Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Janowie Lubelskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

W jaki sposób najlepiej zorganizować odbiór odpadu i wywóz do skupu metali kolorowych w Janowie Lubelskim?

Nieważne czy posiadasz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, z pewnością stanąłeś kiedyś twarzą w twarz z problemem utylizacji złomu. Jest to dość problematyczny rodzaj odpadów, ze względu na swój gabaryt - nie da się go składować w nieskończoność i najczęściej trudno jest go przetransportować do skupu samodzielnie. Warto jednak zaznaczyć, że każdy ma obowiązek wywozu tego rodzaju pozostałości do skupu metali kolorowych w Janowie Lubelskim. Jest to związane z względami ekologicznymi i prawnymi. Ponadto, pamiętaj o tym, że złom to bardzo wartościowy odpad (w zależności od składu), więc zwyczajnie opłaca się oddawać go do skupu metali kolorowych w Janowie Lubelskim. Jak znaleźć najkorzystniejszy z nich? Czytaj dalej, a z pewnością uzyskasz najważniejsze informacje!

Jakie metale kolorowe zostaną odebrane w ramach usług?

Metale kolorowe dzielimy generalnie na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Dodatkowo wyróżnia się złom użytkowy. Przykładowymi materiałami, które zostaną przyjęte w skupie złomu metali kolorowych w Janowie Lubelskim są: puszki aluminiowe, aluminium niesortowane, profile, aluminium energetyczne, miedź (typu milbera, pobiał, wiór, kawałkowa etc.), ołów (czysty, zanieczyszczony, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal kwasowa (kwasówka, wióry, gary). Te wszystkie odpady odbierzemy w ramach naszych usług. Jeżeli masz inny rodzaj złomu, który chcesz przetransportować do skupu złomu metali kolorowych w Janowie Lubelskim – zadzwoń do nas – z pewnością coś wymyślimy!

Koszty usług WasteMaster

Ile musisz zapłacić za usługi od WasteMaster? Kompletnie nic! Nasze usługi są darmowe i mają służyć naszym użytkownikom i klientom. Chcemy maksymalnie zoptymalizować obrót odpadami w polskich firmach, dlatego nasze usługi są za darmo. Im szybciej zostanie przeprowadzony wywóz do skupu złomu metali kolorowych w Janowie Lubelskim, tym szybciej śmieci zostaną zutylizowane. Zależy nam na satysfakcji klientów – darmowe usługi mają skłonić do korzystania i dążenia do usprawnienia wewnętrznej gospodarki odpadowej. Dlatego opieka konsultanta, wsparcie w kwestiach formalnych, wycena odpadów, zamieszczenie oferty w aplikacji – to wszystko jest bezpłatne. Nie zwlekaj i wypróbuj nas już dziś!

Jak wysokie są ceny skupu metali kolorowych w Janowie Lubelskim?

Wysokość cen skupu metali kolorowych w Janowie Lubelskim różni się w zależności od zmieniających się czynników. Na jej wygląd wpływa masa złomu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja, ale i wysokość popytu na dany surowiec. Najlepiej to widać w naszym cenniku, który znajdziesz pod podanym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Przykładem, który świetnie obrazuje rozbieżność cen na rynku złomu jest miedź milbera, za którą zapłacić trzeba ok. 35 zł/kg oraz ołowiane odważniki, które kosztują 70 gr/kg. Kolejnym cennym materiałem jest mosiądz, za którego poprodukcyjną wersję w typie M-63, zapłacimy 26 zł/kg, podobnie jak za samą mosiężną blachę - 25 zł/kg. A za taki złom stali chromowanej już tylko 1,2 zł/kg. Wszystko zależy od rodzaju złomu, który posiadasz. W WasteMaster możemy Ci zagwarantować, że skupy złomu kolorowego w Janowie Lubelskim, z którymi współpracujemy są solidne i legalne. Możesz na nas polegać!

Jak zamówić wywózkę do skupu złomu kolorowego w Janowie Lubelskim?

Najprostszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Janowie Lubelskim jest skorzystanie z WasteMaster. Jesteśmy w stanie Ci pomóc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty i to w sposób, jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy. Pierwszą opcją zamówienia wywozu kolorowego złomu jest rozmowa telefoniczna. Na naszej witrynie w interesującej Cię usłudze, znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta. Posiada on dużą wiedzę z zakresu skupów metali kolorowych w Janowie Lubelskim, ale i z zakresu handlu odpadami. Przekaż mu dokładne informacje na temat złomu, a także Twoje preferencje i to koniec! Zamieści on w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i będzie koordynował całość procesu – możesz się do niego zwrócić w każdej chwili. Jeśli wolisz ominąć moment rozmowy telefonicznej – skorzystaj sam z naszej aplikacji. Dodaj swoje ogłoszenie, zrób zdjęcie, podaj lokalizację oraz dane odpadu i poczekaj chwilkę! Twój personalny Opiekun Klienta będzie przekierowywał najlepsze ogłoszenia przewozu do skupów metali kolorowych w Janowie Lubelskim do Ciebie. Jeśli już zdecydujesz się na którąś z ofert – daj znać Opiekunowi Klienta lub zaznacz to w aplikacji, a resztą zajmą się nasi eksperci. Ustalą terminy i doprowadzą proces do końca.

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w BDO. W związku z tym musisz regularnie zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wyprodukowałeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie z placówek utylizacyjnych, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przerobione. Dodatkowo każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła dokument, potwierdzający legalność Twojej działalności odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, pracownikowi skupu złomu kolorowego w Janowie Lubelskim musisz zwrócić KPO (osoby prywatne muszą pokazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi posiadać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojego przedsiębiorstwa oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk z kolei zapewnia legalny przewóz śmieci do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy wywożącej pozostałości do skupu złomu kolorowego w Janowie Lubelskim FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający informacje na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Ważne informacje na temat wywozu odpadów do skupu złomu metali kolorowych w Janowie Lubelskim

Jeśli już zdecydujesz się na skorzystanie z oferty jakiegoś skupu złomu kolorowego w Janowie Lubelskim, nie zostajesz sam z finalizacją procesu. Twój Opiekun Klienta zajmie się określeniem, w porozumieniu z Tobą i skupem, daty realizacji usługi oraz zamknie Twoje ogłoszenie w aplikacji. W zależności od tego, jaki rodzaj odpadu posiadasz, taki transport do skupu złomu kolorowego w Janowie Lubelskim zostanie zorganizowany. Od tego, jaką ilością odpadu dysponujesz, zależeć będzie, czy podstawiony zostanie samochód HDS lub też ile kontenerów przywiezie ekipa wywozowa. Zdaj się na pracowników WasteMaster i nie przejmuj się takimi szczegółami!

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on prawidłowo zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Janowie Lubelskim czasem odmawiają przewozu stanowiących zagrożenie elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i ekipy transportowej. Muszą być także posegregowane - jest to wielkie ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Janowie Lubelskim. Jeśli są jakkolwiek zanieczyszczone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to dłuższe elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Chciałem upewnić się co do ceny skupu metali kolorowych typu stali narzędziowej. Jedna rozmowa i wszystko wiem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaoszczędziłam naprawdę dużo czasu, korzystając z ich usług. W kilka minut dodałam ogłoszenie i po krótkim czasie dostałam kilka zgłoszeń od skupów złomu kolorowego w Janowie Lubelskim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na grzebanie w intrenecie za cenami skupu metali kolorowych, dlatego wolę wykonać telefon do WasteMaster i w kilka minut dowiedzieć się, ile zapłacę za utylizację mojego mosiężnego złomu. Bardzo pomocna usługa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie zawiodłem się! 5 na 5 gwiazdek za profesjonalną obsługę i znalezienie korzystnego skupu złomu metali kolorowych w Janowie Lubelskim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że zmarnuję mnóstwo czasu na poszukiwania odpowiedniego skupu złomu kolorowego w Janowie Lubelskim, ale myliłem się! W WasteMaster naprawdę słuchają moich preferencji i stosują się do zaleceń!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon