od miejsca skupu - tym więcej zapłacimy. Ceny paliwa również są tutaj istotną zmienną. Jeśli mieszkamy daleko od dużych miast, to także będzie kształtowało ostateczną kwotę za usługę. Ale z Wastemaster wyszukasz korzystne ogłoszenia nawet na obrzeżach kraju. Posiadamy wiele partnerskich skupów w całej Polsce, więc na pewno znajdziemy też w Twojej okolicy! Nie wierzysz? Sprawdź naszą aplikację - https://app.wastemaster.pl/ Nie czekaj i zamów wywóz odpadów warsztatowych w Słupsku już dziś!

Kategorie odpadów warsztatowych w Słupsku

Wszystkie elementy odpadów warsztatowych muszą zostać zutylizowane. Tylko nieliczne zostaną poddane recyklingowi. Poniżej znajdziesz rodzaje odpadów z warsztatów samochodowych podlegajacych odbiorowi w Słupsku: • oleje silnikowe, przekładniowe, smarowe, • opakowania zabrudzone substancjami niebezpiecznymi, • sorbenty, materiały filtracyjne, szmatki do wycierania, ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • zniszczone opony, • filtry olejowe, • metale żelazne, • gazy w pojemnikach zawierające substancje niebezpieczne, • baterie i akumulatory ołowiane. Utylizacja odpadów warsztatowych w Słupskuto trudne zadanie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wielką liczbę ich rodzajów. Warto przed zamówieniem usługi sprawdzić, czym jeszcze zajmuje się dana placówka. Jest możliwe, że tam gdzie wywozimy zużyte oleje, zrobimy również utylizację płynu hamulcowego w Słupsku.

Korzyści ze współpracy z Wastemaster

Darmowo wycenimy Twój odpad i przygotujemy listę ofertową, ułożoną specjalnie według Twoich preferencji. Obojętne, czy chcesz zutylizować czyściwo w Słupsku czy też ogólnie zutylizować odpady warsztatowe w Słupsku - my pomożemy Ci w organizacji całego procesu. Nie wierzysz? Zerknij do sekcji opinii na naszej stronie. Usatysfakcjonowani klienci nie mogą się mylić!

Gdzie zostawić odpad? Gdzie oddać zużyte filtry olejowe w Słupsku?

Nie wolno wyrzucać odpadów warsztatowych w Słupsku w dowolne miejsce. Jasnym jest to, że nie można ich zostawić w lesie lub też w śmieciach na odpady komunalne. NIewielkie ilości można wywieźć do punktu typu PSZOK, czy stację benzynową w przypadku olejów. Jednak jest to rozwiązanie dedykowane dla osób prywatnych. Warsztaty, jak praktyczniee wszystkie firmy w Polsce, muszą prowadzić rejestr swoich odpadów w BDO, więc nie mogą wyrzucić swoich pozostałości w losowe miejsce. W takim razie gdzie zutylizujemy filtry oleju w Słupsku? Jedyną legalną opcją jest ich wywóz do skupu.

Odbiór odpadu z warsztatu w Słupsku - podstawy, które musisz znać

Dbanie o rozwój warsztatu może przybrać najróżniejsze formy. To nie tylko nabywanie nowych urządzeń, poszerzanie oferty usługowej, ale i rozsądna gospodarka odpadowa. Składowanie pozostałości w warsztacie odstrasza przyszłych klientów, ale przede wszystkim budzi ryzyko wypadku. Odpady warsztatowe w Słupsku muszą być w odpowniedni sposób przechowywane przed zutylizowaniem. Jednak gdzie utylizuje się filtry oleju w Słupsku? Jak legalnie pozbyć się odpadów warsztatowych w Słupsku? Jak znaleźć najlepsze firmy odbierające odpady warsztatowe w Słupsku? Na te wszystkie pytania odpowie poniższy artykuł - zostań z nami!

Jak przechowywać śmieci przed odbiorem odpadów z warsztatu samochodowego w Słupsku?

W kontekście bezpieczeństwa w serwisie, koniecznie trzeba zadbać o właściwe przechowywanie odpadów warsztatowych w Słupsku. Rozlany olej na podłodze może się tragicznie skończyć, a niezabezpieczone metalowe pozostałości mogą kogoś skaleczyć. Aby temu zapobiec, należy przestrzegać reguł BHP. W wyznaczonym miejscu trzeba zgromadzić odpad, dopóki nie zostanie on zabrany. Każdy element musi byż zabezpieczony - beczki z olejem szczelne, zniszczone opony ułożone w taki sposób, aby na nikogo nie spadły, a krawędzie silnika zawinięte np. w jakiś materiał. Zużyte czyściwo w Słupsku musi mieć swój pojemnik, gdyż mogło zostać zanieczyszczone niebezpiecznymi substancjami. Z kolei zużyte filtry olejowe w Słupsku muszą się znajdować w nieprzeciekających opakowaniach (więcej o olejach na naszej stronie - https://mamodpad.wastemaster.pl/skup-przepracowanego-oleju). Akurat one mogą zostać poddane recyklingowi, więc należy też zadbać o to, aby nie zostały zmieszane z innymi substancjami. Firmy odbierające odpady warsztatowe w Słupsku wymagają od klientów zadbania o takie szczegóły. Za pomocą tych prostych działań zapewniasz bezpieczeństwo i sobie i pracownikom odbierającym odpad z Twojego warsztatu samochodowego w Słupsku.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki Wastemaster szybko pozbyłam się zużytych filtrów oleju i starych opon. To była dobra współpraca!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Trudno było mi się odnaleźć na początku w tych wszystkich firmach odbierających odpady warsztatowe. Tyle opcji, że o Jezu… Jednak dzięki propozycji ofert od Wastemaster, podjęłam jedną decyzję i już teraz wiem, że lepiej trafić nie mogłam!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Odbiór odpadów z warsztatów samochodowych to była moja zmora, nigdy nie miałem sił, żeby się tym zajmować, a na końcu i tak firmy liczyły sobie za dużo za wykonaną usługę. Jednak dzieki Wastemaster szybko i sprawnie znalazłem stałego (i przede wszystkim korzystnego) dostawcę usługi. Już nie muszę się martwić o wywóz śmieci!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szybki i profesjonalny transport odpadów warsztatowych. Nic dodać, nic ująć.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szybki i sprawny transport odpadów warsztatowych. Nic dodać, nic ująć.

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon