Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Ostrzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Przygotowanie złomu do przewozu - podstawowe czynności

Warto pamiętać o tym, że skupy złomu kolorowego w Ostrzeszowie nie mają obowiązku przyjęcia naszego złomu, jeśli nie jest on właściwie zabezpieczony. Podczas transportu nie może stanowić zagrożenia - w miarę możliwości można poporcjować dłuższe elementy, tak aby ułatwić zadanie firmie wywozowej. Jednak najważniejszym jest to, aby złom był właściwie porozdzielany na rodzaje. Do skupu metali kolorowych w Ostrzeszowie musi trafić złom oczyszczony z zabrudzeń zewnętrznych o precyzyjnie określonym rodzaju. Warto wspomieć także o tym, że często skupy pytają o pochodzenie danego złomu, w obawie przed przetwarzaniem skradzionego odpadu.

Jakie rodzaje metali odbieramy?

WasteMaster zajmuje się organizacją wywozu wszelkich odpadów do skupów złomu metali kolorowych w Ostrzeszowie. Warto jednak wiedzieć, że metale kolorowe dzielimy na kilka kategorii. A są nimi metale nieżelazne, stopy metali oraz złom użytkowy. Zatem co konkretnie wywieziemy do skupu złomu metali kolorowych w Ostrzeszowie? Aluminiowe opakowania, niesortowane aluminium, miedź, miedź milbera, pobiał, brąz niemagnetyczny i magnetyczny, cynk czy kwasówkę. Są to wybrane przykłady złomu kolorowego - na naszej stronie znajdziesz pełną listę. Jeśli nie znajdziesz w niej tego rodzaju złomu, którym dysponujesz, skontaktuj się z nami - na pewno jakoś Ci pomożemy!

Jak najkorzystniej zorganizować wywóz do skupu metali kolorowych w Ostrzeszowie?

Jeśli masz spore ilości złomu kolorowego - ten tekst został stworzony właśnie dla Ciebie! Metalowe odpady są dość problematyczne, zwłaszcza ze względu na swoje gabaryty - nie mogą być przechowywane w nieskończoność, ponieważ w końcu kończy się miejsce! Dlatego przedsiębiorcy i osoby fizyczne są zobligowane do wywożenia swoich odpadów do skupów metali kolorowych w Ostrzeszowie. Nie można wyrzucać takich śmieci w dowolne miejsca, ponieważ ich rozkład może trwać setki lat. Dodatkowo mogą one stanowić zagrożenie dla innych, a ich skład jest przecież bardzo porządany. Marnotrawstwem byłoby gromadzenie złomu. Aplikacja WasteMaster jest bardzo efektywna jeśli chodzi o znajdowanie korzystnych skupów metali kolorowych w Ostrzeszowie - chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj do końca!

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w BDO. W związku z tym musisz regularnie zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wyprodukowałeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie ze skupów, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przerobione. Dodatkowo każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła druk, potwierdzający legalność Twojej działalności odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, przedstawicielowi skupu złomu kolorowego w Ostrzeszowie musisz oddać KPO (osoby prywatne muszą okazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi zawierać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojego przedsiębiorstwa oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk z kolei zapewnia legalny przewóz odpadów do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy wywożącej pozostałości do skupu złomu kolorowego w Ostrzeszowie FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający informacje na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

W jaki sposób zamówić wywóz odpadów do skupu złomu kolorowego w Ostrzeszowie?

Najszybszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Ostrzeszowie jest skorzystanie z aplikacji WasteMaster. Można to zrobić na dwa sposoby: albo samodzielnie dodając ogłoszenie albo wykorzystując pomoc konsultanta. Jeśli wolimy rozmówić się z ekspertem, trzeba wejść w interesującą nas usługę i wykonać telefon pod podany numer. Podczas rozmowy należy udzielić najważniejszych informacji na temat swojego złomu i preferencji co do skupu metali kolorowych w Ostrzeszowie. Następnie konsultant zamieści w Twoim imieniu ofertę w aplikacji, a w kilka chwil na Twojego maila przyjdzie lista ofert wraz z wyceną odpadu. Drugą możliwością jest samodzielne korzystanie z aplikacji, dodanie ogłoszenia, zdjęcia, danych odpadu etc. W tym przypadku Opiekun Klienta, będzie kierował do Ciebie najkorzystniejsze oferty skupów metali kolorowych w Ostrzeszowie. W obu przypadkach, nie jesteś zobligowany do niczego żadną umową - równie dobrze możesz nie wybrać żadnych z udostępnionych ofert! Czuwają nad Tobą eksperci z zakresu runku odpadowego, więc z pewnością znajdą dla Ciebie coś odpowiedniego, jednak nie czuj presji, możesz się wycofać bez konsekwencji w każdej chwili! Opiekun Klienta służy pomocą oraz doprowadza proces do końca - ustala terminy realizacji usługi etc.

Ważne informacje na temat wywozu odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Ostrzeszowie

Jeśli już zdecydujesz się na skorzystanie z oferty jakiegoś skupu złomu kolorowego w Ostrzeszowie, nie zostajesz sam z doprowadzeniem procesu do końca. Twój Opiekun Klienta zajmie się określeniem, w zgodzie z Tobą i skupem, daty realizacji usługi oraz zamknie Twoje ogłoszenie w aplikacji. W zależności od tego, jaki typ odpadu posiadasz, taki transport do skupu złomu kolorowego w Ostrzeszowie zostanie zrealizowany. Od tego, jaką ilością odpadu dysponujesz, zależeć będzie, czy podstawiony zostanie pojazd HDS lub też ile kontenerów dostarczy ekipa wywozowa. Zdaj się na pracowników WasteMaster i nie przejmuj się takimi szczegółami!

Koszty usług WasteMaster

Ile musisz zapłacić za usługi od WasteMaster? Kompletnie nic! Nasze usługi są bezpłatne i mają służyć naszym użytkownikom i klientom. Chcemy jak najbardziej zoptymalizować obrót odpadami w polskich przedsiębiorstwach, dlatego nasze usługi są za darmo. Im szybciej zostanie zrealizowany wywóz do skupu złomu metali kolorowych w Ostrzeszowie, tym szybciej śmieci zostaną poddane recyklingowi. Zależy nam na satysfakcji klientów – darmowe usługi mają skłonić do korzystania i dążenia do usprawnienia wewnętrznego zarządzania odpadami. Dlatego opieka konsultanta, wsparcie w kwestiach formalnych, wycena odpadów, zamieszczenie oferty w aplikacji – to wszystko jest bezpłatne. Nie zwlekaj i wypróbuj nas już dziś!

Jak wysokie są ceny skupu metali kolorowych w Ostrzeszowie?

Wysokość cen skupu metali kolorowych w Ostrzeszowie różni się w zależności od zmiennych czynników. Na jej wygląd wpływa ilość złomu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja, ale i wysokość popytu na dany surowiec. Najlepiej to widać w naszym cenniku, który znajdziesz pod podanym adresem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Przykładem, który świetnie obrazuje rozbieżność cen na rynku złomu jest miedź milbera, za którą zapłacić należy ok. 35 zł/kg oraz ołowiane odważniki, które kosztują 70 gr/kg. Kolejnym pożądanym materiałem jest mosiądz, za którego poprodukcyjną wersję w typie M-63, zapłacimy 26 zł/kg, podobnie jak za samą blachę - 25 zł/kg. A za taki złom stali chromowanej już tylko 1,2 zł/kg. Wszystko zależy od rodzaju złomu, którym dysponujesz. W WasteMaster możemy Ci zagwarantować, że skupy złomu kolorowego w Ostrzeszowie, z którymi współpracujemy są solidne i legalne. Możesz nam zaufać!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że proces wyszukiwania odpowiedniego skupu metali kolorowych w Ostrzeszowie będzie trwał długo. Dlatego skorzystałem z aplikacji i dosłownie w kilka godzin już byłem umówiony na przekazania stopów metali!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że stworzono coś takiego. Dzięki opcji bezpłatnej konsultacji, mogę dzwonić w sprawie cen skupu metali kolorowych w Ostrzeszowie i dowiedzieć się wszystkiego!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, co zrobić z zanieczyszczonym ołowiem z mojego miejsca pracy, więc skontaktowałam się z WasteMaster. Szybko wycenili odpad i wyszukali dla mnie skup złomu kolorowego w Ostrzeszowie. Jestem wyjątkowo zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie zawiodłem się! 5 na 5 gwiazdek za profesjonalną obsługę i znalezienie korzystnego skupu złomu metali kolorowych w Ostrzeszowie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Solidna usługa - wywiązali się ze swoich zobowiązań, włącznie z wyszukaniem dla mnie najtańszego skupu metali kolorowych w Ostrzeszowie.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat