Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Gnieźnie

Różnice w cenach.

Każdorazowo cena zależy od tego, o jaki surowiec chodzi. Podawana jest ona w przybliżeniu za 1 kilogram złomu. Można też spotkać skupy, w jakich cena jest wyznaczana indywidualnie. Przed oddaniem złomu metali nieżelaznych do skupu warto sprawdzić obowiązujące ceny za złom metali kolorowych. Najbardziej opłacalne są: cyna, miedź i mosiądz. Aluminium, brąz, ołów oraz stale stopowe mają niższe ceny.

Czy odbiór złomu metali kolorowych w Gnieźnie jest bezpieczną opcją?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Gniezno może być realizowany w skupach złomu. Transakcje skupu metali kolorowych są zgodne z prawem, bezpieczne oraz opłacalne dla klientów. Ze względu na spore zapotrzebowanie, skupy złomu metali kolorowych w Gnieźnie są coraz częściej spotykane. W miejscach tych można liczyć na korzystne ceny za odpady.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Gnieźnie
Złom Brązu
1000 kg
Zambrów
Złom mosiądzu
3500 kg
Zielonka
Złom stali stopowych
2000 kg
Złom stali stopowych
Szamotuły
Złom silników
500 kg
Złom silników
Aleksandrów Łódzki
Złom ołowiu
8000 kg
Bogatynia
Złom mosiądzu
500 kg
Złom mosiądzu
Chełmża
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Gnieźnie
Gniezno
Złomet Obrót Surowcami Wtórnymi Grzegorz Lipski
Gniezno
Eko-mar Marcin Szczesiak
wielkopolskie
Franciszek Cyprych Stacja Kasacji i Złomowania Pojazdów „FRANCO”
Swarzędz
ŁUKASZ SZCZEPANIAK KOLMET ŁUKASZ SZCZEPANIAK
Gniezno
TOM Sp. z o.o.
Trzemeszno
PPHU Jacek Surdyk
Gniezno
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie dwa główne rodzaje odpadu możemy spotkać w firmach oferujących skup złomu metali kolorowych w mieście Gniezno?

Złom metali kolorowych dzieli się na dwa główne rodzaje: złom metali nieżelaznych i stopy metali nieżelaznych. Pierwsza grupa to: cynk, aluminium, miedź, ołów. W drugiej zaś znajdują się: mosiądz oraz znal. Metale nieżelazne i ich stopy dzieli się na grupy metali lekkich i ciężkich. W aplikacji pokazujemy klasyfikację i zaznaczamy, który skup złomu metali kolorowych w Gnieźnie może spełnić oczekiwania.

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster.

Koszt wystawienia oferty dotyczącej sprzedaży lub skupu złomu metali kolorowych w Gnieźnie w aplikacji WasteMaster wynosi 99 złotych dla przedsiębiorców zdecydowanych na skorzystanie z pakietu Premium. Klienci indywidualni oraz mający pozycję Lidera Rynku nie muszą dokonywać żadnych opłat. Wtedy wystawiają swoją ofertę bezpłatnie.

Wybór oferty.

Jeśli ktoś posiada cenne odpady z metali kolorowych i chce je sprzedać, powinien sprawdzić aktualny cennik w kilku miejscach i porównać, gdzie będzie to dla niego najbardziej opłacalne. Warto wiedzieć, gdzie w regionie złom można sprzedać po najlepszej stawce. W aplikacji WasteMaster można sprawdzić, gdzie ceny są aktualizowane codziennie.

Wpływ różnych czynników na cenę.

Ceny zależą od kilku czynników. Najważniejszym jest ich rodzaj. Kolejny czynnik wyznaczający cenę metali nieżelaznych to lokalizacja skupu. Im więcej kilogramów jest sprzedawanych, tym większa jest też cena metali kolorowych. Znaczenie ma również czy jest realizowany odbiór złomu metali kolorowych w Gnieźnie. Metale kolorowe uważane są za bardzo dochodowe.

Klasyfikacja a wycena odpadu.

Klasyfikacja złomu metali kolorowych to głównie podział na: aluminium, miedź, mosiądz, brąz, ołów, cynk i stale stopowe. Na tej podstawie wyznaczana jest później cena za określone wyroby. W punkcie takim jak skup można spodziewać się indywidualnej wyceny.

Podział odpadu.

Odpad tej kategorii to metale nieżelazne, czyli niezawierające żelaza. Mają specyficzny połysk i są świetnymi przewodnikami ciepła. Najbardziej popularne w tej grupie są: złom miedzi, złom mosiądzu, złom brązu oraz złom aluminium. Metale kolorowe często nazywa się również złomem kolorowym. Oddaje się je do firm, gdzie następnie poddawane są obróbce.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Filip
Podstawiamy kontenery na złom w dowolne miejsce wyznaczone przez klienta. Cieszymy się, że możemy to robić teraz w wielu miejscach, wcześniej sprawnie umawiając wszystko z klientami w aplikacji.
Marcjan
Zmieszane odpady tworzyw sztucznych. Wystarczyło, że tylko tyle wpisałem w WasteMaster, a bez problemu znalazłem firmę zainteresowaną tym, co mamy do zaoferowania. Eksperci sami przyjechali po nasze odpady. Apka godna polecenia!
Julita
Jesteśmy skupem złomu na południu Polski. Konkurencja jest duża. Na dodatek jesteśmy w regionie uprzemysłowionym. Dlatego chcieliśmy też zaistnieć. Długo nie potrafiliśmy się przebić. A teraz, kiedy jest WasteMaster regularnie przybywa nam klientów.
Mikołaj
Zepsuł nam się telewizor i pralka w tym samym czasie. WasteMaster? Nie wiedziałem, co to, kiedy żona wspomniała. Dodałem zdjęcia sprzętu i od razu wyskoczyło mi miejsce, do jakiego zawieźć stare rtv. Pełen komfort!
Stanisław
Skupujemy odpady nadające [...]