Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Bogatyni

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobowiązany do prowadzenia ewidencji odpadowej w BDO. W związku z tym musisz na bieżąco zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wyprodukowałeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie z placówek utylizacyjnych, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przetworzone. Dodatkowo każdy musi uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła dokument, potwierdzający legalność Twojej działalności odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, pracownikowi skupu złomu kolorowego w Bogatyni musisz zwrócić KPO (osoby prywatne muszą okazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi posiadać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojej firmy oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk ma z kolei zapewnić legalny przewóz odpadów do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy reprezentującej skup złomu kolorowego w Bogatyni FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający dane na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

W jaki sposób zamówić wywóz odpadów do skupu złomu kolorowego w Bogatyni?

Najszybszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Bogatyni jest użycie aplikacji WasteMaster. Można to zrobić na dwa sposoby: albo samodzielnie dodając ogłoszenie albo korzystając z pomocy konsultanta. Jeśli wolimy rozmówić się z ekspertem, trzeba wejść w interesującą nas kategorię i wykonać telefon pod podany numer. Podczas rozmowy należy udzielić najważniejszych informacji na temat swojego złomu i preferencji co do skupu metali kolorowych w Bogatyni. Następnie konsultant zamieści w Twoim imieniu ofertę w aplikacji, a w kilka chwil na Twojego maila przyjdzie lista ofert wraz z wyceną odpadu. Drugą możliwością jest samodzielne korzystanie z aplikacji, dodanie ogłoszenia, zdjęcia, danych odpadu etc. W tym przypadku Opiekun Klienta, będzie kierował do Ciebie najtrafniejsze oferty skupów metali kolorowych w Bogatyni. W obu przypadkach, nie jesteś związany żadną umową - równie dobrze możesz nie wybrać żadnych z udostępnionych ofert! Czuwają nad Tobą specjaliści z zakresu runku odpadowego, więc z pewnością znajdą dla Ciebie coś odpowiedniego, jednak nie czuj presji, możesz się wycofać bez konsekwencji w każdej chwili! Opiekun Klienta służy pomocą oraz doprowadza proces do końca - ustala terminy realizacji usługi etc.

Jak wyglądają szczegóły wywozu do skupu złomu metali kolorowych w Bogatyni?

Jeśli już zdecydujesz się na konkretny skup złomu kolorowego w Bogatyni, Twój Opiekun Klienta dokona finalizacji transakcji. Ustali termin realizacji usługi, zgodnie z Twoimi wymogami i możliwościami skupu. Wówczas ustalony zostanie także sposób transportu złomu do miejsca utylizacji. Nie musisz się niczym przejmować – wszystkie dane na temat Twojego zlecenia dostaniesz na skrzynkę mailową! W zależności od ilości Twojego odpadu, taki pojazd zostanie podstawiony: czy to będzie samochód typu HDS lub też kontener. Można go wynająć na pewien okres czasu, np. tydzień, tak aby spokojnie załadować swoje odpady. Aby zorientować się, jaki sposób transportu do skupu złomu kolorowego w Bogatyni będzie najlepszy w Twoim przypadku, zadzwoń do naszych specjalistów.

Jak wyglądają ceny skupu metali kolorowych w Bogatyni?

To, jak będzie wyglądać cena skupu metali kolorowych w Bogatyni jest zależne od wielu czynników. Ilość odpadu, jego rodzaj, Twój adres oraz sytuacja na rynku handlu odpadami, ostatecznie wpływają na cenę za usługę wywozu i utylizacji. Warto zerkąć na naszą stronę, gdzie zamieściliśmy szczegółowy cennik - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wynika z niego, że najwyższe ceny dotyczą miedzi milbera, bo aż 35 zł/kg. Duże ceny są również w przypadku płaskowników czy trakcji miedzianej – 33,8 zł/kg. Złom miedziany jest najdroższy, ale oprócz niego kwoty dotyczące mosiądzu są stosunkowo duże: za mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 zapłacimy ponad 26 zł/kg, a za mosiężne blaszki – 25 zł/kg. Stosunkowo nisko plasują się np. odważniki z ołowiu, które kosztują 70 gr/kg oraz złom stali chromowej: 1,2 zł/kg. Zatem różnice w zależności od rodzaju odpadu, są znaczące. Zanim zdecydujemy się na usługę skupu złomu kolorowego w Bogatyni należy się upewnić, co do typu naszego złomu i zasad panujących w danej placówce. Uczciwy skup nie weźmie odpadu pochodzącego z nieznanego źródła, ponieważ mógł on zostać skradziony – na to również warto zwracać uwagę.

Które typy złomu od Ciebie odbierzemy?

Nasza firma zajmuje się znajdowaniem najlepszych ofert transportu i skupu złomu metali kolorowych w Bogatyni. Więc na podstawie naszych wcześniejszych zleceń możemy wyróżnić odpady, które przedsiębiorstwa wywozowe od Ciebie zabiorą. W przypadku złomu panuje pewna dowolność - odbierzemy wszystko! Nie zapomnij o właściwym określeniu rodzaju pozostałości. Przykładami materiałów, które skup złomu metali kolorowych w Bogatyni od Ciebie przyjmie, mogą być: aluminiowe puszki, niesortowane aluminium, miedź wszystkich typów, pobiał, brąz magnetyczny i niemagnetyczny, cynk lub kwasówkę. Są to jedynie nieliczne przykłady, więc jeśli nie wymieniony został typ Twojego złomu - nie przejmuj się, jego też odbierzemy!

Odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Bogatyni - jak to zorganizować?

Transport złomu metalowego do skupu, to niejako obowiązek i przedsiębiorców i osób fizycznych. Nie można wyrzucać odpadów tego rodzaju w losowe miejsca, a placówki typu PSZOK nie są w stanie przyjmować dużych ilości śmieci. To zadanie należy do skupów metali kolorowych w Bogatyni, aby Twój złom został bezpiecznie zutylizowany i w miarę możliwości poddany recyklingowi. Właśnie ostatni argument stanowi powód, dla którego warto wywozić złom do skupów - można go jeszcze użyć w naprawdę przydatny sposób! Jeśli chcesz zorganizować odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Bogatyni - doczytaj tekst do końca!

WasteMaster - koszt usług i cele firmy

Usługi WasteMaster są całkowicie bezpłatne. Nie płacisz za znalezienie skupu złomu metali kolorowych w Bogatyni, Opiekuna Klienta, wycenę złomu etc. Dlaczego? Ponieważ zależy nam na Twojej satysfakcji, jak i na najbardziej ograniczonym zaangażowaniu w proces sprzedaży i kupna odpadów. Chcemy zoptymalizować obrót śmieciami i dlatego naszym celem jest jak najsprawniejsza organizacja wywozu oraz jak najmniejsza ingerencja przedsiębiorcy w powyższy proces. Nie czekaj i zoptymalizuj swoją gospodarkę odpadową już teraz!

Przygotowanie złomu do przewozu - podstawowe czynności

Warto mieć w pamięci to, że skupy złomu kolorowego w Bogatyni nie mają obowiązku odebrania naszego złomu, jeśli nie jest on właściwie zabezpieczony. Podczas transportu nie może stanowić zagrożenia - w miarę możliwości można poporcjować dłuższe elementy, tak aby ułatwić pracę firmie wywozowej. Jednak najważniejszym jest to, aby złom był właściwie posegregowany. Do skupu metali kolorowych w Bogatyni musi trafić złom oczyszczony z zabrudzeń zewnętrznych o precyzyjnie określonym rodzaju. Warto wspomieć także o tym, że często skupy pytają o źródło pochodzenia danego złomu, w obawie przed pracowaniem ze skradzionym odpadem.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dobra obsługa, miły konsultant na linii wyszukał dla mnie najkorzystniejszy skup złomu kolorowego w Bogatyni, do którego mogłem oddać aluminiowe puszki. Stąd ocena 5 na 5 gwiazdek!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Uczciwe usługi. Za darmo zorganizowali wywóz moich mosiężnych zawiasów i innych elementów stalowych. Do tego wyszukali najtańszy skup złomu metali kolorowych w Bogatyni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Na pewno polecę WasteMaster znajomym! Wartościowa usługa, skierowana nie tylko do przedsiębiorców. Znaleźli dla mnie skup złomu metali kolorowych w Bogatyni, z którego jestem niezwykle zadowolona. Sama pewnie nigdy bym go nie znalazła!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Polecam WasteMaster - to nowoczesna usługa, która postawiła sobie za cel optymalizację obrotu odpadami. Moim zdaniem dają radę! Z nimi dużo sprawniej oddaje swoje cynkowe blachy do skupu złomu metali kolorowych w Bogatyni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Porządna firma, wyszukali dla mnie skup metali kolorowych w Bogatyni, w którym nie przepłacę!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Ceny złomu kolorowego
12-11-2021
Ceny złomu kolorowego

Posiadanie wiedzy na temat tego, jakie są aktualne ceny złomu kolorowego, może być przydatne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Popularny złom kolorowy to ogó...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon