Ciecze odpadowe - Czyszczenie zbiorników przemysłowych | WasteMaster

Czyszczenie zbiorników przemysłowych w Białymstoku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odpady ciekłe w Białymstoku - czym właściwie są?

Zgodnie z Prawem Wodnym, wyróżniamy odpady ciekłe w Białymstoku i wchodzące w ich zakres ścieki. Czasami z tego powodu może się pojawić problem w nazewnictwie. Jednak ściek to tylko ciekłe odchody, pozostałości po chłodzeniu urządzeń i po działalności bytowo-gospodarczej człowieka. One mogą się znaleźć w kanalizacji, jednak substancje jak np. oleje czy smary, wymagają specjalistycznego utylizowania. Odpady ciekłe w Białymstoku nie będące ściekami muszą znaleźć się w miejscach skupu.

Odpady ciekłe w Białymstoku - podstawowe informacje

Odpady wytwarzane przez człowieka najprościej jest posegregować na odpady stałe i odpady ciekłe w Białymstoku . Do tej drugiej kategorii zaliczamy nie tylko ścieki, ale i ciecze, które nie mogą zostać spuszczone do kanałów. Wytwarzają je zakłady pracy, szpitale, autoserwisy, firmy budowlane etc. Zatem bardzo różne podmioty wytwarzają tego rodzaju odpady. Są one zazwyczaj niebezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego. Odpady ciekłe w Białymstoku wymagają odpowiedniej neutralizacji i przechowywania.

Kody i przykłady odpadów ciekłych w Białymstoku

Odpady ciekłe w Białymstoku zostały określone w klasyfikacji Ministra Klimatu z 2020 roku. Jako, że mają źródła w przeróżnych dziedzinach gospodarki, ich oznaczenia i kody są niejednolite. Poniżej znajduje się dokładny spis wszystkich kategorii obejmujących odpady ciekłe w Białymstoku : • odpady z przeróbki ropy naftowej, oczyszczania gazu ziemnego oraz pirolitycznej przeróbki węgla – o kodzie 05, • odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania produktów przemysłu chemii organicznej – o kodzie 07, • odpady z produkcji, przygotowania, obrotu i stosowania powłok ochronnych (farb, lakierów, emalii ceramicznych), kitu, klejów, szczeliw i farb drukarskich – o kodzie 08, • odpady z przemysłu fotograficznego i usług fotograficznych – o kodzie 09, • oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grup o kodach 05, 12 i 19) – o kodzie 13, • odpady nieujęte w innych grupach (głównie odpady warsztatowe) – o kodzie 16; • odpady z instalacji i urządzeń służących zagospodarowaniu odpadów, z oczyszczalni ścieków oraz z uzdatniania wody pitnej i wody do celów przemysłowych – o kodzie 19.

Więcej o czyszczeniu zbiorników przemysłowych w Białymstoku

Czyszczenie zbiorników przemysłowych w Białymstoku zaczyna się od drobnego "śledztwa". Pracownik firmy, z której usług skorzystasz, przyjeżdża do zakładu i określa ile posiadasz odpadów ciekłych w Białymstoku , jaki rezerwuar masz, jakiego jest rodzaju etc. Na końcu pobiera próbkę odpadu, aby mieć pewność, co do dobranej metody i zabezpieczenia pracowników. Mycie zbiorników przemysłowych w Białymstoku przebiega po tym, jak cysterna odpompuje płyn. Następuje najcięższe zadanie: ekipa czyszcząca zbiornik przemysłowy w Białymstoku wkracza do akcji.

Czyszczenie zbiorników przemysłowych w Białymstoku - co musisz wiedzieć?

80% wszystkich pozostałości w Polsce produkuje przemysł. Również on wytwarza najwięcej odpadów ciekłych w Białymstoku . Trzeba pamiętać, że różne gałęzie gospodarki będą produkować różne rodzaje odpadów. Jednak w każdym przypadku, należy je przechowywać w odpowiednio do tego przystosowanych miejscach - tak, aby nie narażać zdrowia swojego i swoich pracowników. Kolejną ważną rzeczą jest regularne opróżnianie i czyszczenie zbiorników przemysłowych w Białymstoku . Jest to ważne ze względu na przepisy BHP. Mycie zbiorników przemysłowych w Białymstoku nie należy do zadań prostych, dlatego każdy zakład korzysta z usług firm specjalizujących się w oczyszczaniu takich rezerwuarów. Ekipa tym się zajmująca musi posiadać odpowiednie wyposażenie jak chociażby auto, czy liny lub odzież chroniącą przed toksynami z zawartości czyszczonych zbiorników przemysłowych w Białymstoku . Najczęściej wykorzystywaną metodą mycia, jest metoda hydrodynamiczna - polegająca na pomieszaniu wody z detergentem i czyszczeniu rezerwuaru pod wysokim ciśnieniem. Tym sposobem oczyścimy zbiornik z: żywicy, betonu, smaru, oleju, lakierów, gum, szlamu czy tłuszczu.

Propozycja od WasteMaster

Jeżeli szukasz firmy czyszczącej zbiornik przemysłowy w Białymstoku - chętnie Ci pomożemy. WasteMaster oferuje bezpłatną usługę wyceny Twojego odpadu i stworzenie listy korzystnych ogłoszeń. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i znajdziesz najkorzystniejszą firmę myjącą zbiorniki przemysłowe w Białymstoku !

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Polecam z ręką na sercu - Waste master bardzo profesjonalnie podchodzą do organizacji wywozu odpadów ciekłych w Białymstoku .

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować współpracy z Wastemaster! Sprawnie zutylizowałam moje ciekłe odpady.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wastemaster znacznie ułatwiło organizację wyywozu nieczystości z mojego gospodarstwa. Warto było próbować!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Szybko zorganizowałam opróżnianie zbiornika z emulsjami olejowymi. Warto skorzystać!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Super obsługa, naprawdę szybko znaleźli dla mnie firmę oczyszczającą zbiorniki przemysłowe w Białymstoku .

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat