Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Lublinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak wybrać najlepiej?

Dzięki współpracy z Wastemaster, całkowicie bez opłat, dokonasz wyceny swojego oleju oraz nasi eksperci stworzą dla Ciebie indywidualną listę ogłoszeń, które mogą Cię zafrapować. Nie wiesz jak zmieniają się koszty odbioru zużytego oleju spożywczego w Lublinie? Zobacz ceny zużytego oleju spożywczego na naszej stronie - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/olej-gastronomiczny w Lublinie.

Jak zorganizować odbiór zużytego oleju spożywczego w Lublinie?

Pracujesz w miejscu, które produkuje duże ilośći zużytego oleju spożywczego w Lublinie? Nie jesteś pewien, co z nim zrobić? Zastanawiasz się, nad wlaniem go do zlewu? Nie rób tego! Wylewanie tego typu płynów grozi zatkaniem rur. Tłuszcz nie rozpływa się w wodzie, więc gdy zastyga, przyczynia się do rozsadzania instalacji hydraulicznej. Wylewanie takich cieczy w losowe miejsca jest również prawnie zabronione - takie działania są szkodliwe dla środowiska naturalnego. Zużyty olej spożywczy w Lublinie można włożyć w szczelnych pojemnikach do "zmieszanych" lub zawieźć do PSZOK-u. Jednak tylko jeśli dysponujemy małą ilością np. oliwy czy oleju rzepakowego. Jeśli posiadasz biznes produkujący kilogramy frytury - przeczytaj poniższy artykuł - powinien Cię zaciekawić!

Co zrobić z dużymi ilościami zużytego oleju posmażalniczego?

W momencie, kiedy prowadzimy sporą restaurację lub zakład pracy, wytwarzane ilości frytury są ogromne. Co począć w takim wypadku? Wówczas trzeba udać się do skupu zużytego oleju spożywczego w Lublinie. Tego rodzaju placówki zajmują się utylizacją oraz recyklingiem olejów posmażalniczych. Zastygła frytura może być niespodziewanie efektywnie wykorzystana. Po kolejnym rozpuszczeniu, zostaje oczyszczona z tkanek zwierzęcych, węglowodanów i innych resztek jedzenia. Następnie tak przefiltrowany płyn nadaje się do ponownego wykorzystania. Skupy zużytego oleju spożywczego w Lublinie używają go później do wytwarzania biokomponentów do ekodiesli lub do opalania pieców olejowych.

Skup olejów spożywczych w Lublinie - jak się do niego dostać?

Przed transportem do skupu zużytych olejów spożywczych w Lublinie, producent odpadu zobligowany jest do właściwego składowania tymczasowego zastygłej frytury. Nie może ona zagrażać zdrowiu i życiu wspołpracowników oraz powinna być właściwie zabezpieczona. W odpowiednim miejscu, w dokładnie zamkniętych pojemnikach tak, aby nikt w pobliżu się nie poślizgnął etc. Kiedy już ilość Twojej frytury będzie nadawała się do transportu weź pod uwagę parę kwestii. Na cenę odbioru zużytego oleju spożywczego w Lublinie wpływa Twoja lokalizacja lub oddalenie od dużego miasta. Dodatkowo skup zużytego oleju spożywczego w Lublinie ma swoje specyficzne kryteria, którymi manipuluje przy wysokości kosztów. Współpracuj z Wastemaster i zyskaj dostawcę usług w Twojej lokalizacji. Znajdziemy dla Ciebie ofertę pozbawioną ukrytych kosztów!

Co musisz dostarczyć firmie odbierającej zużyte oleje spożywcze w Lublinie?

Firmy w Polsce są zobligowane do wprowadzenia aktualnych danych dotyczących odpadów do BDO. Za brak prowadzenia ewidencji odpadów grożą surowe kary - od 1000 zł do nawet miliona. Zużyty olej spożywczy w Lublinie musi zostać uwzględniony w tym rejestrze odpadowym. Jednak przed tym,jak firma odbierze od Ciebie zużyty olej spożywczy w Lublinie, koniecznie oddaj im KPO, czyli Kartę Przekazania Odpadu. Zawiera ona wszelkie informacje na temat Twojego oleju, a także musi zostać uzupełniona o jego numer - 20 01 25. Przekazujesz KPO, firma zabiera Twoją zużytą fryturę, a Ty masz problem z głowy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Organizacja odbioru zużytego oleju w Lublinie zawsze sprawiała mi dużo problemów. Jednak dzięki liście ofert od Wastemaster udało mi się dobrze wybrać - teraz mam regularnego dostawcę usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zużyte oleje spożywcze teraz odbiera ode mnie jedna firma raz w miesiącu. Gdyby nie konsultacja z infolinią Wastemaster, wciąż musiałabym szukać najlepszej usługi!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Mam problem zarówno z techniką, jak i zalegającym zużytym olejem gastronomicznym. W końcu się przemogłam i użyłam aplikacji Wastemaster, powiem jedno. Warto było!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Serdecznie polecam! Wielka oszczędność czasu i w dodatku jestem przekonany, że nie znalazłbym tak korzystej oferty utylizacji zużytego oleju spożywczego w Lublinie na własną rękę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki Wastemaster, moja firma skupująca zużyty olej spożywczy w Lublinie może się rozrastać, zapewili mi naprawdę dużo klientów!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat