Ciecze odpadowe - Czyszczenie zbiorników przemysłowych | WasteMaster

Czyszczenie zbiorników przemysłowych w Szczecinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odpady ciekłe w Szczecinie - baza wiedzy

Odpady dzielimy najczęściej na odpady stałe i odpady ciekłe w Szczecinie. Te drugie są dość kłopotliwe - często pojawiają się trudności w ich klasyfikacji, składowaniu czy utylizacji. Oprócz ścieków, w skład odpadów ciekłych w Szczecinie wchodzą także niebepieczne materały. Jednak nie wszystko może zostać wylane do kanalizacji i oczyszczone w oczyszczalni ścieków. Bardzo często ten rodzaj odpadu ma szkodliwy wpływ na środowisko przyrodnicze, dlatego należy oddać go do skupu, gdzie zostanie poddany procesom utylizacyjnym.

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Chcesz znaleźć najlepszą ofertę czyszczenia zbiorników przemysłowych w Szczecinie? Zgłoś się do WasteMaster! Za darmo wycenimy Twój odpad i usługę, a następnie przygotujemy szereg ofert specjalnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami i zaoszczędź czas. Zrealizuj mycie swojego zbiornika przemysłowego w Szczecinie z naszą pomocą!

Etapy czyszczenia zbiornika przemysłowego w Szczecinie

Pierwszym etapem jest zamówienie firmy zajmującej się przewozem i skupem odpadów ciekłych w Szczecinie. Następnie wybrany pracownik tego przedsiębiorstwa (zazwyczaj oferującego także czyszczenie zbiorników przemysłowych w Szczecinie) przybywa do Twojego zakładu, żeby zrobić rekonesans. Wtedy sprawdza warunki w jakich jego ekipa myjąca zbiorniki przemysłowe w Szczecinie będzie pracowała. Jakiej wielkości jest rezerwuar, ile jest ciekłego odpadu w Szczecinie, a na końcu pobiera również próbkę, tak, aby zbadać skład rezerwuaru. Następnie określonego dnia przyjeżdża pojazd z cysterną oraz ekipa sprzątająca.

Metoda czyszczenia zbiorników przemysłowych w Szczecinie

Uderzającą większość odpadów w naszym kraju wytwarza przemysł. Wiele przeróżnych branży skalda się na tę część gospodarki, stąd też różnorodność wytwarzanych odpadów ciekłych w Szczecinie. Zakład pracy jest zobowiązany do tego, aby odprowadzać je do określonych rezerwuarów. W nich płyn jest odpowiednio zabezpieczony i nie zagraża bezpieczeństwu pracy. Należy pamiętać o regularnym opróżnianiu i czyszczeniu zbiorników przemysłowych w Szczecinie. Przepełnione rezerwuary albo zawierające stare odpady również stanowią zagrożenie dla zakładu pracy. Czyszczenie zbiorników przemysłowych w Szczecinie to często zadanie trudne, wymagające nawet umiejętności alpinistycznych. Najczęstszym sposobem mycia zbiorników przemysłowych w Szczecinie jest technika hydrodynamiczna. Polega ona na tym, że pod wpływem wysokiego ciśnienia, pozostałości odpadów ciekłych w Szczecinie zostają usuwane wodą z detergentem. Zbiorniki z żywicą, betonem, szlamem, tłuszczem są czyszczone tą metodą.

Odpady ciekłe w Szczecinie - czym właściwie są?

Zgodnie z Prawem Wodnym, wyróżniamy odpady ciekłe w Szczecinie i wchodzące w ich zakres ścieki. Czasami z tej przyczyny może się pojawić kłopot w nazewnictwie. Jednak ściek to jedynie ciekłe odchody, pozostałości po chłodzeniu urządzeń i po działalności bytowo-gospodarczej człowieka. One mogą się znaleźć w kanałach, jednak substancje jak np. oleje czy smary, wymagają specjalnego utylizowania. Odpady ciekłe w Szczecinie nie będące ściekami muszą znaleźć się w skupach.

Kody i przykłady odpadów ciekłych w Szczecinie

Odpady ciekłe w Szczecinie zostały określone w katalogu Ministra Klimatu z 2020 roku. Jako, że mają źródła w najróżniejszych dziedzinach gospodarki, ich oznaczenia i kody są nieujednolicone. Niżej znajduje się dokładny wykaz wszystkich kategorii obejmujących odpady ciekłe w Szczecinie: • odpady z przeróbki ropy naftowej, oczyszczania gazu ziemnego oraz pirolitycznej przeróbki węgla – o kodzie 05, • odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania produktów przemysłu chemii organicznej – o kodzie 07, • odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania powłok ochronnych (farb, lakierów, emalii ceramicznych), kitu, klejów, szczeliw i farb drukarskich – o kodzie 08, • odpady z przemysłu fotograficznego i usług fotograficznych – o kodzie 09, • oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grup o kodach 05, 12 i 19) – o kodzie 13, • odpady nieujęte w innych grupach (głównie odpady warsztatowe) – o kodzie 16; • odpady z instalacji i urządzeń służących zagospodarowaniu odpadów, z oczyszczalni ścieków oraz z uzdatniania wody pitnej i wody do celów przemysłowych – o kodzie 19.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Szybko zorganizowałam opróżnianie zbiornika z emulsjami olejowymi. Warto skorzystać!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Mój zakład pracy wytwarza bardzo dużo odpadów ropopochodnych. Dzięki Wastemaster szybko i wygodnie zoragnizowalem czyszczenie zbiornika przemysłowego w Szczecinie i wywóz ciekłego odpadu. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wastemaster znacznie ułatwiło organizację wyywozu nieczystości z mojego gospodarstwa. Warto było próbować!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Super obsługa, naprawdę szybko znaleźli dla mnie firmę oczyszczającą zbiorniki przemysłowe w Szczecinie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szybko zorganizowałam opróżnianie zbiornika z emulsjami olejowymi. Warto skorzystać!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon