Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Drawsku Pomorskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak przygotować złom do transportu?

Przede wszystkim musi być on właściwie zabezpieczony. Skupu złomu kolorowego w Drawsku Pomorskim czasem odmawiają przewozu stanowiących zagrożenie elementów metalowych. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, ale i ekipy transportowej. Muszą być także posegregowane - jest to wielkie ułatwienie dla skupu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim. Jeśli są jakkolwiek zabrudzone - należy zanieczyszczenia usunąć, a jeśli się da, to dłuższe elementy pociąć, tak aby ułatwić pracę firmie przewozowej.

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są w całości darmowe. Naszym celem jest satysfakcja klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu skłonienie do korzystania z WasteMaster i tym samym zoptymalizowania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, wycena złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najlepszy skup złomu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim i nie przejmuj się odpadami!

Jakie dokumenty musisz wypełnić, aby legalnie zutylizować złom?

Po to, aby legalnie zutylizować metale w skupie złomu kolorowego w Drawsku Pomorskim należy wypełnić kilka formalności. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym do 75 ha gospodarstwa, musisz prowadzić bieżącą ewidencję odpadów w BDO. Także trzeba uzupełnić Kartę Przewozu Odpadów, która zawiera dane firmy, odpadu i pojazdu, który zabiera złom. Ma to zapewnić bezpieczny transport, a samo BDO legalną produkcję i kontrolowaną utylizację odpadów. Ważnym elementem jest uzupełnienie Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli odpowiednich służb. Przed wywozem do skupu złomu kolorowego w Drawsku Pomorskim osoby prywatne muszą pokazać dowód tożsamości, a następnie dostają FPO. Formularz Przekazania Odpadu jest dowodem na przeprowadzoną transakcję. Jak sam łatwo zauważyłeś, jest całkiem sporo formalności wokół wywozu złomu. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasz pracownik służy wsparciem.

Ceny skupu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim

Na wysokość ceny skupu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim, ma wpływ kilka czynników. Twoja lokalizacja, ilość metali, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia lub popyt na te materiały. Pełny ogląd na kwestie cen z pewnością da nasz cennik dostępny pod poniższym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wyraźnie widać rozbieżności między np. miedzią milbera, która kosztuje ok. 35 zł/kg, a złomem stali chromowanej za 1,2 zł/kg. Podobnie jest w sytuacji mosiądzu, który również jest cennym materiałem. Mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 kosztuje 26 zł/kg, a za mosiężną blachę zapłacimy 25 zł/kg. Kontrą mogą być odważniki z ołowiu, które sprzedaje się za 70 gr za kilogram. Zatem rozbieżności są widoczne gołym okiem. Wszystko jest zależne od typu złomu, którym dysponujesz. Zanim zdecydujesz się na usługę konkretnego skupu złomu kolorowego w Drawsku Pomorskim, upewnij się, że są transparentni i nie naliczają dodatkowych kosztów. WasteMaster współpracuje tylko z legalnymi i uczciwymi skupami, które sprawdzają miejsce pochodzenia złomu (który może pochodzić z kradzieży). Dlatego warto z nami współpracować!

Odbiór i wywóz do skupu złomu kolorowego w Drawsku Pomorskim - jak zamówić taką usługę?

WasteMaster to przydatne narzędzie do organizacji transportu metali do skupu złomu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim. Z nami możesz zamówić tę usługę na dwa sposoby. Możesz znaleźć na naszej stronie numer telefonu (w interesującej Cię usłudze) i zadzwonić do konsultanta. Podaj mu najważniejsze informacje o swoim odpadzie i wyraź swoje preferencje. Opiekun w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie w aplikacji i wyśle Ci wycenę odpadu wraz z listą interesujących ofert. Ty musisz jedynie wybrać odpowiedni skup metali kolorowych w Drawsku Pomorskim - masz zupełną dowolność! Jeżeli nie potrzebujesz porozmawiać z konsultantem, możesz samodzielnie dodać ogłoszenie. Wykonaj zdjęcie, opisz złom, wybierz województwo - i tyle! Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał na Twoje konto najlepsze oferty od skupów. Pamiętaj, że niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz - nie zostajesz sam, a Twoja ingerencja i zaangażowanie w cały proces mają być jak najbardziej ograniczone dla Twojej wygody.

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się znajdowaniem najlepszych ofert wywozu i skupu złomu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim. Więc na podstawie naszych wcześniejszych zleceń możemy wyróżnić odpady, które firmy od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje pewna dowolność - odbierzemy wszystko! Pamiętaj o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami tego, co skup złomu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim od Ciebie przyjmie, mogą być: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszelkiego rodzaju, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub stal kwasową. Są to jedynie niektóre przykłady, więc jeśli nie wymieniony został typ Twojego złomu - nie przejmuj się, jego też odbierzemy!

Odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim - jak to zorganizować?

Wywóz złomu metalowego do skupu, to niejako obowiązek i przedsiębiorców i osób fizycznych. Zakazane jest wyrzucanie odpadów tego rodzaju w losowe miejsca, a placówki typu PSZOK nie są w stanie przyjmować takich ilości śmieci. To zadanie należy do skupów metali kolorowych w Drawsku Pomorskim, aby Twój złom został właściwie zutylizowany i w miarę możliwości poddany recyklingowi. Właśnie ze względu na ostatni argument warto wywozić złom do skupów - można go jeszcze wykorzystać w naprawdę efektowny sposób! Jeśli chcesz zrealizować odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim - doczytaj artykuł do końca!

Jak wyglądają szczegóły wywozu do skupu złomu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim?

Jeśli już zdecydujesz się na pewny skup złomu kolorowego w Drawsku Pomorskim, Twój Opiekun Klienta dopełni finalizacji transakcji. Ustali termin realizacji usługi, zgodnie z Twoimi preferencjami i możliwościami skupu. Wówczas ustalony zostanie także sposób transportu złomu do miejsca utylizacji. Nie musisz się niczym przejmować – wszystkie informacje na temat Twojego zlecenia dostaniesz na skrzynkę mailową! W zależności od masy Twojego odpadu, taki pojazd zostanie podstawiony: czy to będzie samochód typu HDS lub też kontener. Można go wynająć na pewien okres czasu, np. tydzień, tak aby spokojnie załadować swoje odpady. Aby zorientować się, jaki sposób transportu do skupu złomu kolorowego w Drawsku Pomorskim będzie najkorzystniejszy w Twoim przypadku, zadzwoń do naszych ekspertów.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że skorzystałem z WasteMaster - naprawdę ułatwili mi proces realizacji wywozu miedzianych rur do skupu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy zachwalał mi WasteMaster i jestem naprawdę z tego zadowolona! W kilka chwil zamieścili moje ogłoszenie w apce i dzięki temu znalazłam szybko i wygodnie skup złomu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że skorzystałem z WasteMaster - naprawdę ułatwili mi proces realizacji wywozu miedzianych rur do skupu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko i sprawnie przetransportowałam złom stali nierdzewnej do skupu złomu kolorowego w Drawsku Pomorskim. Naprawdę ich polecam!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam szczerze - nic nie zapłaciłam, a otrzymałam naprawdę rzeteleną obsługę. Nie sądziłam, że tak szybko uda mi się zrealizować transport aluminium do skupu metali kolorowych w Drawsku Pomorskim.

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon