Kontenery na gruz / odpady

Remont? Budowa domu? Kontener czy worek? Sprawdź oferty na odbiór odpadów bezposrednio u recyklerów.

Wywóz gruzu/ odpadów w Tychach

Optymalna oferta.

Dobry kontener powinien być dostarczony przez najlepsze firmy. To gwarancja efektywnego pozbycia się odpadów budowlanych i remontowych poprzez wywóz gruzu w Tychach.

Korzyści z wystawienia oferty w aplikacji WasteMaster.

Dodanie ofert na kontener przy pomocy aplikacji WasteMaster, wiąże się z licznymi korzyściami dla klienta. Dzięki temu działaniu można bardzo szybko zamówić tego typu usługę, bez konieczności wychodzenia z domu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Tychach
Kontener KP-15 (ok. 15 m3)
4000 kg
Trzebinia
Kontener KP-15 (ok. 15 m3)
600 kg
Kraśnik
Kontener KP-2 (2 m3)
2000 kg
Szczecin
Kontener KP-7 (ok. 7 m3)
900 kg
Chodzież
Kontener KP-2 (2 m3)
3500 kg
Bukowno
Kontener KP-2 (2 m3)
400 kg
Kontener KP-2 (2 m3)
Szydłowiec
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Wywóz gruzu/ odpadów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające kontenery na gruz / odpady w Tychach
Tychy
P.W. EKO-REK
Tychy
SUEZ Południe Sp. z o.o. ODDZIAŁ Bieruń
Tychy
SYLWIA ŻAK PW FOREST
Bieruń
SUEZ Południe Sp. z o.o. ODDZIAŁ Bieruń
Bieruń
SYLWIA ŻAK PW FOREST
Bieruń
SUEZ Południe Sp. z o.o.
Tychy
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie przedsiębiorstwa zajmują się wywozem gruzu w mieście Tychy?

W Polsce funkcjonuje wiele podmiotów oferujących szybką wywózkę w kontenerach. To firmy, które pomagają klientom w sprawnym zagospodarowaniu odpadów po remontach, zarówno mieszkań, budynków biurowych, jak i domów.

Worki Big Bag.

Profesjonalnie działające przedsiębiorstwo z kontenerami zawsze dysponuje workami Big Bag. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ułatwiające wynoszenie gruzu z miejsca jego składowania.

Wiele typów pojemników.

Istnieje wiele typów kontenerów przeznaczonych na odpady budowlane i gruz. Posiadają one symbole w zależności od ich gabarytów- m.in. KP5, KP9 lub KP36. Przedsiębiorstwa oferujące wywóz gruzu w Tychach dysponują różnego rodzaju sprzętem.

Pojemniki z wysokiej jakości materiałów.

Nowoczesne pojemniki przeznaczone do gromadzenia odpadów budowlanych noszą nazwę kontenerów. Wywóz gruzu w mieście Tychy jest realizowany przy ich pomocy. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Zamówienia przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Przy pomocy aplikacji WasteMaster można wygodnie zamówić kontener. Może on być umieszczony na placach budowy i w miejscach remontu.

Odpady wykluczone z umieszczania w pojemniku.

Zabronione jest wrzucanie do utylizacji gruzu w Tychach opon, akumulatorów, zderzaków, baterii, świetlówek. Do tych pojemników nie mogą wrzucane być także odpady medyczne i części samochodowe.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Matylda
Chciałem kupić ilości hurtowe dezodorantów i złomu po spaleniu. W aplikacji wpisałem, czego potrzebuję i już po paru dniach miałem takie ilości, jakich potrzebowałem. Nawet nie myślałem, że to pójdzie tak szybko.
Anna
W naszej fabryce często mamy tak zwane trudne odpady. Często nie wiemy, co z nimi zrobić. Mamy za to do wykorzystania aplikację dzięki jakiej kontrahenci sami się zgłaszają. Polecamy WasteMaster!
Ziemowit
Jestem przekonany, że aplikacja przysłuży się integracji rynku odpadowego w Polsce. Już teraz widać, że z jej pomocą nawiązuje się coraz więcej relacji.
Malwina
Instaluję dla klientów wiele sprzętów codziennego użytku. Dlatego elektrośmieci to mój chleb powszedni. Wiedziałem, że problem ten będzie tylko się pogłębiał i szukałem w WasteMaster rzetelnego pośrednika. Teraz to on przekazuje wszystko do skupu.
Łukasz
Bardzo podoba mi się to, ż [...]