Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Nowym Targu

Grupy klasyfikacyjne odpadu.

Klasyfikacja obejmuje najczęściej skupowane odpady oraz ich stopy. Do pierwszej grupy zaliczają się: aluminium, miedź, mosiądz, brąz, ołów, oraz cynk. W drugiej grupie znajdują się natomiast stale stopowe. Podstawowy podział uzupełniony jest najczęściej na każdym skupie o sorty wyodrębnione z grup głównych.

Jakie firmy prowadzą skup złomu metali kolorowych w Nowym Targu?

Skupem zajmują się firmy, przygotowane na odbiór odpadów do recyklingu od klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Usługi często poza klasyfikacją obejmują odbiór złomu metali kolorowych w Nowy Targ. Opisujemy to dokładnie w naszej aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Nowym Targu
Złom mosiądzu
400 kg
Złom mosiądzu
Darłowo
Złom mosiądzu
6000 kg
Złom mosiądzu
Bytom
Złom kablowy
5500 kg
Złom kablowy
Ustka
Złom aluminium
9500 kg
Złom aluminium
Czarnków
Złom miedzi
500 kg
Koszalin
Złom Brązu
7000 kg
Złom Brązu
Łęczyca
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Nowym Targu
Nowy Targ
„METALIC” Sp.J. Halina Janowiak, Stanisław Janowiak
Nowy Targ
OMEGA S.C. MARCIN JANOWIAK, PRZEMYSŁAW JANOWIAK
Raba Wyżna
STEFAN ŁUKASZKA SKUP I SPRZEDAŻ SUROWCÓW WTÓRNYCH ORAZ ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH,
Sopytkowice
STEFAN ŁUKASZKA SKUP I SPRZEDAŻ SUROWCÓW WTÓRNYCH ORAZ ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH,
Zakopane
BRODA ROMAN FHU ROMAR
Myślenice
IWONA OGRODNA FHUP METMIX
Nowy Targ
Inne, popularne kategorie odpadów

Różnice w cenach.

Każdorazowo cena zależy od tego, o jaki surowiec chodzi. Podawana jest ona w przybliżeniu za 1 kilogram złomu. Można też spotkać skupy, w jakich cena jest wyznaczana indywidualnie. Przed oddaniem złomu metali nieżelaznych do skupu warto sprawdzić obowiązujące ceny za złom metali kolorowych. Najbardziej opłacalne są: cyna, miedź i mosiądz. Aluminium, brąz, ołów oraz stale stopowe mają niższe ceny.

Oferty firm w aplikacji.

Oferty firm należy przeglądać pod kątem propozycji uwzględniających bieżącą cenę. Kilka skupów złomu można porównać w aplikacji WasteMaster. Warto sprawdzić, która firma zapewnia szybkie transakcje i od razu może zapłacić. Jeśli jest się w posiadaniu większych ilości metali kolorowych, to można też sugerować się tym, gdzie zapewniony jest transport lub demontaż większych części.

Kto realizuje odbiór złomu metali kolorowych w Nowym Targu?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Nowy Targ realizują głównie firmy skupujące złom. Skupy działają zgodnie z prawem oraz spełniają standardy branżowe rynku odpadami. Metale kolorowe są tutaj skupowane zarówno od klientów prywatnych, jak i od przedsiębiorstw.

Popyt a cena.

Na cenę metali kolorowych wpływa głównie popyt na wybrany surowiec z tej kategorii. Znacząca jest także lokalizacja, czyli to, w jakim miejscu dochodzi do sprzedaży oraz czy realizowany jest odbiór złomu metali kolorowych w Nowym Targu. Ceny metali kolorowych są duże, ponieważ odpady z metali kolorowych są uniwersalne. Im więcej kilogramów, tym cena jest wyższa.

Jakie odpady możemy oddać na skup złomu metali kolorowych w mieście Nowy Targ?

Złom metali kolorowych dzieli się na dwa główne rodzaje: złom metali nieżelaznych i stopy metali nieżelaznych. Pierwsza grupa to: cynk, aluminium, miedź, ołów. W drugiej zaś znajdują się: mosiądz oraz znal. W tych dwóch podgrupach wyróżnia się również metale lekkie i metale ciężkie. W aplikacji wskazujemy rodzaje złomu i gdzie odbywa się skup metali kolorowych w Nowym Targu.

Składowe odpadu.

Odpad tego typu, czyli metali nieżelaznych dotyczy wyrobów niemających w składzie żelaza. Mają one zauważalny połysk i uważane są za doskonałe przewodniki ciepła. Złom kolorowy obejmuje przede wszystkim: złom miedzi, złom mosiądzu, złom brązu oraz złom aluminium.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Aleksandra
Kanistry, beczki, detergenty. Różne rodzaje odpadów z którymi nie wiedzieliśmy co zrobić. Wpisałem wszystko w aplikacji, zrobiłem zdjęcia, a zakłady utylizacji zgłaszają się do mnie same. To znacząco ułatwiło moją codzienną pracę.
Katarzyna
Asystent Odpadowy, który pomaga mi zapanować nad transakcjami dokonywanymi poprzez aplikację zachęcił mnie do tego, by z WasteMaster korzystać regularnie. To spore wsparcie w biznesie.
Ludwik
Utylizacja odpadów – nie twierdzę, że moja branża jest łatwa. Natomiast, coś czuję, że od chwili, gdy pojawił się WasteMaster wszystko będzie znacznie prostsze. Możemy docierać do nowych klientów, jak i oni mogą się do nas sami zgłaszać.
Diana
Wiedziałam, że z wywozu złomu skorzystam raczej jednorazowo i nie chciałam pobierać aplikacji na telefon. Mąż powiedział, że wcale nie muszę tego robić. I faktycznie, zamówiłam firmę z poziomu przeglądarki.
Gracjan
Pamiętam dzień premiery Wa [...]