Skup mosiądzu w Bydgoszczy

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 22 103 2854
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ogólny cennik na złom mosiądzu w Bydgoszczy

Jeżeli szukasz poszukujesz wiadomości na temat tego, na jakim poziomie kształtują się ceny złomu mosiądzu w Bydgoszczy, to możesz indywidualnie próbować zdobyć tego typu informacje. Niestety nierzadko jest to działanie bardzo wyczerpujące. Łatwiej będzie, gdy skorzystasz z innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki temu, o dowolnej porze roku kalendarzowego, poznasz aktualny cennik złomu mosiądzu w Bydgoszczy. Wiedzę tę nabędziesz, otwierając nasz nieodpłatny formularz internetowy. To narzędzie intuicyjne i nie wymagające od zainteresowanego uiszczania żadnych dodatkowych opłat.
Ceny
Mosiądz M 63 poprodukcyjne 18,8 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 17,1 zł netto
M 63 włosy 17,2 zł netto
Mosiądz otoczka 15,7 zł netto
Mosiadz wióry 13,7 zł netto
Mosiadz chłodnice bez Fe 15,5 zł netto
Mosiądz żółty bez wodomierzy 16,7 zł netto
Mosiądz pobiał bez wodomierzy 15,0 zł netto
Mosiadz żólty poprodukcja 17,0 zł netto
Mosiadz rurki mix 17,0 zł netto
Mo łuski bez Fe 18,4 zł netto
Mo węże (bez PCV) 0,5 zł netto
Mo grzałki 2,1 zł netto
Warunki współpracy

Złom mosiądzu w Bydgoszczy możemy podzielić przynajmniej na parę rozmaitych rodzajów: mosiądze ołowiowe, cynowe, aluminiowe, manganowe, niklowe, krzemowe, wysokoniklowe. Właśnie między innymi tego typu surowce będziemy mogli przekazać na poszczególny skup złomu mosiądzu w Bydgoszczy. Dodatki do stopów mosiądzu wykorzystuje się w konkretnym celu – żeby nieco zmodyfikować pożądane właściwości danego surowca. Dla przykładu dodatek ołowiu do mosiądzu powoduje, że materiał jest bardziej skrawalny. Jednak dla nas nie ma specjalnego znaczenia, jaki złom mosiądzu w Bydgoszczy masz, gdyż jesteśmy w stanie odebrać prawie wszystko. W hurtowych ilościach! Zamów transport prosto na plac swojej firmy.

Skupy mosiądzu w Bydgoszczy bardzo dobrze wiedzą, jak wartościowym i pożądanym surowcem jest stop miedzi z cynkiem. Z tego powodu odbierają tego typu odpady, aby później odsprzedać je z zyskiem do hut czy firm trudniących się odzyskiem złomu mosiądzu. Mosiądz jest wykorzystywany w wielu przemysłach. Najczęściej stosuje się go przy produkcji elementów różnych maszyn samochodowych, okrętowych czy chemicznych. Czego jeszcze? Monet, medali, świeczników, pucharów, kłódek, odważników, dzwonów, okuć, ram obrazów i wiele, wiele innych.

Jakie są aktualne ceny złomu mosiądzu w Bydgoszczy? Wszystkie bieżące sumy masz wyświetlone w cenniku wyżej, my możemy jedynie podać uśrednione widełki, ponieważ cena skupu mosiądzu w Bydgoszczy i tak każdego dnia ulega nieznacznym fluktuacjom. Najatrakcyjniejszym złomem mosiądzu, pod względem finansowym, jest mosiądz M63 poprodukcja. Na jego sprzedaży można zarobić od 21 do nawet 23 zł za 1 kg! Podobnie jest w przypadku mosiężnych łusek (nie mogą mieć żelaza) oraz mosiądzu żółtego poprodukcja. Cena skupu mosiądzu w Bydgoszczy może nas nie zadowalać w przypadku sprzedaży mosiężnych węży (bez PCV). Ich stawka to zaledwie 0,5-0,7 zł za 1 kg. Nieznacznie więcej (w okolicach 2,5 zł/kg) dostaniemy za grzałki z mosiądzu.

Jakiego typu przedmioty możemy napotkać na wybranym skupie złomu mosiądzu w Bydgoszczy? Trzeba zdawać sobie sprawę, że tego typu odpady mogą występować pod różnymi postaciami. Jakimi? Na przykład mogą to być rozmaitego rodzaju odlewy takie jak złączki, kolanka czy baterie sanitarne, popularnie znane jako krany. Skup mosiądzu w Bydgoszczy na co dzień para się odbieraniem odpadów, ich odpowiednim magazynowaniem oraz przewozem do wyspecjalizowanych przedsiębiorstw recyklingowych. W przypadku hurtowych ilości, które trudno samodzielnie przetransportować, świadczy się również usługę odbioru odpadów ze wskazanego przez klienta adresu. Wszystkie świadczenia oscylujące wokół skupu złomu mosiądzu w Bydgoszczy załatwisz u nas!

Jeśli posiadasz hurtowe ilości odpadów mosiężnych, których chcesz się pozbyć, warto skorzystać z usług profesjonalnych firm, takich jak skup mosiądzu w Bydgoszczy. Świadczą one odbiór oraz przewóz odpadów z dowolnie wybranego miejsca. Aby zamówić usługę wystarczy przejść na górę strony i wybrać przycisk „wyceń bezpłatnie”. Ta przeniesie Cię do formularza kontaktowego. Po jego uzupełnieniu możesz spodziewać się telefonu z naszej strony. Samo zamówienie wyceny do niczego nie obliguje. Możesz również postawić na tradycyjne metody w postaci kontaktu telefonicznego lub mejlowego.

Jaką możliwą definicję złomu mosiądzu w Bydgoszczy możemy nakreślić? Czym jest złom mosiądzu? To wszelkie odpady mosiężne, dla których nie znajdujemy już żadnego zastosowania. Tym samym nadają się one już tylko na skup złomu mosiądzu w Bydgoszczy. Mosiądz jest popularnym stopem miedzi (Cu) z cynkiem (Zn), a dodatek cynku równa się do 40%. W stopie mosiądzu mogą znajdować się także jeszcze inne surowce, które są mieszane, aby zmienić cechy charakterystyczne całego metalu i móc go wykorzystać na konkretne potrzeby. Jeżeli poszukujesz kogoś, kto odbiera i transportuje hurtowe ilości złomu mosiądzu, wtedy skontaktuj się z nami.
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Bydgoszczy, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie sprzedać mosiądz?
22-11-2022
Gdzie sprzedać mosiądz?

Jeżeli nie wiesz, gdzie sprzedać mosiądz, możesz zgłosić się do profesjonalnych zakładów, które na co dzień zajmują się odbiorem oraz transportem tego typu odpadów. Jesteśmy w s...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg mosiądzu w skupie?
19-11-2022
Ile kosztuje 1 kg mosiądzu w skupie?

Jeżeli nie wiesz, ile kosztuje 1 kg mosiądzu w skupie możesz skorzystać z prezentowanych na naszych stronach cenników międzymiastowych. Ceny mosiądzu różnią między sobą w zależn...

Więcej -->
Ile kosztuje mosiądz na złomie?
17-11-2022
Ile kosztuje mosiądz na złomie?

Od tego, ile kosztuje mosiądz na złomie, zależy jego ilość oraz rodzaj. Cena jest podawana za 1 kg odpadu. Najwięcej otrzymamy ze sprzedaży tzw. mosiądzu M63 poprodukcyjnego, kt...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Rodzaje mosiądzu i ich właściwości
01-12-2022
Rodzaje mosiądzu i ich właściwości

Mosiądz to powszechnie stosowany stop miedzi z cynkiem. Pierwiastka o symbolu Zn jest zazwyczaj do 40% w całej masie. Jednak czy wiesz, że mosiądz może zawierać także dodatki in...

Więcej -->
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master