Dębica - odbiór odpadów warsztatowych - cennik | WasteMaster

Odbiór odpadów warsztatowych w Dębicy

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Gdzie oddać zużyte filtry olejowe w Dębicy - wskazówki

Zbronione jest wyrzucanie śmieci z warsztatów do zwykłych kubłów na "zmieszane". Jeśli posiadamy niewielkie ilości odpadów warsztatowych w Dębicy, dosłownie na prywatny użytek, to możemy oddać je do PSZOK-u lub w niektórych przypadkach na stację paliw (głównie chodzi o oleje). Jednak duże i małe autoserwisy potrzebują innych rozwiązań. Jako, że muszą być zarejestrowane w BDO, nie mogą tak po prostu oddać śmieci. Muszą zawieźć je do skupu. Zatem gdzie zutylizujemy filtry oleju w Dębicy? W skupie do tego przystosowanym!

Jak wybrać najlepiej?

Wastemaster pomoże Ci dokonać najbardziej trafnego wyboru. Za darmo wskażemy Ci koszt Twojego odpadu, a następnie stworzymy listę potencjalnie interesujących Cię ofert. Decyzja, którą z nich wybierzesz należy do Ciebie! Jesteś zainteresowany utylizacją odpadów warsztatowych w Dębicy? A może jedynie chcesz zutylizować czyściwo {city_locative? Eksperci z Wastemaster pomogą Ci we wszystkim!

Utylizacja odpadów samochodowych w Dębicy - przykłady odpadów

Co utylizujemy? Każdy surowiec wyprodukowany w warsztacie ulega utylizacji lub recyklingowi. Poniżej zamieszczone zostały przykłady pozostałości, które firmy odbierające odpady z warsztatów samochodowych w Dębicy od Ciebie zabiorą: • oleje silnikowe, przekładniowe, smarowe, • opakowania wybrudzone substancjami niebezpiecznymi, • sorbenty, materiały filtracyjne, szmaty do wycierania, ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, • stare opony, • filtry olejowe, • metale żelazne, • gazy w pojemnikach zawierające substancje niebezpieczne, • baterie i akumulatory ołowiane. Utylizacja odpadów warsztatowych w Dębicy odbywa się w wyspecjalizowanych skupach. Nie każda z nich obsługuje wszystkie wymienione odpady. Są skupy zajmujące się tylko zużytymi oponami - miejmy to na uwadze. Jeśli utylizujemy płyn hamulcowy w Dębicy, trzeba się wcześniej zorientować czy dany skup zajmuje się także innymi pozostałościami.

Ceny odbioru odpadów z warsztatów samochodowych w Dębicy

Skupy są zazwyczaj zespolone bądź ściśle współpracują z firmami odbierającymi odpady warsztatowe w Dębicy. Stąd też istotnym czynnikiem wpływającym na cenę usługi, jest odległość Twojego warsztatu od placówki utylizującej odpady. W podobny sposób: im dalej, tym wyższa cena. Podobnie sprawa ma się w wypadku miejsc oddalonych od wielkich centrów na mapie Polski. Ceny benzyny również mają znacznie w przypadku zmian kwoty za transport śmieci. Mimo iż brzmi to pesymistycznie, nie trać nadziei! Firma Wastemaster jest wyspecjalizowana w wyszukiwaniu najlepszych ofert w mniejszych miastach. Dowodem na to jest nasza siatka kontaktów. Wypróbuj naszą aplikację i sam się przekonaj: https://app.wastemaster.pl/

Co trzeba wypełnić, aby zutylizować odpad warsztatowy w Dębicy?

Prawo w Polsce wymaga, abyś jako przedsiebiorca prowadził ewidencję odpadów w BDO. Firma, z którą rozpoczynasz współpracę powinna wcześniej sprawdzić, czy Twój warsztat jest zarejestrowany. Jeśli tak jest, to przybędą do Twojego warsztatu samochodowego. Utylizacja odpadów w Dębicy zostanie dokonana tylko w przypadku, kiedy przekażesz KPO do skupu. KPO to Karta Przekazania Odpadu, w której musisz zawrzeć podstawowe informacje o wywożonym odpadzie. Dodatkowo zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Środowiska, do każdej pozostałości jest przypisany pewien ciąg cyfr, który określa jej rodzaj. Dla zużytego akumulatora to 16 06 01. Pamiętaj o właściwym oznakowanie, gdyż jest to niezbędne w KPO i ułatwia pracę skupom.

Odbiór odpadów warsztatowych w Dębicy

Właściwa gospodarka odpadami to jeden z elementów dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Zwłaszcza w zawodach, gdzie liczy się precyzja, istotny jest porządek w miejscu pracy. Mechanik bez wątpienia do takich zawodów się zalicza. Odpady warsztatowe w Dębicy stanowią nie lada wyzwanie, zwłaszcza kiedy, nie posiadamy przestrzeni na samodzielne zajmowanie się nimi. Jak się pozbyć odpadów warsztatowych w Dębicy? Czy można utylizować filtry oleju w Dębicy? Jak znaleźć najkorzystniejszą firmę odbierającą odpady warsztatowe w Dębicy? Na te i wiele innych pytań, znajdziesz odpowiedź w podanym tekście.

Przechowywanie pozostałości przed odbiorem odpadu z warsztatu samochodowego w Dębicy

Zanim oddasz swoje odpady warsztatowe w Dębicy, musisz zadbać o ich właściwe składowanie. Bezpieczeństwo priorytetem! Pamiętaj, że każda substancja może być groźna albo powodować wypadki, zarówno w Twojej firmie, jak i w tej odbierającej odpady warsztatowe w Dębicy od Ciebie. Każda pozostałość musi być dokładnie zabezpieczona. Zużyte czyściwo w Dębicy składowane w miejscu, gdzie nie zanieczyści niczego szkodliwą zawartością. Beczki oleju szczelne i trudnopalne, akumulatory uszczelnione, a silniki opakowne tak, aby nikt się nie skaleczył o ostre części. Zużyte filtry olejowe w Dębicy w związku z tym, że mogą ulec recyklingowi, muszą być przechowywane w specjalnym miejscu, gdzie nie ulegą dodatkowemu zabrudzeniu. Jeśli zaciekawiły Cię oleje, sprawdź naszą stronę: https://mamodpad.wastemaster.pl/skup-przepracowanego-oleju. Pamiętaj o warunkach bezpieczeństwa, bez których firma organizująca odbiór odpadów z Twojego warsztatu samochodowego w Dębicy może odmówić odebrania ładunku.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Mój mąż był zachwycony sprawnością odbioru odpadów z jego warsztatu smochodowego. Warto skorzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Czysty profesjonalizm w obsłudze. Zużyte czyściwo już nie jest mi straszne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie dałbym rady sam zorganizować odbioru odpadów z mojego warsztatu samochodowego. Jestem sam, a zleceń mam sporo. Ale jedna przerwa z telefonem w ręce i załatwiłem całość. Naprawdę to była duża oszczędność czasu i wysiłku.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Pełny profesjonalizm w obsłudze. Zużyte czyściwo już nie jest mi straszne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Czysty profesjonalizm w obsłudze. Zużyte czyściwo już nie jest mi straszne!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon