Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim?

To, jak będzie wyglądać cena skupu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim zależy od wielu czynników. Ilość odpadu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja oraz sytuacja na rynku handlu odpadami, ostatecznie kształtują cenę za usługę wywozu i utylizacji. Warto zajrzeć na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy szczegółowy cennik - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wynika z niego, że najwyższe ceny dotyczą miedzi milbera, bo aż 35 zł/kg. Duże ceny są również w przypadku płaskowników czy trakcji miedzianej – 33,8 zł/kg. Złom miedziany jest najdroższy, ale oprócz niego kwoty dotyczące mosiądzu są stosunkowo duże: za mosiądz poprodukcyjny typu M-63 zapłacimy ponad 26 zł/kg, a za mosiężne blaszki – 25 zł/kg. Stosunkowo nisko plasują się np. odważniki ołowiane, które kosztują 70 gr/kg oraz złom stali chromowej: 1,2 zł/kg. Zatem różnice w zależności od rodzaju odpadu, są znaczące. Zanim wybierzemy konretną usługę skupu złomu kolorowego w Krośnie Odrzańskim należy się upewnić, co do rodzaju naszego złomu i zasad panujących w danej placówce. Uczciwy skup nie weźmie odpadu pochodzącego z nieznanego źródła, ponieważ mógł on zostać skradziony – na to również warto zwracać uwagę.

Ważne informacje na temat wywozu odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim

Jeśli już zdecydujesz się na skorzystanie z oferty jakiegoś skupu złomu kolorowego w Krośnie Odrzańskim, nie zostajesz sam z finalizacją procesu. Twój Opiekun Klienta zajmie się określeniem, w zgodzie z Tobą i skupem, daty realizacji usługi oraz zamknie Twoje ogłoszenie w aplikacji. W zależności od tego, jaki rodzaj odpadu posiadasz, taki transport do skupu złomu kolorowego w Krośnie Odrzańskim zostanie zrealizowany. Od tego, jaką ilością metalu dysponujesz, zależeć będzie, czy podstawiony zostanie pojazd HDS lub też ile kontenerów dostarczy ekipa wywozowa. Zdaj się na pracowników WasteMaster i nie przejmuj się takimi detalami!

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych ofert transportu i skupu złomu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim. Więc na podstawie naszych wcześniejszych zleceń możemy wyróżnić odpady, które firmy od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje pewna dowolność - odbierzemy wszystko! Nie zapomnij o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami materiałów, które skup złomu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim od Ciebie przyjmie, mogą być: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszelkiego rodzaju, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub stal kwasową. Są to jedynie niektóre przykłady, więc jeśli nie znalazłeś wyżej swjego złomu - nie przejmuj się, jego też wywieziemy!

Jakie dokumenty musisz wypełnić, aby legalnie zutylizować złom?

Po to, aby legalnie zutylizować metale w skupie złomu kolorowego w Krośnie Odrzańskim należy wypełnić szereg formalności. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym do 75 ha gospodarstwa, musisz prowadzić bieżącą ewidencję odpadów w BDO. Także trzeba uzupełnić Kartę Przewozu Odpadów, która zawiera dane firmy, odpadu i pojazdu, który zabiera złom. Ma to zapewnić bezpieczny transport, a samo BDO legalną produkcję i kontrolowaną utylizację odpadów. Ważnym elementem jest uzupełnienie Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli odpowiednich służb. Przed wywozem do skupu złomu kolorowego w Krośnie Odrzańskim osoby prywatne muszą pokazać dowód tożsamości, a następnie dostają FPO. Formularz Przekazania Odpadu jest dowodem na przeprowadzoną transakcję. Jak sam łatwo zauważyłeś, jest całkiem sporo formalności wokół wywozu złomu. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz pracownik służy wsparciem.

Organizacja wywozu odpadów do skupu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim

Nieistotne czy jesteś przedsiębiorcą, czy osobą fizyczną – z pewnością spotkałeś się kiedyś z problemem wywozu i utylizacji złomu. Jest to stosunkowo kłopotliwy odpad, który zazwyczaj ze względu na swoje rozmiary, musi zostać wywieziony do np. skupu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim. Nie może on zalegać w Twoim zakładzie, ponieważ z czasem zacznie stwarzać coraz większe zagrożenie dla Ciebie i Twoich pracowników. Wyrzucony również nie może być w dowolne miejsce – to zagraża przyrodzie i jest zwyczajnie nielegalne. Z tego powodu musimy oddawać metale do skupów metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim. Jak znaleźć najlepszą placówkę? Ile kosztuje wywóz do placówki utylizacyjnej? Czytaj do końca, a dowiesz się wszystkiego!

Przygotowanie złomu – jak najlepiej to zrobić?

Musisz pamiętać, że jeśli przekazujesz swoje odpady do skupu złomu kolorowego w Krośnie Odrzańskim to muszą być one prawidłowo przygotowane. Jeżeli ładunek będzie stanowił zagrożenie dla ekipy wywożące złom – może on zostać nieodebrany. Bardzo istotne jest zabezpieczenie odpadów i ewentualne pocięcie go na mniejsze i łatwiejsze w transporcie elementy. Warto również wspomnieć o segregacji różnego rodzaju złomu metali kolorowych. Nie mogą być one za bardzo zabrudzone oraz nie mogą zawierać elementów niemetalowych, których skupy metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim nie przetworzą.

Jak zamówić wywózkę do skupu złomu kolorowego w Krośnie Odrzańskim?

Najprostszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim jest skorzystanie z WasteMaster. Jesteśmy w stanie Ci pomóc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i to w sposób, jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy. Pierwszą opcją zamówienia odbioru kolorowego złomu jest rozmowa telefoniczna. Na naszej stronie w interesującej Cię usłudze, znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta. Posiada on dużą wiedzę z zakresu skupów metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim, ale i z zakresu handlu odpadami. Przekaż mu dokładne informacje na temat złomu, a także Twoje preferencje i to koniec! Zamieści on w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i będzie koordynował całość zamówienia – możesz się do niego zwrócić z każdą wątpliwością. Jeśli wolisz ominąć moment rozmowy telefonicznej – skorzystaj samodzielnie z naszej aplikacji. Dodaj swoje ogłoszenie, zamieść zdjęcie, podaj lokalizację oraz dane odpadu i poczekaj chwilkę! Twój personalny Opiekun Klienta będzie przekierowywał najlepsze ogłoszenia wywozu do skupów metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim do Ciebie. Jeśli już zdecydujesz się na którąś z ofert – daj znać Opiekunowi Klienta lub zaznacz to w aplikacji, a resztą zajmą się nasi pracownicy. Ustalą terminy i doprowadzą proces do końca.

WasteMaster - koszt usług i cele firmy

Usługi WasteMaster są całkowicie bezpłatne. Nie płacisz za znalezienie skupu złomu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim, Opiekuna Klienta, wycenę złomu etc. Z jakiej przyczyny? Ponieważ zależy nam na Twojej satysfakcji, jak i na najbardziej ograniczonym zaangażowaniu w proces sprzedaży i kupna odpadów. Chcemy zoptymalizować obrót pozostałościami i dlatego naszym celem jest jak najsprawniejsza organizacja wywozu oraz jak najmniejsza ingerencja przedsiębiorców w ten proces. Nie zwlekaj i zoptymalizuj swoją gospodarkę odpadową już teraz!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że miałam okazję skorzystać z tych usług, są naprawdę pomocne i dzięki nim oszczędziłam mnóstwo czasu, który normalnie zmarnowałabym na szukanie skupu złomu kolorowego w Krośnie Odrzańskim.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster pozbyłem się sporej ilości pobiału miedzi i znalazłem skup złomu kolorowego w Krośnie Odrzańskim, z którym nawiązałem regularną współpracę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem na taką firmę. Dla mnie to przykład realnej próby innowacji w obrocie odpadami. Jestem zadowolony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam WasteMaster - to nowoczesna usługa, która postawiła sobie za cel optymalizację obrotu odpadami. Moim zdaniem dają radę! Z nimi dużo sprawniej oddaje swoje cynkowe blachy do skupu złomu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ode mnie 5/5. Darmowa wycena aluminiowych profili + rozmowa z Opiekunem Klienta, a w dodatku wyszukali dla mnie całkiem sporo korzystnych skupów złomu metali kolorowych w Krośnie Odrzańskim. Same zalety!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon