Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Kiełczowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

W jaki sposób najlepiej zorganizować odbiór odpadu i wywóz do skupu metali kolorowych w Kiełczowie?

Obojętne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością zetknąłeś się kiedyś z problemem utylizacji złomu. Jest to dość kłopotliwy rodzaj odpadów, ze względu na swój gabaryt - nie da się go składować w nieskończoność i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu samodzielnie. Warto jednak zaznaczyć, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju pozostałości do skupu metali kolorowych w Kiełczowie. Jest to związane z względami ekologicznymi i prawnymi. Ponadto, pamiętaj o tym, że złom to bardzo wartościowy odpad (w zależności od składu), więc po prostu opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Kiełczowie. Jak znaleźć najkorzystniejszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością wszystkiego się dowiesz!

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są w całości darmowe. Naszym celem jest satysfakcja klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu skłonienie do korzystania z WasteMaster i tym samym zoptymalizowania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najkorzystniejszy skup złomu metali kolorowych w Kiełczowie i nie przejmuj się odpadami!

Jak zamówić wywózkę do skupu złomu kolorowego w Kiełczowie?

Najprostszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Kiełczowie jest skorzystanie z WasteMaster. Jesteśmy w stanie Ci pomóc w wyszukaniu najkorzystniejszej oferty i to w sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy. Pierwszą opcją zamówienia wywozu kolorowego złomu jest rozmowa telefoniczna. Na naszej witrynie w interesującej Cię usłudze, znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta. Posiada on dużą wiedzę z zakresu skupów metali kolorowych w Kiełczowie, ale i z zakresu całego rynku odpadowego. Przekaż mu dokładne informacje na temat swojego odpadu, a także Twoje preferencje i to koniec! Zamieści on w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i będzie koordynował całość zamówienia – możesz się do niego zwrócić z każdą wątpliwością. Jeśli wolisz ominąć etap rozmowy telefonicznej – skorzystaj sam z naszej aplikacji. Dodaj swoje ogłoszenie, zrób zdjęcie, podaj lokalizację oraz parametry odpadu i poczekaj chwilkę! Twój personalny Opiekun Klienta będzie przekierowywał najlepsze ogłoszenia wywozu do skupów metali kolorowych w Kiełczowie do Ciebie. Jeśli już zdecydujesz się na którąś z ofert – daj znać Opiekunowi Klienta lub zaznacz to w aplikacji, a resztą zajmą się nasi eksperci. Ustalą terminy i doprowadzą proces do końca.

Ceny skupu metali kolorowych w Kiełczowie - co je kształtuje?

Na końcowy kształt cen skupu metali kolorowych w Kiełczowie wpływa sporo czynników. To, skąd personel firmy wowozowej będzie musiała złom odebrać, ile go jest, jakiego jest rodzaju, czy jest zanieczyszczony oraz jak wygląda obecnie popyt na ten surowiec. Konkretne dane znajdziesz tutaj: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Aby pokazać zróżnicowanie cen metali w skupach złomu kolorowego w Kiełczowie, podamy parę przykładów, gdzie to rodzaj surowca dyktuje cenę. Przykładem może być najdroższa miedź milbera, za którą zapłacimy 35 zł/kg albo mosiądz poprodukcyjny typu M-63 za 26 zł/kg. W opozycji można zestawić te materiały z ołowianymi odważnikami za 70 gr/kg lub też złomem stali chromowanej za 1,2 zł/kg. Różnice widać na pierwszy rzut oka, jednak nie musisz być znawcą rynku, aby *3*zrealizować|zorganizować#*# odbiór i utylizację złomu - pozwól, że nasi wykwalifikowani eksperci zajmą się wyceną Twoich odpadów!

Szczegóły transportu do skupu złomu metali kolorowych w Kiełczowie

W momencie, gdy wybierzesz konkretny skup złomu kolorowego w Kiełczowie, Twój Opiekun Klienta ustali termin realizacji wywozu oraz doprowadzi proces do końca (wygasi Twoje ogłoszenie w aplikacji). Wszystkie dane na temat Twojego zlecenia otrzymasz na skrzynkę mailową. Zależnie od tego, jaki odpad posiadasz, taki rodzaj transportu do skupu złomu kolorowego w Kiełczowie zostanie wykorzystany. Jeśli masz duże ilości złomu - potrzebny będzie pojazd HDS, a jeśli potrzebujesz kontener - istnieje możliwość wynajmu. O tym, jaka strategia zostanie obrana w Twoim przypadku, zadecyduje ekspert z WasteMaster - nie musisz wiedzieć wszystkiego!

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on prawidłowo zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Kiełczowie czasem odmawiają przewozu niebezpiecznych elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i ekipy transportowej. Muszą być także posegregowane - jest to duże ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Kiełczowie. Jeśli są jakkolwiek zabrudzone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to długie elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w BDO. W związku z tym musisz na bieżąco zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wyprodukowałeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie z placówek utylizacyjnych, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przerobione. Dodatkowo każdy musi uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła druk, potwierdzający legalność Twojej gospodarki odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, przedstawicielowi skupu złomu kolorowego w Kiełczowie musisz oddać KPO (osoby prywatne muszą okazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi posiadać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojego przedsiębiorstwa oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk ma z kolei zapewnić legalny przewóz odpadów do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy reprezentującej skup złomu kolorowego w Kiełczowie FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający dane na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Rodzaje złomu, które zabieramy

Ogólnie dzielimy złom na nieżelazny, użytkowy i stopy metali. Niezależnie od tego jednak, zorganizujemy odbiór wszystkich rodzajów metali. Skupy złomu metali kolorowych w Kiełczowie, z którymi współpracujemy wezmą od Ciebie m.in.: puszki aluminiowe, niesortowane aluminium, każdy rodzaj miedzi, mosiądz, brąz magnetyczny, niemagnetyczny, cynk, stal kwasową czy ołów. Nawet jeśli Twój typ nie został wyżej wymieniony, nie przejmuj się - skupy złomu metali kolorowych w Kiełczowie przyjmą naprawdę najróżniejsze surowce - tylko muszą być posegregowane!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na grzebanie w intrenecie za cenami skupu metali kolorowych, dlatego wolę wykonać telefon do WasteMaster i w kilka minut dowiedzieć się, ile kosztuje mój mosiężny złom. Bardzo pomocna usługa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie przypuszczałam, że będę tak zadowolona z bezpłatnej usługi. W dodatku cały czas mogłam kontaktować się z Opiekunem mojego zlecenia! Bardzo pomocna rzecz!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W moim skupie metali kolorowych nie miałem zbyt wielu klientów. Jednak od kiedy zacząłem współpracować z WasteMaster, złom zaczął do mnie spływać z całego województwa! Naprawdę polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Teraz ceny skupu metali kolorowych w Kiełczowie nie stanowią dla mnie problemu! Chwilę porozmawiałam z konsultantem z WasteMaster i już wiem, czego się spodziewać i gdzie zwracać moje miedziane kable. Polecam serdecznie!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Lubię mieć wybór, dlatego kiedy mam do zutylizowania aluminiowe puszki, dzwonię do WasteMaster i pytam o skupy złomu kolorowego w Kiełczowie. Otrzymuję wykaz na maila i mogę losowo wybierać! Polecam ich usługi zwłaszcza zapracowanym!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon