Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Przygotowanie złomu do przewozu - podstawowe czynności

Warto pamiętać o tym, że skupy złomu kolorowego w Ząbkowicach Śląskich nie mają obowiązku przyjęcia naszego złomu, jeśli nie jest on odpowiednio zabezpieczony. Podczas transportu nie może stanowić zagrożenia - w miarę możliwości można poporcjować dłuższe elementy, tak aby ułatwić zadanie firmie wywozowej. Jednak najważniejszym jest to, aby złom był właściwie porozdzielany na rodzaje. Do skupu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich musi trafić złom oczyszczony z zabrudzeń mechanicznych o precyzyjnie określonym rodzaju. Warto pamiętać także o tym, że często skupy pytają o pochodzenie danego złomu, w obawie przed przetwarzaniem skradzionego odpadu.

Ceny skupu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich

Na wysokość ceny skupu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich, ma wpływ kilka czynników. Twoja lokalizacja, ilość metali, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia lub popyt na te materiały. Pełny ogląd na kwestie cen z pewnością da nasz cennik dostępny pod poniższym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wyraźnie widać rozbieżności między np. miedzią milbera, która kosztuje ok. 35 zł/kg, a złomem stali chromowanej za 1,2 zł/kg. Podobnie jest w sytuacji mosiądzu, który również jest wartościowym materiałem. Mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 kosztuje 26 zł/kg, a za mosiężną blachę zapłacimy 25 zł/kg. Kontrą mogą być odważniki z ołowiu, które sprzedaje się za 70 gr za kilogram. Więc rozbieżności są widoczne gołym okiem. Wszystko jest zależne od rodzaju złomu, którym dysponujesz. Zanim zdecydujesz się na usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Ząbkowicach Śląskich, upewnij się, że są solidni i nie naliczają dodatkowych kosztów. WasteMaster współpracuje jedynie z legalnymi i uczciwymi skupami, które sprawdzają źrodło pochodzenia złomu (który może pochodzić z kradzieży). Dlatego warto z nami współpracować!

Wywóz odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich - co jeszcze musisz wiedzieć?

W momencie, kiedy zdecydujesz się na usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Ząbkowicach Śląskich nie kończy się nasze wsparcie! Opiekun Klienta przydzielony do Twojego zlecenia, ustala termin realizacji usługi oraz zamyka Twoją ofertę w aplikacji. Termin jest oczywiście ustalany w zgodzie z dyspozycyjnością skupu i Twoimi wymaganiami. To, jaką ilość złomu posiadasz będzie determinowało rodzaj transportu do skupu złomu kolorowego w Ząbkowicach Śląskich. Czasami przyda się bardziej pojaz typu HDS, a czasem kilka kontenerów. Jednak to już nie Twój problem - eksperci WasteMaster w porozumieniu ze skupem wszystko zorganizują.

Jakie dokumenty musisz wypełnić, aby legalnie zutylizować złom?

Po to, aby legalnie zutylizować metale w skupie złomu kolorowego w Ząbkowicach Śląskich należy wypełnić kilka formalności. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym do 75 ha gospodarstwa, musisz prowadzić aktualną ewidencję odpadów w BDO. Także trzeba uzupełnić Kartę Przewozu Odpadów, która zawiera dane przedsiębiorstwa, odpadu i pojazdu, który zabiera złom. Ma to zapewnić bezpieczny transport, a samo BDO legalną produkcję i kontrolowaną utylizację pozostałości. Ważnym elementem jest wypełnienie Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli konkretnych służb. Przed wywozem do skupu złomu kolorowego w Ząbkowicach Śląskich osoby prywatne muszą pokazać dowód tożsamości, a następnie otrzymają FPO. Formularz Przekazania Odpadu jest dowodem na przeprowadzoną transakcję. Jak sam łatwo zauważyłeś, jest dość sporo formalności wokół wywozu złomu. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz pracownik służy wsparciem.

Jakimi sposobami można zamówić transport odpadów do skupu złomu kolorowego w Ząbkowicach Śląskich?

#*#Najprościej|Najłatwiej#*# zamówić powyższą usługę z WasteMaster. Możesz zorganizować transport do skupu złomu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich za pomocą dwóch wariantów. Obie opcje opierają się na wykorzystaniu z aplikacji. Pierwsza z nich zakłada, że po naciśnięciu w interesującą ofertę, zadzwonisz pod dany numer i po rozmowie z konsultantem, otrzymasz wycenę i listę ofert. Twój Opiekun Klienta w Twoim imieniu zamieszcza ogłoszenie w aplikacji, a następnie selekcjonuje najlepsze z nich i Ci je udostępnia. Twoim zadaniem jest tylko wybór konkretnego skupu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich! Jeżeli nie masz nic przeciwko samodzielnemu korzystaniu z aplikacji WasteMaster - wybierz opcję drugą! Wówczas sam zamieszczasz swoje ogłoszenie, a wraz z nim fotografię złomu, jego dane itd. Jednak i w tym przypadku nie zostajesz sam. Opiekun Klienta czuwa nad Twoim przypadkiem i kieruje do Ciebie najlepsze oferty. Są to wykwalifikowani eksperci w swojej profesji - posiadają dogłębną wiedzę na temat rynku odpadowego. Pamiętaj o wolności wyboru - masz możliwość wycofania się w każdej chwili bez konsekwencji!

Organizacja wywozu odpadów do skupu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich

Nieważne czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą fizyczną – z pewnością spotkałeś się kiedyś z problemem wywozu i utylizacji złomu. Jest to dość kłopotliwy odpad, który zazwyczaj ze względu na swoje gabaryty, musi zostać wywieziony do np. skupu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich. Nie może on zalegać w Twoim miejscu pracy, ponieważ z czasem zacznie stwarzać coraz większe zagrożenie dla Ciebie i Twoich pracowników. Wyrzucony również nie może być w losowe miejsce – to zagraża przyrodzie i jest zwyczajnie nielegalne. Z tego powodu musimy przekazywać metale do skupów metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich. Jak znaleźć najkorzystniejszą placówkę? Ile kosztuje wywóz do skupu? Czytaj do końca, a dowiesz się wszystkiego!

Koszty usług WasteMaster

Ile zapłacisz za usługi od WasteMaster? Absolutnie nic! Nasze usługi są bezpłatne i mają służyć naszym użytkownikom i klientom. Chcemy maksymalnie zoptymalizować obrót odpadami w polskich przedsiębiorstwach, dlatego nasze usługi są za darmo. Im szybciej zostanie zrealizowany wywóz do skupu złomu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich, tym szybciej śmieci zostaną zutylizowane. Zależy nam na satysfakcji klientów – darmowe usługi mają skłonić do korzystania i dążenia do usprawnienia wewnętrznego zarządzania odpadami. Dlatego opieka konsultanta, wsparcie w kwestiach formalnych, wycena odpadów, zamieszczenie oferty w aplikacji – to wszystko jest bezpłatne. Nie zwlekaj i wypróbuj nas już dziś!

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się znajdowaniem najlepszych ofert wywozu i skupu złomu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich. Więc na podstawie naszych poprzednich zleceń możemy wyróżnić odpady, które firmy od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje swoista dowolność - odbierzemy wszystko! Pamiętaj o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami tego, co skup złomu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich od Ciebie przyjmie, mogą być: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszelkiego rodzaju, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub kwasówkę. Są to jedynie niektóre przykłady, więc jeśli nie znalazłeś wyżej swjego złomu - nie przejmuj się, jego też wywieziemy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że proces wyszukiwania odpowiedniego skupu metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich będzie trwał długo. Dlatego skorzystałem z aplikacji i dosłownie w parę godzin już byłem umówiony na oddanie stopów metali!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na szukanie w intrenecie za cenami skupu metali kolorowych, dlatego wolę wykonać telefon do WasteMaster i w kilka minut dowiedzieć się, ile kosztuje mój mosiężny złom. Bardzo pomocna usługa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chciałem upewnić się, co do rodzaju odpadu miedzianego, który wytwarza mój zakład pracy. Po krótkiej rozmowie wiedziałem już wszystko, a także wyszukano dla mnie kilka skupów metali kolorowych w Ząbkowicach Śląskich. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na grzebanie w intrenecie za cenami skupu metali kolorowych, dlatego wolę zadzwonić do WasteMaster i w kilka minut dowiedzieć się, ile kosztuje mój mosiężny złom. Bardzo pomocna usługa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Fajna rzecz - naprawdę są pomocni w wyszukiwaniu najkorzystniejszych skupów złomu metali kolorowych!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat