Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Żaganiu

Klasyfikacja.

Metale kolorowe każdy skup klasyfikuje według oddzielnych, wewnętrznych ustaleń. Można jednak zetknąć się z podstawowym podziałem na złom: aluminium, miedzi i mosiądzu oraz na stopy z poszczególnych surowców. Na tej podstawie wyznaczana jest też później cena za określone wyroby. W punkcie takim jak skup złomu metali kolorowych podawana jest ona indywidualnie.

Jakie firmy mogą realizować odbiór złomu metali kolorowych w Żaganiu?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Żagań może realizować wiele firm z tej branży, czyli w skupach złomu. Klienci zainteresowani ofertą z tego zakresu mogą sprzedawać dowolne metale nieżelazne i oczekiwać, że otrzymają za to dobrą cenę. Każda transakcja odbywa się szybko i z korzyścią dla klienta.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Żaganiu
Złom miedzi
10000 kg
Złom miedzi
Ostrów Wielkopolski
Złom kablowy
9500 kg
Złom kablowy
Ostrów Wielkopolski
Złom miedzi
4000 kg
Żnin
Złom aluminium
4500 kg
Rybnik
Złom aluminium
8500 kg
Koziegłowy
Złom Brązu
5000 kg
Złom Brązu
Słupca
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Żaganiu
Żagań
SKUP I PRZERÓB SUROWCÓW WTÓRNYCH GALASIAK Łukasz GALASIAK
Tomaszewo
EF-RECYKLING Sp. z o.o.
Żary
METAL MAKOWSKA Urszula Makowska-Czekajło
Żary
PH-Usługowe Kazimierz Chomont
Szprotawa
KAS-AUTO Dariusz Tomczyk
Szprotawa
PW ANMET Andrzej Adamcio
Żagań
Inne, popularne kategorie odpadów

Indywidualne oferty w aplikacji.

Jeśli ma się duże ilości złomu metali kolorowych, to należy zwracać uwagę na firmy wyznaczające ceny indywidualnie. Jeśli ktoś nie ma możliwości przetransportować złomu, to powinien brać pod uwagę firmy oferujące transport. Takie dane wraz z porównaniem kilku ofert umieszczone są w aplikacji WasteMaster.

Jaki podział możemy spotkać w firmach realizujących skup złomu metali kolorowych w mieście Żagań?

Złom metali kolorowych dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Metale nieżelazne to: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Stopy metali to mosiądz, znal i brąz. Metale nieżelazne i ich stopy dzieli się na grupy metali lekkich i ciężkich. Główne rodzaje złomu metali kolorowych przedstawiamy w aplikacji. Dzięki temu łatwiej odnajdziesz skup złomu metali kolorowych w Żaganiu.

Charakterystyka.

Odpad tego typu, nazywany również metalami nieżelaznymi lub złomem kolorowym to ogólna nazwa, opisująca złom tych metali, jakie w składzie nie mają żelaza. Cechuje je w związku z tym charakterystyczny połysk. Są również uważane za doskonałe przewodniki ciepła. Złom taki można oddawać w skupie, w dowolnej ilości.

Oferowane ceny.

Ceny zależą od rodzaju surowca. Cena za złom metali kolorowych wyznaczana jest więc indywidualnie. Najbardziej opłacalne są: cyna, miedź i mosiądz. Aluminium, brąz, ołów oraz stale stopowe mają niższe ceny. Zwykle kwota podawana jest za 1 kilogram przekazanego do skupu złomu.

Koszt wystawiania oferty w aplikacji WasteMaster.

Koszt wystawienia oferty skupu złomu metali kolorowych w Żaganiu w aplikacji WasteMaster wynosi 99 złotych dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z pakietu Premium. Osoby fizyczne oraz te, które mają pozycję Lidera Rynku, nie płacą nic. Dlatego opłaca się powiązać swoją działalność lub pojedyncze transakcje z aplikacją.

Kto organizuje skup złomu metali kolorowych w Żaganiu?

Organizowane są one głównie przez skupy złomu. Firmy najpierw klasyfikują surowce wtórne, a następnie pomagają w ich demontażu i przewozie. Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Żagań odbywa się z transportem, kiedy jest to konieczne. Sprawdź w naszej aplikacji, gdzie możesz skorzystać z takich usług.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Elwira
Asystent Odpadowy, który pomaga mi zapanować nad transakcjami dokonywanymi poprzez aplikację zachęcił mnie do tego, by z WasteMaster korzystać regularnie. To spore wsparcie w biznesie.
Norbert
Nie miałam pojęcia, jak posegregować śmieci z placu budowy. A robotnicy zostawili ich dużo. Na szczęście, w WasteMaster mogłam wszystko pogrupować.
Malina
Produkujemy stal i sprzedajemy ją w Polsce i w UE. Zauważyliśmy coraz większy problem, nadmiernej ilości złomu stalowego. Odpadki podczas produkcji to chleb powszedni. Mieliśmy problem ze składowaniem ich. WasteMaster pomógł się go pozbyć J
Daniel
Kupilem dużo nowego sprzętu do domu i dla rodzicow. Monterzy nie zabrali ze sobą nic, a wiec nagromadzilo się smieci. I to nie tylko makulatury. Apka pokazala gdzie mogę się tego pozbyć.
Urszula
Kanistry, beczki, detergen [...]