Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Limanowej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych ofert wywozu i skupu złomu metali kolorowych w Limanowej. Więc na podstawie naszych wcześniejszych zleceń możemy wyróżnić odpady, które przedsiębiorstwa wywozowe od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje swoista dowolność - odbierzemy wszystko! Nie zapomnij o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami materiałów, które skup złomu metali kolorowych w Limanowej od Ciebie przyjmie, mogą być: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszelkiego rodzaju, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub kwasówkę. Są to jedynie niektóre przykłady, więc jeśli nie znalazłeś wyżej swjego złomu - nie przejmuj się, jego też wywieziemy!

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są w całości darmowe. Naszym celem jest zadowolenie klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu zachęcenie do korzystania z WasteMaster i tym samym usprawniania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najkorzystniejszy skup złomu metali kolorowych w Limanowej i nie przejmuj się odpadami!

W jaki sposób najlepiej zorganizować odbiór odpadu i wywóz do skupu metali kolorowych w Limanowej?

Obojętne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością stanąłeś kiedyś twarzą w twarz z problemem utylizacji złomu. Jest to dość problematyczny rodzaj odpadów, ze względu na swój gabaryt - nie da się go składować zbyt długo i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu samodzielnie. Warto jednak zaznaczyć, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju śmieci do skupu metali kolorowych w Limanowej. Jest to podyktowane względami ekologicznymi i prawnymi. Dodatkowo, pamiętaj o tym, że złom to bardzo cenny odpad (w zależności od składu), więc po prostu opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Limanowej. Jak znaleźć najlepszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością wszystkiego się dowiesz!

Jakimi sposobami można zamówić transport odpadów do skupu złomu kolorowego w Limanowej?

#*#Najprościej|Najłatwiej#*# zamówić powyższą usługę z WasteMaster. Możesz zrealizować transport do skupu złomu metali kolorowych w Limanowej na dwa sposoby. Obie opcje opierają się na wykorzystaniu z aplikacji. Pierwsza z nich zakłada, że po naciśnięciu w interesującą ofertę, zadzwonisz pod dany numer i po rozmowie z konsultantem, dostaniesz wycenę i listę ofert. Twój Opiekun Klienta w Twoim imieniu zamieszcza oferty w aplikacji, a następnie selekcjonuje najlepsze z nich i Ci je udostępnia. Twoim zadaniem jest jedynie wybór określonego skupu metali kolorowych w Limanowej! Jeżeli nie masz nic przeciwko samodzielnemu korzystaniu z aplikacji WasteMaster - wybierz opcję numer dwa! Wówczas sam dodajesz swoje ogłoszenie, a wraz z nim zdjęcie złomu, jego dane itd. Jednak i w tym przypadku nie zostajesz sam. Opiekun Klienta czuwa nad Twoim przypadkiem i kieruje do Ciebie najlepsze oferty. Są to wykwalifikowani eksperci w swojej profesji - posiadają dogłębną wiedzę na temat rynku odpadowego. Pamiętaj o wolności wyboru - masz możliwość wycofania się w każdej chwili bez konsekwencji!

Ceny skupu metali kolorowych w Limanowej - co je kształtuje?

Na ostateczny kształt cen skupu metali kolorowych w Limanowej wpływa sporo czynników. To, skąd ekipa transportowa będzie musiała złom odebrać, ile go jest, jakiego jest rodzaju, czy jest brudy oraz jak wygląda obecnie popyt na ten materiał. Konkretne dane znajdziesz tutaj: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Aby zobrazować zróżnicowanie cen metali w skupach złomu kolorowego w Limanowej, podamy kilka przykładów, gdzie to rodzaj surowca dyktuje cenę. Przykładem może być najdroższa miedź milbera, za którą zapłacimy 35 zł/kg albo mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 za 26 zł/kg. W opozycji można zestawić te materiały z ołowianymi odważnikami za 70 gr/kg lub też złomem stali chromowanej za 1,2 zł/kg. Różnice widać na pierwszy rzut oka, jednak nie musisz być znawcą rynku, aby *3*zrealizować|zorganizować#*# odbiór i utylizację złomu - pozwól, że nasi wykwalifikowani specjaliści zajmą się wyceną Twoich odpadów!

Wywóz odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Limanowej - co jeszcze musisz wiedzieć?

W momencie, kiedy wybierzesz usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Limanowej nie kończy się nasza pomoc! Opiekun Klienta przydzielony do Twojego ogłoszenia, ustala termin realizacji usługi oraz zamyka Twoje ogłoszenie w aplikacji. Termin jest oczywiście ustalany w zgodzie z dyspozycyjnością skupu i Twoimi wymaganiami. To, jaką ilość złomu posiadasz będzie determinowało rodzaj transportu do skupu złomu kolorowego w Limanowej. Czasami przyda się bardziej samochód typu HDS, a czasem parę kontenerów. Jednak to już nie Twój problem - eksperci WasteMaster w porozumieniu ze skupem wszystko zrealizują.

Formalności związane z wywozem złomu

Aby dokonać legalnego przekazania odpadów metalowych do skupu złomu kolorowego w Limanowej, trzeba dopełnić paru formalności. Przede wszystkim, jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem (z gospodarstwem powyżej 75 ha), musisz mieć założone konto w BDO. Tam koniecznie dokonuj regularnej ewidencji swoich śmieci. Ponadto wszyscy muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest ważna podczas potencjalnej kontroli policyjnej. Osoby prywatne nie są zobligowane do wypełnienia KPO, wystarczy jedynie okazanie dowodu tożsamości przy wywozie złomu. Jednak Karta Przekazania Odpadu jest istotna dla przedsiębiorców, zawiera dane o złomie, o firmie, a także o pojeździe, który zabiera Twoje odpady. Jest to warunek legalnego przewozu metali. Ponadto osoby fizyczne muszą dostać Formularz Przekazania Odpadu od przedstawiciela skupu złomu kolorowego w Limanowej. Jest on dowodem całego procesu . Jak sam widzisz kwestii formalnych jest dość sporo - nie bądź przerażony, w razie wszelkich wątpliwości możesz skontaktować się z WasteMaster!

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on właściwie zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Limanowej czasem odmawiają przewozu niebezpiecznych elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i personelu zajmującego się transportem. Muszą być także posegregowane - jest to duże ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Limanowej. Jeśli są jakkolwiek zanieczyszczone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to dłuższe elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

5 na 5 gwiazdek - znaleźli dla mnie naprawdę tani i ekologiczny skup metali kolorowych w Limanowej, który zajmie się aluminiowymi częściami z warsztatu męża!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Porządna firma, wyszukali dla mnie skup metali kolorowych w Limanowej, w którym zaoszczędzę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki aplikacji od WasteMaster oszczędziłam masę czasu i szybko znalazłam skup metali kolorowych, który zajął się ołowianymi kablami, polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chciałem upewnić się, co do typu odpadu miedzianego, który wytwarza moja fabryka. Po krótkiej rozmowie dowiedziałem się wszystkiego, a także wyszukano dla mnie kilka skupów metali kolorowych w Limanowej. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że powstały takie usługi, dzięki temu nie muszę poświęcać czasu na szukanie skupu złomu metali kolorowych w Limanowej. WasteMaster zrobi tę pracę za mnie i to za darmo!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon