Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Tłuszczu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Tłuszczu?

To, jak będzie wyglądać cena skupu metali kolorowych w Tłuszczu zależy od wielu czynników. Ilość odpadu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja oraz sytuacja na rynku handlu odpadami, ostatecznie wpływają na cenę za usługę wywozu i utylizacji. Warto zajrzeć na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy obszerny cennik - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wynika z niego, że najwięcej zapłacimy za miedź milbera, bo aż 35 zł/kg. Duże ceny są również w przypadku płaskowników czy trakcji miedzianej – 33,8 zł/kg. Złom miedziany jest najdroższy, ale oprócz niego ceny mosiądzu są stosunkowo duże: za mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 zapłacimy ponad 26 zł/kg, a za mosiężne blachy – 25 zł/kg. Stosunkowo nisko plasują się np. odważniki z ołowiu, które kosztują 70 gr/kg oraz złom stali chromowej: 1,2 zł/kg. Zatem różnice w zależności od typu odpadu, są zauważalne. Zanim wybierzemy konretną usługę skupu złomu kolorowego w Tłuszczu należy się upewnić, co do rodzaju naszego złomu i zasad panujących w danej placówce. Uczciwy skup nie weźmie odpadu niewiadomego pochodzenia, ponieważ mógł on zostać skradziony – na to również warto zwracać uwagę.

Jak przygotować złom do przewozu?

Należy mieć na uwadze, że skupy złomu kolorowego w Tłuszczu muszą otrzymać niezmieszany odpad. Nie może on również stanowić zagrożenia dla ekipy przewozowej. Jeśli masz możliwość i widzisz, że masz dużo długich elementów - przytnij je, to z pewnością ułatwi pracę skupom. Dodatkowo skup metali kolorowych w Tłuszczu musi otrzymać oczyszczone metale - chodzi oczywiście o zabrudzenia zewnętrzne, nie o skład. Pamiętajmy o tym, że większość legalnych skupów będzie zadawać pytania na temat pochodzenia danego metalu, tak aby uniknąć sytuacji, gdzie będą przetwarzać skradzione surowce.

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są całkowicie darmowe. Naszym celem jest satysfakcja klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu skłonienie do korzystania z WasteMaster i tym samym usprawniania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, oszacowanie ceny złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najkorzystniejszy skup złomu metali kolorowych w Tłuszczu i nie martw się odpadami!

Jak zamówić wywózkę do skupu złomu kolorowego w Tłuszczu?

Najprostszym sposobem na zamówienie usługi wywozu do skupu złomu metali kolorowych w Tłuszczu jest skorzystanie z WasteMaster. Jesteśmy w stanie Ci pomóc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i to w sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy. Pierwszą opcją zamówienia odbioru kolorowego złomu jest rozmowa telefoniczna. Na naszej witrynie w interesującej Cię usłudze, znajdziesz numer telefonu do naszego pracownika. Posiada on szeroką wiedzę z zakresu skupów metali kolorowych w Tłuszczu, ale i z zakresu całego rynku odpadowego. Przekaż mu dokładne informacje na temat swojego odpadu, a także Twoje wymagania i to koniec! Zamieści on w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i będzie koordynował całość zamówienia – możesz się do niego zwrócić w każdej chwili. Jeśli wolisz ominąć etap rozmowy telefonicznej – skorzystaj samodzielnie z naszej aplikacji. Dodaj swoje ogłoszenie, zamieść zdjęcie, podaj lokalizację oraz parametry odpadu i poczekaj chwilkę! Twój indywidualny Opiekun Klienta będzie przekierowywał najlepsze ogłoszenia przewozu do skupów metali kolorowych w Tłuszczu do Ciebie. Jeśli już podejmiesz decyzję o tym, że chcesz skorzystać, z którejś z ofert – daj znać Opiekunowi Klienta lub zaznacz to w aplikacji, a resztą zajmą się nasi pracownicy. Ustalą terminy i dokonają finalizacji umowy.

W jaki sposób najlepiej zorganizować odbiór odpadu i wywóz do skupu metali kolorowych w Tłuszczu?

Nieważne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością stanąłeś kiedyś twarzą w twarz z problemem utylizacji złomu. Jest to dość problematyczny rodzaj odpadów, ze względu na swój gabaryt - nie da się go składować zbyt długo i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu bez niczyjej pomocy. Warto jednak podkreślić, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju śmieci do skupu metali kolorowych w Tłuszczu. Jest to związane z względami ekologicznymi i prawnymi. Dodatkowo, pamiętaj o tym, że złom to bardzo wartościowy odpad (w zależności od składu), więc zwyczajnie opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Tłuszczu. Jak znaleźć najkorzystniejszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością uzyskasz najważniejsze informacje!

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w BDO. W związku z tym musisz na bieżąco zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wytworzyłeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie ze skupów, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przerobione. Dodatkowo każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła druk, potwierdzający legalność Twojej gospodarki odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, przedstawicielowi skupu złomu kolorowego w Tłuszczu musisz zwrócić KPO (osoby prywatne muszą pokazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi zawierać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojego przedsiębiorstwa oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk ma z kolei zapewnić legalny przewóz odpadów do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy reprezentującej skup złomu kolorowego w Tłuszczu FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający dane na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych ofert wywozu i skupu złomu metali kolorowych w Tłuszczu. Więc na podstawie naszych poprzednich zleceń możemy wyróżnić odpady, które firmy od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje pewna dowolność - odbierzemy wszystko! Pamiętaj o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami tego, co skup złomu metali kolorowych w Tłuszczu od Ciebie przyjmie, mogą być: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszystkich typów, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub stal kwasową. Są to jedynie niektóre przykłady, więc jeśli nie wymieniony został typ Twojego złomu - nie przejmuj się, jego też wywieziemy!

Szczegóły transportu do skupu złomu metali kolorowych w Tłuszczu

W momencie, gdy wybierzesz konkretny skup złomu kolorowego w Tłuszczu, Twój Opiekun Klienta ustali termin realizacji wywozu oraz doprowadzi proces do końca (wygasi Twoje ogłoszenie w aplikacji). Wszystkie informacje na temat Twojego zlecenia otrzymasz na pocztę mailową. Zależnie od tego, jaki odpad posiadasz, taki sposób transportu do skupu złomu kolorowego w Tłuszczu zostanie wybrany. Jeśli masz spore ilości złomu - potrzebny będzie pojazd HDS, a jeśli potrzebujesz kontener - jest możliwość wynajmu. O tym, jaka strategia zostanie obrana w Twoim przypadku, zadecyduje specjalista z WasteMaster - nie musisz wiedzieć wszystkiego!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Rzetelna usługa, zapewniają darmową konsultację, a także posiadają aktualne informacje o skupach metali kolorowych w okolicy:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Sprawna obsługa na dobrym poziomie, dzięki nim znalazłem skup złomu kolorowego, z którym nawiązałem regularną współpracę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam WasteMaster - to nowoczesna usługa, która postawiła sobie za cel optymalizację obrotu odpadami. Moim zdaniem dają radę! Z nimi dużo sprawniej oddaje swoje cynkowe blachy do skupu złomu metali kolorowych w Tłuszczu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Lubię posiadać wybór, dlatego jeśli mam do zutylizowania aluminiowe puszki, dzwonię do WasteMaster i pytam o skupy złomu kolorowego w Tłuszczu. Otrzymuję wykaz na maila i mogę dowolnie wybierać! Polecam ich usługi zwłaszcza zapracowanym!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam użycie aplikacji - to naprawdę duża oszczędność czasu. Mi udało się znaleźć tańszy skup złomu kolorowego w Tłuszczu, niż z początku zakładałam - więc to także oszczędność pieniędzy!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon