Toruń - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Toruniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Na jakim poziomie kształtują się ceny elektrośmieci w Toruniu?

Wytwarzasz duże ilości elektrośmieci i zależy Ci na korzystnym oddaniu tych odpadów do punktu ich skupu? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, powinieneś wybrać jednostkę, która zaoferuje Ci najbardziej atrakcyjne ceny złomu komputerowego w Toruniu. Sposobem na to, aby skutecznie oszacować, ile możesz zyskać na tej transakcji, jest wypełnienie oferowanego przez nas formularza internetowego. Dzięki niemu możesz nieodpłatnie poznać aktualne ceny złomu elektronicznego w Toruniu o dowolnej porze roku.
Ceny
Płyty główne 36,9 zł netto
Dyski twarde HDD 6,0 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1309,5 zł netto
RAM - złote 166,8 zł netto
RAM - srebrne 144,5 zł netto
Układy scalone 63,1 zł netto
Komputery samochodowe 17,5 zł netto
Warunki współpracy

Zużyty sprzęt elektroniczny w Toruniu, czyli co warto wiedzieć o odpłatności za odbiór? Jakie stosuje się ceny za odpady elektroniczne?

Kwestia związana z odpłatnością za odbiór elektrośmieci w Toruniu niestety nie należy do łatwych kwestii. Zagadnienie jest skomplikowane, ponieważ po pierwsze organizacje działające w tej branży mają swoje ustalone minimalne ilości logistyczne. Co więcej, należy wskazać również to, że duże znaczenie ma w tym przypadku typ odpadu, jakim dysponujemy. Na przykład, jeśli chodzi o świetlówki, to obowiązują ceny na poziomie 6 złotych netto za kilogram i wyższe. Natomiast pozostałe odpady należące do tego typu mają stawki kształtujące się na poziomie od 0,08 złotych netto za kilogram. Pragniemy zauważyć również fakt, że przy niewielkich ilościach odpadów możesz liczyć na bezpłatny odbiór. W naszej aplikacji również możesz zobaczyć, które firmy w okolicy są w stanie zaoferować Ci bezpłatny odbiór elektrośmieci w Toruniu.

Na czym polega odbiór elektrośmieci w Toruniu z aplikacją WasteMaster? Jak wygląda odbiór odpadów należących do grupy: zużyty sprzęt elektroniczny?

Nasza firma w działalności, którą prowadzi, pragnie przede wszystkim oferować najkorzystniejsze rozwiązania dla każdego typu odpadu. Dlatego w ramach usługi dostępnej za sprawą systemu WasteMaster proponujemy odbiór elektrośmieci w Toruniu różnego rodzaju. Do tej grupy należą głównie urządzenia wielkogabarytowe, a więc: lodówki, zmywarki, pralki, telewizory, kuchenki elektryczne, mikrofalówki, wentylatory, grzejniki elektryczne czy też sprzęt klimatyzacyjny. Z kolei małogabarytowe urządzenia elektroniczne przyjmowane w ramach tej usługi to przede wszystkim: frytkownice, tostery, żelazka, radia, zegarki, sprzęt hi-fi i wiele, wiele więcej. Warto podkreślić również fakt, że specjalistyczne przedsiębiorstwa działające w tej branży dokonają również odbioru elektrośmieci w Toruniu takich produktów jak: wiertarki, maszyny do szycia, piły czy też narzędzia do spawania i wiele innych. Uwzględnij również to, że urządzenia wymienione powyżej to tylko przykłady. W ramach usługi związanej z odbiorem elektroodpadów przyjmowane są również inne zużyte urządzenia. W przypadku, gdy nie masz pewności co do tego czy posiadane przez Ciebie urządzenia zostaną zakwalifikowane do odbioru, zapraszamy do kontaktu z pracownikiem naszej firmy. W rezultacie rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości i rozwiążesz kłopot z elektrośmieciami. Istotne jest to, że w ramach usługi odbioru elektrośmieci nie zostaną przyjęte maszyny, które są niekompletne, a więc na przykład konstrukcje pozbawione agregatów bądź silników. Trzeba mieć to na względzie, chcąc załatwić utylizację sprzętu AGD w Toruniu.

Jakie wyróżnia się metody na realizację usługi odbioru odpadów elektronicznych w Toruniu?

Gdy spośród dostępnych rozwiązań wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę na odbiór odpadów elektronicznych w Toruniu, pracownik naszej firmy ustali najważniejsze sprawy związane z realizacją zlecenia. Najważniejszą jego czynnością będzie uzgodnienie terminu, w jakim nastąpi odbiór odpadów. Chcemy również zauważyć, że przez cały czas związany z realizacją usługi odbioru odpadów elektronicznych w Toruniu, możesz liczyć na wsparcie i pomoc z naszej strony. Gwarantujemy, że pomożemy Ci z wymaganą dokumentacja i innymi sprawami. Dlatego z naszą firmą wszystkie etapy przebiegną zgodnie z planem i zakończą się pełnym sukcesem. Udowadniamy, że recykling elektrośmieci w Toruniu może być nie tylko użyteczny, lecz także łatwy!

Skup elektrośmieci Toruń

Chcesz się dowiedzieć, gdzie oddać elektrośmieci w Toruniu? Bez względu na to, czy masz zepsuty komputer czy stare radio, oferujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie w tym zakresie! Czym jest zużyty sprzęt elektroniczny?

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (ZSEiE) to inaczej odpady elektroniczne w Toruniu. W tej kategorii uwzględnia się w szczególności wszystkie, nieużywane, niepotrzebne, a głównie zużyte urządzenia elektroniczne. Ponadto, cechą wyróżniającą odpadów należących do tej grupy, jest to, że zużyty sprzęt musi posiadać zasilanie na prąd. Nie ma tutaj znaczenia czy jest to sieć elektryczna czy baterie. Dlatego jeśli interesuje nas utylizacja komputerów w Toruniu, to dobrze trafiliście! Tego typu sprzęt również jest zaliczany do elektroniki.

Czy za dodanie odpadów elektronicznych w Toruniu w aplikacji WasteMaster trzeba ponosić jakiś koszt?

Za dodanie zużytego sprzętu elektronicznego w Toruniu w narzędziu WasteMaster nie trzeba ponosić żadnych kosztów finansowych. Co więcej, w naszym narzędziu niezależnie od tego czy dokonasz całego procesu przy pomocy pracownika naszej firmy, czy też bezpośrednio w systemie działanie to jest bezpłatne. Ponadto, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie pobierzemy od Ciebie opłaty nawet za opublikowanie zapytania w aplikacji. Dlatego z pewnością warto zdecydować się na naszą ofertę i uzyskać informacje, gdzie oddać elektrośmieci w Toruniu.

Skup elektroniki w Toruniu

Nie musisz martwić się tym, gdzie oddać elektrośmieci w Toruniu. Wystarczy, że zdecydujesz się na zamówienie usługi za pośrednictwem naszego systemu WasteMaster, a sprawa odbioru odpadów elektronicznych w Toruniu będzie załatwiona. Dzięki temu oszczędzisz również cenny czas. Informacje związane z procesem zamawiania usługi odbioru elektrośmieci za pomocą aplikacji WasteMaster – wszystko co musisz wiedzieć

Proces zamawiania usługi odbioru elektrośmieci jest bardzo prosty. Oferujemy wybór jednej z dwóch dostępnych technik . Możesz nawiązać kontakt z przedstawicielem naszej firmy , który pozyska od Ciebie wszystkie najważniejsze informacje . Dzięki temu opublikuje odpowiednie zapytanie w systemie, a Ty uzyskasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Toruniu do wykonania. Co więcej, działanie to możesz też zrobić samodzielnie przez wypełnieni formularza znajdującego się na stronie internetowej mamodpad, czyli tej, na której obecnie jesteśmy. Dzięki temu ogłoszenie zostanie opublikowane w naszym systemie. Dla wygody udostępniliśmy także możliwość zarejestrowania się bezpośrednio w aplikacji. Gdy wybierzesz taką drogę, samodzielnie dodasz ogłoszenie dotyczące usługi odbioru elektrośmieci. Bez względu na to , która technika jest dla Ciebie najlepsza, gwarantujemy wsparcie pracownika naszej firmy. Jego zadaniem będzie znalezienie dla Ciebie najkorzystniejszych ofert odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Toruniu. Ponadto, gdy zdecydujesz się na konkretną firmę, przydzielony dla Ciebie Opiekun Klienta będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem całej transakcji. Dzięki temu załatwisz sprawę i oszczędzisz cenny czas. Dlatego nie zastanawiaj się długo, wybierz nasze rozwiązanie i zapomnij o problemie, gdzie oddać elektrośmieci w Toruniu.

Ceny złomu elektronicznego w Toruniu

Ceny złomu elektronicznego w Toruniu nie są jednoznaczną kwestią. Ich wartość jest bardzo dynamiczna, szybko się zmienia. Dzieje się tak, ponieważ ma na to wpływ wiele czynników, np. aktualna sytuacja polityczno-gospodarcza, poziom inflacji, rodzaj i jakość surowca, a także jego ilość. Dlatego nie powinniśmy być zdziwieni, kiedy okaże się, że różne skupy zaproponowały nam odmienne ceny złomu elektronicznego w Toruniu. Razem z aplikacją WasteMaster z łatwością porównasz stawki, lokalizację i zakres usług, aby móc wybrać najkorzystniejszą i najbardziej odpowiadającą Ci ofertę. W ten oto sposób będziesz mógł również zobaczyć, które przedsiębiorstwa są w stanie zapewnić darmowy odbiór elektrośmieci w Toruniu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Moja firma zajmuje się utylizacją elektrośmieci. Współpracujemy od niedawna z WasteMaster i naprawdę, mogę śmiało powiedzieć, że współpraca z nimi bardzo się opłaciła. Dzięki nim zajmujemy się utylizacją odpadów elektronicznych na terenie całego województwa!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto było skorzystać! Rzetelna usługa i to całkowicie za darmo! Pozbyłem się swojego złomu elektronicznego w zaledwie kilka dni! Gdyby nie WasteMaster organizacja odbioru elektrośmieci w Toruniu z pewnością zajęłaby mi za dużo czasu.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zdecydowanie zbyt długo zajęła mi próba odpowiedzenia na zapytanie gdzie oddać elektrośmieci w Toruniu. Dzięki usłudze WasteMaster już nie muszę zajmować sobie tym głowy! Pomogli mi ze wszystkim, nawet BDO!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Podczas likwidacji siłowni, mieliśmy do wyrzucenia dużo starego sprzętu, który nadawał się tylko na wysypisko. Dzięki WasteMaster zrealizowaliśmy sprawny odbiór elektrośmieci w Toruniu i pozbyliśmy się na zawsze starych bieżni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem gdzie oddać różnego rodzaju zużyte baterie. Konsultant z WasteMaster wszystko mi wyjaśnił i bardzo pomógł w organizacji wywozu tych odpadów elektronicznych w Toruniu. Jestem bardzo wdzięczny!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon