Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Radomiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Formalności dotyczące zużytego oleju spożywczego w Radomiu

Zgodnie z prawem, wytwórcy zużytego oleju spożywczego w Radomiu nie mogą składować we własnym zakresie tej cieczy. Nie jest to higieniczne, warunki sanitarne zostają zachwiane, a niebezpieczeństwo incydentów wzrasta. Stąd nakaz oddawania olejów do skupów. Aby swobodnie srealizować odbiór zużytego oleju spożywczego w Radomiu nie wystarczy jedynie opłacić usługę. Każdy przedsiębiorca, który wytwarza odpady w Polsce, jest zobligowany do wpisu do systemu Baz Danych Odpadowych. Tam musi wprowadzać aktualne rejestry odpadowe, a przy wywozie zużytych olejów musi okazać KPO. Karta Przekazania Odpadu, jest to formularz zawierający szczegółowe informacje o Twoim oleju. Pamiętaj, że bez niej żaden legalnie działający skup, nie przyjmie od Ciebie olejów posmażalniczych. W KPO należy zeznać oprócz ilości, rodzaju, także kod pozostałości. 20 01 25 - to kod olejów i tłuszczów gastronomicznych.

Współpraca z Wastemaster

Jeśli ciekawi Cię odbiór zużytego oleju spożywczego w Radomiu - zgłoś się do nas! Bezpłatnie dokonamy wyceny Twój towar, a także stworzymy listę potencjalnie trafnych ofert. Wypróbuj nas, to nic nie kosztuje! Ale jeżeli jesteś ciekawy cen zużytego oleju spożywczego - sprawdź poniższy link https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/olej-gastronomiczny w Radomiu.

Skup olejów spożywczych w Radomiu - jak się do niego dostać?

Przed transportem do skupu zużytych olejów spożywczych w Radomiu, producent odpadu zobligowany jest do właściwego przechowywania zastygłej frytury. Nie może ona zagrażać zdrowiu i życiu pracowników oraz powinna być prawidłowo zabezpieczona. W wyznaczonym miejscu, w porządnie zamkniętych pojemnikach tak, aby nikt w pobliżu się nie poślizgnął etc. Kiedy już masa Twojej frytury będzie nadawała się do transportu weź pod uwagę parę aspektów. Na kwotę odbioru zużytego oleju spożywczego w Radomiu wpływa Twoja lokalizacja lub duży dystans od wielkich aglomeracji. Dodatkowo skup zużytego oleju spożywczego w Radomiu ma swoje specyficzne kryteria, którymi manipuluje przy podwyższaniu kosztów. Skorzystaj z Wastemaster i zyskaj dostawcę usług w Twojej lokalizacji. Znajdziemy dla Ciebie ofertę pozbawioną ukrytych kosztów!

Zużyty olej posmażalniczy w dużych ilościach? Jest na to rada!

Duże ilości zużytego oleju należy oddawać do skupu zużytego oleju spożywczego w Radomiu. Tam na miejscu dokona się proces przerabiania cieczy. Olej zostaje przefitrowany i oczyszczony z białek zwierzęcych, węglowowdanów etc. Następnie taka ciecz jest wykorzystywana do najróżniejszych zadań. Ten "nowy" olej może służyć jako biokomponent składu asfaltu lub ekodiesla, ale i jako opał, którym opalane są piece olejowe. Sam widzisz - wylewanie tego złotego płynu to prawdziwa strata - można z niego jeszcze tyle odzyskać! Zadbaj o środowisko i oddaj swoją fryturę do skupu zużytych olejów spożywczych w Radomiu.

Jak zorganizować odbiór zużytego oleju spożywczego w Radomiu?

Pracujesz w miejscu, które wytwarza dużo zużytego oleju spożywczego w Radomiu? Nie jesteś pewien, co z nim zrobić? Zastanawiasz się, nad wylaniem go do zlewu? Nie rób tego! Wyrzucanie tego typu cieczy grozi zatkaniem rur. Tłuszcz nie rozpływa się w wodzie, więc gdy twardnieje, przyczynia się do uszkadzania instalacji hydraulicznej. Wylewanie takich cieczy w losowe miejsca jest także prawnie zakazane - takie praktyki są szkodliwe dla środowiska naturalnego. Zużyty olej spożywczy w Radomiu można włożyć w zamkniętych opakowaniach do "zmieszanych" lub zawieźć do PSZOK-u. Jednak tylko jeśli dysponujemy niewielką ilością np. oliwy czy oleju rzepakowego. Jeśli masz biznes produkujący kilogramy frytury - przeczytaj poniższy artykuł - powinien Cię zaciekawić!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki Wastemaster skup zużytych olejów spożywczych w ciągu kilku dni, odebrał ode mnie spory ładunek frytury.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Posiadam lokal w małej wiosce, dzięki Wastemaster znalazłam najbliższy skup zużytego oleju spożywczego, w którym wcale nie przepłacam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki Wastemaster, moja firma skupująca zużyty olej spożywczy w Radomiu może się rozwijać, zapewili mi naprawdę dużo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W tych usługach podoba mi się brak zobowiązań. Czasami nie pasują mi żadne oferty odbioru zużytego oleju gastronomicznego, ale całe szczęście nie jestem zmuszony do zgadzania się na cokolwiek. Wolność wyboru - to duża zaleta w Wastemaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze jest mieć wybór, ja także niezwykle go sobie cenię. Dlatego skorzystałam z usług Wastemaster - dzięki nim mogę wybierać spośród wielu ogłoszeń dotyczących utylizacji zużytego oleju spożywczego w Radomiu.

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon