Skup metali kolorowych - Skup metali kolorowych | WasteMaster

Skup metali kolorowych w Błoniach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jakie formalności musisz spełnić, żeby wywieźć legalnie swój złom?

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub rolnikiem posiadającym do 75 ha ziemi – jestem prawnie zobligowany do prowadzenia ewidencji odpadowej w ramach. W związku z tym musisz na bieżąco zdawać sprawozdanie z tego, ile złomu wytworzyłeś oraz władze muszą uzyskać zapewnienie z placówek utylizacyjnych, że Twoje śmieci zostały prawidłowo przetworzone. Dodatkowo każdy musi wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która w razie kontroli będzie stanowiła dokument, potwierdzający legalność Twojej gospodarki odpadowej. Przed samym przekazaniem złomu, pracownikowi skupu złomu kolorowego w Błoniach musisz zwrócić KPO (osoby prywatne muszą pokazać jedynie dowód tożsamości). Karta Przekazania Odpadu musi zawierać dane Twoje i na temat Twojego złomu, Twojego przedsiębiorstwa oraz dane pojazdu, który zabiera ładunek. Ten druk z kolei zapewnia legalny przewóz odpadów do skupów. Jako osoba fizyczna otrzymasz od firmy reprezentującej skup złomu kolorowego w Błoniach FPO. Formularz Przekazania Odpadu zawierający informacje na temat przekazanych metali i dowód całej transakcji.

Przygotowanie złomu do przewozu - podstawowe czynności

Warto pamiętać o tym, że skupy złomu kolorowego w Błoniach nie mają obowiązku przyjęcia naszego złomu, jeśli nie jest on odpowiednio zabezpieczony. Podczas transportu nie może zagrażać innym - w miarę możliwości można przyciąć dłuższe elementy, tak aby ułatwić pracę firmie wywozowej. Jednak najważniejszym jest to, aby złom był właściwie porozdzielany na rodzaje. Do skupu metali kolorowych w Błoniach musi trafić złom oczyszczony z zabrudzeń mechanicznych o precyzyjnie określonym rodzaju. Warto pamiętać także o tym, że często skupy pytają o źródło pochodzenia danego złomu, w obawie przed przetwarzaniem skradzionego odpadu.

Ile zapłacisz za usługi WasteMaster?

Usługi WasteMaster są w całości darmowe. Naszym celem jest satysfakcja klienta i użytkownika aplikacji. Bezpłatne usługi mają na celu zachęcenie do korzystania z WasteMaster i tym samym zoptymalizowania swojej gospodarki odpadowej. Więc Opiekun Klienta, oszacowanie ceny złomu, korzystanie z aplikacji etc. - jest kompletnie za darmo. Znajdź z nami najlepszy skup złomu metali kolorowych w Błoniach i nie przejmuj się odpadami!

Ceny skupu metali kolorowych w Błoniach

Na wysokość ceny skupu metali kolorowych w Błoniach, ma wpływ kilka czynników. Twoja lokalizacja, masa metali, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia lub popyt na te surowce. Pełny ogląd na kwestie cen z pewnością da Ci cennik od WasteMaster dostępny pod poniższym linkiem - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-metali-kolorowych. Wyraźnie widać rozbieżności między np. miedzią milbera, która kosztuje ok. 35 zł/kg, a złomem stali chromowanej za 1,2 zł/kg. Podobnie jest w sytuacji mosiądzu, który również jest cennym materiałem. Mosiądz poprodukcyjny klasy M-63 kosztuje 26 zł/kg, a za mosiężną blachę zapłacimy 25 zł/kg. Kontrą mogą być odważniki z ołowiu, które sprzedaje się za 70 gr za kilogram. Zatem rozbieżności są widoczne gołym okiem. Wszystko jest zależne od typu złomu, którym dysponujesz. Zanim zdecydujesz się na usługę danego skupu złomu kolorowego w Błoniach, upewnij się, że są transparentni i nie naliczają dodatkowych kosztów. WasteMaster współpracuje tylko z legalnymi i uczciwymi skupami, które sprawdzają miejsce pochodzenia złomu (który może pochodzić z kradzieży). Dlatego warto z nami współpracować!

Jak wyglądają szczegóły wywozu do skupu złomu metali kolorowych w Błoniach?

Jeśli już zdecydujesz się na konkretny skup złomu kolorowego w Błoniach, Twój Opiekun Klienta dopełni finalizacji transakcji. Ustali termin realizacji usługi, zgodnie z Twoimi wymogami i możliwościami skupu. Wówczas ustalony zostanie także sposób transportu złomu do placówki utylizacyjnej. Nie musisz się niczym przejmować – wszystkie informacje na temat Twojego zlecenia dostaniesz na skrzynkę mailową! W zależności od masy Twojego odpadu, taki pojazd zostanie podstawiony: czy to będzie samochód typu HDS lub też kontener. Można go wynająć na pewien okres czasu, np. tydzień, tak aby spokojnie załadować swoje odpady. Aby zorientować się, jaki sposób wywózki do skupu złomu kolorowego w Błoniach będzie najkorzystniejszy w Twoim przypadku, zadzwoń do naszych ekspertów.

Jakie metale kolorowe zostaną odebrane w ramach usług?

Metale kolorowe dzielimy generalnie na złom metali nieżelaznych i stopy metali. Dodatkowo wyróżnia się złom użytkowy. Przykładowymi materiałami, które zostaną przyjęte w skupie złomu metali kolorowych w Błoniach są: puszki aluminiowe, aluminium niesortowane, profile, aluminium energetyczne, miedź (typu milbera, pobiał, wiór, kawałkowa etc.), ołów (czysty, brudny, odważniki), mosiądz (żółty, pobiał, wióry, chłodnice), brąz (niemagnetyczny, magnetyczny), cynk czy stal typu kwasowego (kwasówka, wióry, gary). Te wszystkie odpady zabierzemy w ramach naszych usług. Jeżeli posiadasz inny rodzaj złomu, który chcesz przetransportować do skupu złomu metali kolorowych w Błoniach – zadzwoń do nas – z pewnością coś wymyślimy!

Jak zamówić wywózkę do skupu złomu kolorowego w Błoniach?

Najprostszym sposobem na zamówienie usługi transportu do skupu złomu metali kolorowych w Błoniach jest skorzystanie z WasteMaster. Jesteśmy w stanie Ci pomóc w wyszukaniu najkorzystniejszej oferty i to w sposób, jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy. Pierwszą opcją zamówienia odbioru kolorowego złomu jest rozmowa telefoniczna. Na naszej stronie w interesującej Cię usłudze, znajdziesz numer telefonu do naszego konsultanta. Posiada on szeroką wiedzę z zakresu skupów metali kolorowych w Błoniach, ale i z zakresu całego rynku odpadowego. Przekaż mu dokładne informacje na temat złomu, a także Twoje wymagania i to koniec! Zamieści on w Twoim imieniu ogłoszenie w naszej aplikacji i będzie koordynował całość zamówienia – możesz się do niego zwrócić w każdej chwili. Jeśli wolisz ominąć moment rozmowy telefonicznej – skorzystaj sam z naszej aplikacji. Dodaj swoje ogłoszenie, zamieść zdjęcie, podaj lokalizację oraz dane odpadu i poczekaj chwilkę! Twój indywidualny Opiekun Klienta będzie przekierowywał najlepsze ogłoszenia wywozu do skupów metali kolorowych w Błoniach do Ciebie. Jeśli już zdecydujesz się na którąś z ofert – daj znać Opiekunowi Klienta lub zaznacz to w aplikacji, a resztą zajmą się nasi pracownicy. Ustalą terminy i dokonają finalizacji umowy.

Odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Błoniach - jak to zorganizować?

Transport złomu metalowego do skupu, to niejako obowiązek i przedsiębiorców i osób fizycznych. Nie można wyrzucać odpadów tego rodzaju w losowe miejsca, a placówki typu PSZOK nie są w stanie przyjmować dużych ilości śmieci. Jest to zadanie skupów metali kolorowych w Błoniach, aby Twój złom został właściwie zutylizowany i w miarę możliwości poddany recyklingowi. Właśnie ze względu na ostatni argument warto wywozić złom do skupów - można go jeszcze użyć w naprawdę przydatny sposób! Jeśli chcesz zrealizować odbiór złomu i wywóz do skupu metali kolorowych w Błoniach - doczytaj artykuł do końca!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?
13-09-2022
Gdzie znaleźć firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem?

Firmy świadczące skup metali kolorowych z odbiorem znajdziesz na giełdzie WasteMaster! Wystarczy dodać tam swój odpad, dokładnie go opisać i działać. Wtedy zainteresowani recykl...

Więcej -->
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?
01-09-2022
Gdzie znajdę najbliższy skup metali kolorowych?

Interesuje Cię skup metali kolorowych, jednak nie wiesz, gdzie jest ich najbliższy punkt? Odpowiedź znajdziesz w WasteMaster! Na naszej giełdzie odpadów szybko znajdziesz przeds...

Więcej -->
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?
31-08-2022
Czy jest możliwy skup metali kolorowych online?

Interesuje Cię skup metali kolorowych online i zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W dzisiejszych czasach już większość usług jest scyfryzowanych, w tym równie...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Polecam skorzystać z ich aplikacji, naprawdę działa! Nawet nie trzeba jej pobierać na telefon - parę kliknięć i już wiem, które skupy złomu metali kolorowych w Błoniach, są opłacalne w moim przypadku!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić z zanieczyszczonym ołowiem z mojego zakładu, więc skontaktowałam się z WasteMaster. Szybko wycenili odpad i wyszukali dla mnie skup złomu kolorowego w Błoniach. Jestem wyjątkowo zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w dosłownie parę chwil otrzymałam na maila wycenę moich felg albuminowych i wykaz całkiem korzystnych skupów metali kolorowych w Błoniach. Polecam serdecznie te usługę - zwłaszcza, że jest za darmo:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam użycie aplikacji - to naprawdę duża oszczędność czasu. Mi udało się wyszukać tańszy skup złomu kolorowego w Błoniach, niż z początku przypuszczałam - więc to także oszczędność pieniędzy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem na taką firmę. Dla mnie to przykład faktycznej próby innowacji w obrocie odpadami. Jestem usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych
27-04-2022
Przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych

Osoby gromadzące różnego typu odpady mogą wykorzystać przydatne informacje dotyczące skupu złomu stali stopowych. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak prawidłowo określać złom s...

Więcej -->
Klasyfikacja złomu kolorowego
02-03-2022
Klasyfikacja złomu kolorowego

Jak dzielimy odpady nadające się do skupu metali kolorowych? Odpady złomu metali kolorowych możemy podzielić ze względu na właściwości. Możemy wymienić następujące podział, na z...

Więcej -->
Cena tytanu na złomie
02-02-2022
Cena tytanu na złomie

Obowiązująca w Polsce cena tytanu na złomie utrzymuje się na stałym poziomie od kilku lat, co umożliwia korzystne cenowo przekazanie tego odpadu do punktów skupu. Stosunkowo wys...

Więcej -->
Cena niklu na złomie
02-12-2021
Cena niklu na złomie

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena niklu na złomie. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule. Zawarte w nim informacje mogą być przydatne zarówno dla kli...

Więcej -->
Cena cyny na złomie
19-11-2021
Cena cyny na złomie

W trakcie porządków na strychu lub w piwnicy znalazłeś sporo starych, cynowych przedmiotów? Garnków, naczyń, sztućców i dekoracji? Za bardzo nie wiesz co z tym zrobić? Przedmiot...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat