Opoczno - odbiór odpadów warsztatowych - cennik | WasteMaster

Odbiór odpadów warsztatowych w Opocznie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Oszczędź czas z Wastemaster!

Chcesz zytulizować czyściwo w Opocznie? A może jesteś zainteresowany ile kosztuje utylizacja wszystkich odpadów warsztatowych w Opocznie? Nie trać czasu na szukanie ofert i skontaktuj się z Wastemaster. Bez pobierania żadnych kosztów oszacujemy Twój odpad i znajdziemy mnóstwo trafnych ofert, specjalnie dla Ciebie! Pozbądź się odpadów z Wastemaster i oszczędź mnóstwo czasu!

Procesy skupione wokół odbioru odpadów z warsztatu samochodowego w Opocznie

Jak pozbyć się odpadów warsztatowych w Opocznie? Gdzie najtaniej oddamy zużyte filtry olejowe w Opocznie? Jak odszukać najkorzystniejszą firmę odbierającą odpady warsztatowe w Opocznie? Na te i inne pytania, znajdziesz odpowiedź w poniższym wpisie! Odpady warsztatowe w Opocznie sprawiają dużo kłopotów właścicielom autoserwisów. Są problematyczne w przechowywaniu, powodują wypadki i straty w przedsiębiorstwie. Nie można ich wyrzucić do zwykłych śmieci, a do PSZOK-u można oddawać tylko niewielkie ilości. Jak w takim razie usunąć opady warsztatowe w Opocznie z miejsca pracy? Zorganizować ich wywóz do miejsca odpowiedniego skupu.

Utylizacja odpadów samochodowych w Opocznie

Jakie materiały należy zutylizować? Wszystkie śmieci produkowane w autoserwisie muszą zostać poddane neutralizacji, utylizacji lub recyklingowi. W tym momencie warto wymienić część śmieci, które zostaną zabrane w ramach odbioru odpadów z warsztatów samochodowych w Opocznie: • oleje silnikowe, przekładniowe, smarowe, • opakowania zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • sorbenty, materiały filtracyjne, szmatki do wycierania, ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • zużyte opony, • filtry olejowe, • metale żelazne, • gazy w pojemnikach zawierające substancje niebezpieczne, • baterie i akumulatory ołowiane. Utylizacja odpadów warsztatowych w Opocznie przebiega w skupach, jednak nie wszystkie z nich mają tak różnorodną gamę usług. Często są osobne skupy zużytych opon, w których nie zutylizujemy płynu hamulcowego w Opocznie.

Odbiór odpadów z warsztatu samochodowego w Opocznie

Zanim śmieci zostaną zutylizowane, muszą zostać przewiezione z serwisu do skupu. Odbiór odpadów warsztatowych w Opocznie odbywa się za pomocą odpowiednio do tego przygotowanych pojazdów ciężarowych. Firmy odbierające odpady warsztatowe w Opocznie współpracują lub są połączone, ewentualnie znajdują się w spółce ze skupami. A im dalej od skupu, tym wyższa cena. Czasami także liczy się to, jak dalego znajduje się nasz warsztat od aglomeracji miejskiej. Nasza aplikcja pomoże Ci w odnalezieniu najlepszej oferty odbioru odpadów warsztatowych w Opocznie. Posiadamy siatkę zaprzyjaźnionych firm zajmujących się odpadami, również w małych miejscowościach. Zajrzyj do naszej aplikacji i zobacz sam: https://app.wastemaster.pl/

Niepewność - gdzie oddać zużyte filtry olejowe w Opocznie?

Odpady warsztatowe w Opocznie nie mogą zostać oddane w dowolne miejsce. Jeśli jesteśmy prywatnymi użytkownikami samochodów, możemy zawieźć je do PSZOK-u, a resztkę oleju np. oddać na stację paliw. Jednak, kiedy wytwarzamy odpady warsztatowe w Opocznie w hurtowych ilościach, to nie jest rozwiązanie dla nas. Właściciele firm muszą transparentnie pozbywać się odpadów, gdyż jest to widoczne w systemie BDO. Dlatego jedyną placówką, gdzie oddamy zużyte filtry oleju w Opocznie jest specjalny skup.

Zasady rządzące odbiorem odpadów z warsztatu samochodowego w Opocznie

Jednak nie wystarczy tylko wrzucić odpady do ciężarówki, która przewozi go do skupu. Według polskiego prawa należy dopełnić szeregu formalności, a także prawidłowo zabezpieczyć odpady warsztatowe podczas odbioru w Opocznie. Składowanie „gdzie popadnie” takich pozostałości jest niezgodne z przepisami BHP. Każdy z odpadów, już w Twoim warsztacie, musi otrzymać odpowiednie zabezpieczenie. Zużyte czyściwo w Opocznie musi stać w zamkniętych pojemnikach (ze względu na niebezpieczne substancje, którymi przesiąknęlo). Tak samo zużyte filtry olejowe w Opocznie muszą być składowane w szczelnych pudełkach, których nie wyciekną reszki toksycznych cieczy (więcej o olejach znajdziesz na naszej witrynie pod tym linkiem: https://mamodpad.wastemaster.pl/skup-przepracowanego-oleju). W związku z tym, podczas odbioru odpadów z warsztatu samochodowego w Opocznie konieczym jest, aby zachować analogiczne zasady. Oleje w nieprzeciekających beczkach, zużyte akumulatory zabezpieczone przed przeciekaniem, silniki muszą być opakowane tak, by zniwelować zagrożenie skaleczenia się, a lakiery i inne potencjalnie szkodliwe substancje, muszą być zabezpieczone przed rozpyleniem. Miej na uwadze bezpieczeństwo nie tylko swoje i swoich współpracowników, ale i ludzi odbierających odpady warsztatowe w Opocznie.

Co trzeba wypełnić, aby zutylizować odpad warsztatowy w Opocznie?

Prawo w Polsce wymaga, abyś jako przedsiebiorca prowadził ewidencję odpadów w BDO. Firma, z którą rozpoczynasz współpracę powinna wcześniej upewnić się, czy Twój warsztat jest zarejestrowany. Jeśli tak jest, to przybędą do Twojego warsztatu samochodowego. Utylizacja odpadów w Opocznie zostanie dokonana tylko w momencie, kiedy przekażesz KPO do skupu. KPO to Karta Przekazania Odpadu, w której musisz zawrzeć wszystkie informacje o wywożonym odpadzie. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Środowiska, do każdej pozostałości jest przypisany pewien kod, który określa jej rodzaj. Dla starego akumulatora to 16 06 01. Pamiętaj o właściwym oznaczeniu, gdyż jest to niezbędne w KPO i ułatwia pracę skupom.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Usługi, które oferuje Wastemaster były profesjonalne. Mam też świadomość, że zużyte filtry olejowe, zostały zutylizowane w jak najbardziej ekologiczny sposób.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie jestem przekonany do komputerów i technologii, ale całe szczęście, jedna rozmowa telefoniczna załatwiła sprawę i pozbyłem się swoich odpadów warsztatowych w Opocznie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Trudno mi się rozeznać na tych wszystkich kodach odpadów warsztatowych w Opocznie, ale uprzejmy Pan z obsługi wyjaśnił mi co i jak. Nie sądziłem, że to takie proste!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Trudno było mi się odnaleźć na początku w tych wszystkich firmach odbierających odpady warsztatowe. Tyle opcji, że o matko… Jednak dzięki propozycji ofert od Wastemaster, dokonałam wyboru i już teraz wiem, że lepiej trafić nie mogłam!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Ciężko było mi się odnaleźć na początku w tych wszystkich firmach odbierających odpady warsztatowe. Tyle opcji, że o matko… Jednak dzięki zestawieniu ofert od Wastemaster, dokonałam wyboru i już teraz wiem, że lepiej trafić nie mogłam!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat