Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Głubczycach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on prawidłowo zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Głubczycach czasem odmawiają przewozu stanowiących zagrożenie elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i personelu zajmującego się transportem. Muszą być także posegregowane - jest to wielkie ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Głubczycach. Jeśli są jakkolwiek zabrudzone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to dłuższe elementy porozcinać na części, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Jakimi sposobami można zamówić transport odpadów do skupu złomu kolorowego w Głubczycach?

#*#Najprościej|Najłatwiej#*# zamówić powyższą usługę z WasteMaster. Możesz zorganizować transport do skupu złomu metali kolorowych w Głubczycach za pomocą dwóch wariantów. Obie opcje opierają się na korzystaniu z aplikacji. Pierwsza z nich zakłada, że po naciśnięciu w interesującą ofertę, zadzwonisz pod dany numer i po rozmowie z konsultantem, otrzymasz wycenę i listę ofert. Twój Opiekun Klienta w Twoim imieniu zamieszcza ogłoszenie w aplikacji, a następnie selekcjonuje najlepsze z nich i Ci je udostępnia. Twoim zadaniem jest jedynie wybór konkretnego skupu metali kolorowych w Głubczycach! Jeżeli nie masz nic przeciwko samodzielnemu korzystaniu z aplikacji WasteMaster - wybierz opcję drugą! Wówczas sam dodajesz swoje ogłoszenie, a wraz z nim zdjęcie złomu, jego dane itd. Jednak i w tym przypadku nie zostajesz sam. Opiekun Klienta czuwa nad Twoim zleceniem i kieruje do Ciebie najlepsze oferty. Są to wykwalifikowani eksperci w swoim zawodzie - posiadają obszerną wiedzę na temat rynku odpadowego. Pamiętaj o wolności wyboru - możesz się w każdej chwili wycofać bez konsekwencji!

Jakie dokumenty musisz wypełnić, aby legalnie zutylizować złom?

Po to, aby legalnie zutylizować metale w skupie złomu kolorowego w Głubczycach należy wypełnić szereg formalności. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym do 75 ha gospodarstwa, musisz prowadzić bieżącą ewidencję odpadów w BDO. Także trzeba wypełnić Kartę Przewozu Odpadów, która zawiera dane przedsiębiorstwa, odpadu i pojazdu, który zabiera złom. Ma to zapewnić komfortowy transport, a samo BDO legalną produkcję i kontrolowaną utylizację odpadów. Ważnym elementem jest uzupełnienie Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli konkretnych służb. Przed wywozem do skupu złomu kolorowego w Głubczycach osoby prywatne muszą pokazać dowód tożsamości, a następnie otrzymają FPO. Formularz Przekazania Odpadu jest dowodem na sfinalizowaną transakcję. Jak sam łatwo zauważyłeś, jest dość sporo formalności wokół wywozu złomu. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz pracownik służy wsparciem.

Koszty usług WasteMaster

Ile zapłacisz za usługi od WasteMaster? Kompletnie nic! Nasze usługi są bezpłatne i mają służyć naszym użytkownikom i klientom. Chcemy jak najbardziej zoptymalizować obrót odpadami w polskich przedsiębiorstwach, dlatego nasze usługi są za darmo. Im szybciej zostanie przeprowadzony wywóz do skupu złomu metali kolorowych w Głubczycach, tym szybciej śmieci zostaną poddane recyklingowi. Zależy nam na satysfakcji klientów – darmowe usługi mają zachęcić do korzystania i dążenia do usprawnienia wewnętrznego zarządzania odpadami. Dlatego opieka konsultanta, wsparcie w kwestiach formalnych, wycena odpadów, zamieszczenie oferty w aplikacji – to wszystko jest bezpłatne. Nie zwlekaj i rozpocznij współpracę z nami już dziś!

Jak wyglądają szczegóły wywozu do skupu złomu metali kolorowych w Głubczycach?

Jeśli już zdecydujesz się na pewny skup złomu kolorowego w Głubczycach, Twój Opiekun Klienta dokona finalizacji transakcji. Ustali termin realizacji usługi, zgodnie z Twoimi wymogami i możliwościami skupu. Wówczas ustalony zostanie także sposób transportu złomu do miejsca utylizacji. Nie musisz się niczym przejmować – wszystkie dane na temat Twojego zlecenia otrzymasz na skrzynkę mailową! W zależności od masy Twojego odpadu, taki pojazd zostanie podstawiony: czy to będzie samochód typu HDS lub też kontener. Można go wynająć na jakiś okres czasu, np. tydzień, tak aby spokojnie załadować swoje odpady. Aby zorientować się, jaki sposób wywózki do skupu złomu kolorowego w Głubczycach będzie najkorzystniejszy w Twoim przypadku, zadzwoń do naszych ekspertów.

Odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Głubczycach - jak to zorganizować?

Transport złomu metalowego do skupu, to niejako obowiązek i przedsiębiorców i osób fizycznych. Nie można wyrzucać odpadów tego rodzaju w losowe miejsca, a punkty typu PSZOK nie są w stanie przyjmować takich ilości śmieci. Jest to zadanie skupów metali kolorowych w Głubczycach, aby Twój złom został bezpiecznie zutylizowany i w miarę możliwości poddany recyklingowi. Właśnie ostatni argument stanowi powód, dla którego warto wywozić złom do skupów - można go jeszcze wykorzystać w naprawdę efektowny sposób! Jeśli chcesz zrealizować odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Głubczycach - doczytaj artykuł do końca!

Jakie metale kolorowe zostaną odebrane w ramach usług?

Metale kolorowe dzielimy generalnie na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Dodatkowo wyróżnia się złom użytkowy. Przykładowymi surowcami, które zostaną przyjęte w skupie złomu metali kolorowych w Głubczycach są: puszki aluminiowe, aluminium niesortowane, profile, aluminium energetyczne, miedź (typu milbera, pobiał, wiór, kawałkowa etc.), ołów (czysty, brudny, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal typu kwasowego (kwasówka, wióry, gary). Te wszystkie odpady zabierzemy w ramach naszych usług. Jeżeli posiadasz inny rodzaj złomu, który chcesz przetransportować do skupu złomu metali kolorowych w Głubczycach – zadzwoń do nas – z pewnością coś wymyślimy!

Jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Głubczycach?

To, jak będzie wyglądać cena skupu metali kolorowych w Głubczycach jest zależne od wielu czynników. Ilość odpadu, jego rodzaj, Twoja lokalizacja oraz sytuacja na rynku handlu odpadami, ostatecznie kształtują cenę za usługę wywozu i utylizacji. Warto zajrzeć na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy szczegółowy cennik - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wynika z niego, że najwięcej zapłacimy za miedź milbera, bo aż 35 zł/kg. Duże ceny są również w przypadku płaskowników czy trakcji wykonanej z miedzi – 33,8 zł/kg. Złom miedziany jest najdroższy, ale oprócz niego kwoty dotyczące mosiądzu są stosunkowo duże: za mosiądz poprodukcyjny typu M-63 zapłacimy ponad 26 zł/kg, a za mosiężne blachy – 25 zł/kg. Stosunkowo nisko plasują się np. odważniki z ołowiu, które kosztują 70 gr/kg oraz złom stali chromowej: 1,2 zł/kg. Zatem różnice w zależności od rodzaju odpadu, są znaczące. Zanim wybierzemy konretną usługę skupu złomu kolorowego w Głubczycach należy się upewnić, co do rodzaju naszego złomu i zasad panujących w danej placówce. Uczciwy skup nie weźmie odpadu niewiadomego pochodzenia, ponieważ mógł on zostać skradziony – na to również warto zwracać uwagę.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Solidna usługa, zapewniają darmową konsultację, a także dysponują bieżącymi informacjami o skupach metali kolorowych w okolicy:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na grzebanie w intrenecie za cenami skupu metali kolorowych, dlatego wolę wykonać telefon do WasteMaster i w kilka minut dowiedzieć się, ile kosztuje mój mosiężny złom. Bardzo pomocna usługa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam skorzystać - to naprawdę duża oszczędność czasu. Mi udało się znaleźć tańszy skup złomu kolorowego w Głubczycach, niż z początku przypuszczałam - więc to także oszczędność pieniędzy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie zawiodłem się! 5 na 5 gwiazdek za profesjonalną obsługę i znalezienie korzystnego skupu złomu metali kolorowych w Głubczycach!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że strawię mnóstwo czasu na poszukiwania odpowiedniego skupu złomu kolorowego w Głubczycach, ale myliłem się! W WasteMaster naprawdę słuchają moich preferencji i stosują się do zaleceń!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon