Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Pionkach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odbiór i wywóz do skupu złomu kolorowego w Pionkach - jak zamówić taką usługę?

WasteMaster to użyteczne narzędzie do organizacji transportu metali do skupu złomu metali kolorowych w Pionkach. Z nami możesz zamówić tę usługę na dwa sposoby. Możesz znaleźć na naszej stronie numer telefonu (w interesującej Cię usłudze) i zadzwonić do konsultanta. Udziel mu najważniejszych informacji o swoim odpadzie i wyraź swoje preferencje. Opiekun w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie w aplikacji i wyśle Ci wycenę odpadu wraz z listą ciekawych ofert. Ty musisz jedynie wybrać odpowiedni skup metali kolorowych w Pionkach - masz kompletną dowolność! Jeżeli nie potrzebujesz porozmawiać z konsultantem, możesz na własną rękę dodać ogłoszenie. Wykonaj zdjęcie, opisz złom, wybierz województwo - i tyle! Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał na Twoje konto najlepsze oferty od skupów. Pamiętaj, że niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz - nie zostajesz sam, a Twoja ingerencja i zaangażowanie w cały proces mają być jak najbardziej ograniczone dla Twojej wygody.

Jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Pionkach?

To, jak będzie wyglądać cena skupu metali kolorowych w Pionkach jest zależne od wielu czynników. Ilość odpadu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja oraz sytuacja na rynku handlu odpadami, ostatecznie wpływają na cenę za usługę wywozu i utylizacji. Warto zajrzeć na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy obszerny cennik - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wynika z niego, że najwięcej zapłacimy za miedź milbera, bo aż 35 zł/kg. Wysokie ceny są również w przypadku płaskowników czy trakcji wykonanej z miedzi – 33,8 zł/kg. Złom miedziany jest najdroższy, ale oprócz niego ceny mosiądzu są stosunkowo duże: za mosiądz poprodukcyjny typu M-63 zapłacimy ponad 26 zł/kg, a za mosiężne blachy – 25 zł/kg. Stosunkowo nisko plasują się np. odważniki z ołowiu, które kosztują 70 gr/kg oraz złom stali chromowej: 1,2 zł/kg. Zatem różnice w zależności od typu odpadu, są znaczące. Zanim wybierzemy konretną usługę skupu złomu kolorowego w Pionkach należy się upewnić, co do typu naszego złomu i zasad panujących w danej placówce. Uczciwy skup nie weźmie odpadu niewiadomego pochodzenia, ponieważ mógł on zostać skradziony – na to również warto zwracać uwagę.

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się znajdowaniem najlepszych ofert wywozu i skupu złomu metali kolorowych w Pionkach. Więc na podstawie naszych poprzednich zleceń możemy wyróżnić odpady, które firmy od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje swoista dowolność - odbierzemy wszystko! Nie zapomnij o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami tego, co skup złomu metali kolorowych w Pionkach od Ciebie przyjmie, mogą być: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszystkich typów, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub stal kwasową. Są to jedynie niektóre przykłady, więc jeśli nie wymieniony został typ Twojego złomu - nie przejmuj się, jego też wywieziemy!

Organizacja wywozu odpadów do skupu metali kolorowych w Pionkach

Nieważne czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą fizyczną – z pewnością spotkałeś się kiedyś z problemem wywozu i utylizacji złomu. Jest to dość kłopotliwy odpad, który zazwyczaj ze względu na swoje gabaryty, musi zostać wywieziony do np. skupu metali kolorowych w Pionkach. Nie może on zalegać w Twoim zakładzie, ponieważ z czasem zacznie powodować coraz większe zagrożenie dla Ciebie i Twoich pracowników. Wyrzucony również nie może być w dowolne miejsce – to zagraża środowisku i jest zwyczajnie nielegalne. Z tego powodu musimy oddawać metale do skupów metali kolorowych w Pionkach. Jak znaleźć najkorzystniejszą placówkę? Ile kosztuje wywóz do placówki utylizacyjnej? Czytaj dalej, a dowiesz się wszystkiego!

Szczegóły transportu do skupu złomu metali kolorowych w Pionkach

W momencie, kiedy wybierzesz określony skup złomu kolorowego w Pionkach, Twój Opiekun Klienta ustali datę realizacji wywozu oraz sfinalizuje proces (zamknie Twoje ogłoszenie w aplikacji). Wszystkie dane na temat Twojego zlecenia otrzymasz na pocztę mailową. Zależnie od tego, jaki odpad posiadasz, taki sposób transportu do skupu złomu kolorowego w Pionkach zostanie wykorzystany. Jeśli masz spore ilości złomu - potrzebny będzie samochód HDS, a jeśli potrzebujesz kontener - jest możliwość wynajmu. O tym, jaka strategia zostanie obrana w Twoim przypadku, zadecyduje specjalista z WasteMaster - nie musisz wiedzieć wszystkiego!

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w ramach. W związku z tym musisz na bieżąco zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wyprodukowałeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie z placówek utylizacyjnych, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przerobione. Dodatkowo każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła druk, potwierdzający legalność Twojej gospodarki odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, przedstawicielowi skupu złomu kolorowego w Pionkach musisz oddać KPO (osoby prywatne muszą okazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi zawierać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojego przedsiębiorstwa oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk z kolei zapewnia legalny przewóz odpadów do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy reprezentującej skup złomu kolorowego w Pionkach FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający informacje na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on właściwie zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Pionkach czasem odmawiają przewozu stanowiących zagrożenie elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i personelu zajmującego się transportem. Muszą być także posegregowane - jest to wielkie ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Pionkach. Jeśli są jakkolwiek zabrudzone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to dłuższe elementy porozcinać na części, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są w całości darmowe. Naszym celem jest zadowolenie klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu zachęcenie do korzystania z WasteMaster i tym samym zoptymalizowania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najlepszy skup złomu metali kolorowych w Pionkach i nie martw się odpadami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem do zutylizowania sporo miedzianego okablowania, ale nie byłem przekonany, czy najbliższy skup metali kolorowych w Pionkach jest najlepszą opcją. Skontaktowałem się z WasteMaster i okazało się, że nie byłem w błędzie. Ale w zamian znaleźli dla mnie o wiele korzystniejszą placówkę i to całkiem za darmo!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kontaktowałam się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, więc nie spodziewałam się zbyt szybkiej reakcji…jednak zostałam pozytywnie zaskoczona! W kilka chwil w odpowiedzi na moje zgłoszenie odesłano mi listę korzystnych skupów złomu metali kolorowych w Pionkach. Polecam mocno!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jestem usatysfakcjonowana z usług WasteMaster, nie sądziłam, że w tak krótkim czasie wyszukają dla mnie tak wiele skupów złomu metali kolorowych w Pionkach!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cenne usługi - z ich pomocą utylizacja aluminiowych profili to łatwizna. Kilka minut i już widzę, który skup dobrze je przetworzy i nie naliczy mi przy tym zbyt dużej opłaty!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Sprawna obsługa na dobrym poziomie, dzięki nim wyszukałem skup złomu kolorowego, z którym nawiązałem regularną współpracę!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat