Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Konstantynowie Łódzkim

Różne sorty odpadu.

Klasyfikacja złomu metali kolorowych obejmuje podział na: aluminium, miedź, mosiądz, brąz, ołów, cynk i stale stopowe. Poszczególne sorty są też klasyfikowane w swoim obrębie. Są to odrębne zapisy każdego skupu. Na tej podstawie można sprawdzić, gdzie możliwy jest odbiór z konkretnej grupy.

Jakie firmy prowadzą skup złomu metali kolorowych w Konstantynowie Łódzkim?

Skupem zajmują się firmy, przygotowane na odbiór odpadów do recyklingu od klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Usługi często poza klasyfikacją obejmują odbiór złomu metali kolorowych w Konstantynów Łódzki. Opisujemy to dokładnie w naszej aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Konstantynowie Łódzkim
Złom ołowiu
7000 kg
Złom ołowiu
Brzeszcze
Złom aluminium
3500 kg
Ostrołęka
Złom kablowy
7500 kg
Złom kablowy
Chełmek
Złom kablowy
7000 kg
Konstancin-Jeziorna
Złom aluminium
1000 kg
Złom aluminium
Barlinek
Złom aluminium
300 kg
Siedlce
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Konstantynowie Łódzkim
Konstantynów Łódzki
SYNTOM METAL RECYCLING Sp. z o.o.
Sulejówek
Zbierający nr 4 S.A. (firma niepotwierdzona)
Rynarzewo
Wytwarzający nr 2 S.A.
Łódź
Tap Surowce
Łódź
TARPEX Sp.J. Paweł Buczek, Krzysztof Banaszek
Łódź
ESTAKADA Sp. z o.o.
Konstantynów Łódzki
Inne, popularne kategorie odpadów

Charakterystyka.

Odpad tego typu, nazywany również metalami nieżelaznymi lub złomem kolorowym to ogólna nazwa, opisująca złom tych metali, jakie w składzie nie mają żelaza. Cechuje je w związku z tym charakterystyczny połysk. Są również uważane za doskonałe przewodniki ciepła. Złom taki można oddawać w skupie, w dowolnej ilości.

Jakie dwa główne rodzaje odpadu możemy spotkać w firmach oferujących skup złomu metali kolorowych w mieście Konstantynów Łódzki?

Złom metali kolorowych dzieli się na dwa główne rodzaje: złom metali nieżelaznych i stopy metali nieżelaznych. Pierwsza grupa to: cynk, aluminium, miedź, ołów. W drugiej zaś znajdują się: mosiądz oraz znal. Metale nieżelazne i ich stopy dzieli się na grupy metali lekkich i ciężkich. W aplikacji pokazujemy klasyfikację i zaznaczamy, który skup złomu metali kolorowych w Konstantynowie Łódzkim może spełnić oczekiwania.

Ilość odpadu a cena.

Ceny metali kolorowych uzależnione są od ilości dostarczonego surowca i tego, czy jest on zanieczyszczony. Kolejno, cena za złom kolorowy zależy też od tego, jaki to rodzaj, i gdzie jest zlokalizowany złom. Na cenę również wpływ będzie miał ewentualny odbiór złomu metali kolorowych w Konstantynowie Łódzkim. Surowce z tej grupy są dochodowe, ponieważ można je przetwarzać pod kątem wielu zastosowań.

Indywidualne oferty w aplikacji.

Jeśli ma się duże ilości złomu metali kolorowych, to należy zwracać uwagę na firmy wyznaczające ceny indywidualnie. Jeśli ktoś nie ma możliwości przetransportować złomu, to powinien brać pod uwagę firmy oferujące transport. Takie dane wraz z porównaniem kilku ofert umieszczone są w aplikacji WasteMaster.

Gdzie można ustalić odbiór złomu metali koloroowych w Konstantynowie Łódzkim?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Konstantynów Łódzki realizowany jest w firmach zajmujących się tym profesjonalnie, czyli w skupach złomu. Są to przedsiębiorstwa, w jakich można pozbyć się odpadów z metali nieżelaznych i uzyskać za to dobrą cenę. Firmy zapewniają szybkie i bezpieczne przeprowadzenie każdej transakcji.

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster.

Koszt wystawienia oferty dotyczącej sprzedaży lub skupu złomu metali kolorowych w Konstantynowie Łódzkim w aplikacji WasteMaster wynosi 99 złotych dla przedsiębiorców zdecydowanych na skorzystanie z pakietu Premium. Klienci indywidualni oraz mający pozycję Lidera Rynku nie muszą dokonywać żadnych opłat. Wtedy wystawiają swoją ofertę bezpłatnie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Janusz
Cieszę się, że WasteMaster jest dostępny w wersji przeglądarkowej. Nie muszę nic pobierać na telefon, a porządek w oprogramowaniu jest dla mnie ważny.
Marzanna
Nasz skup rur stalowych jest jednym z większych w regionie, dlatego nie wyobrażałem sobie, że nie znajdziemy się w gronie innych przedsiębiorstw w apce. Teraz jesteśmy ogólnodostępni i bardziej rozpoznawalni.
Jerzy
Zrobiliśmy remont generalny w domu. Wiadomo z czym to się wiąże – dużo gruzu, stare meble, wiele innych śmieci. Dodałem fotki w aplikacji i znalazłem firmy, które szybko odebrały ode mnie ten zbędny dobytek.
Łucja
600 recyklerów z całej Polski w jednym miejscu? Nie mogło być nic lepszego w mojej branży. To spore udogodnienie dla pośredników!
Sara
Produkujemy rajstopy i mie [...]