Sosnowiec - Skup cynku | WasteMaster

Skup cynku w Sosnowcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena cynku w skupie w Sosnowcu

Cena złomu cynku w Sosnowcu kształtuje się różne, w zależności od typu złomu, jego ilości czy aktualnych fluktuacji na giełdzie. Ważny jest również kurs walutowy, gdyż notowania giełdowe nt. cen cynku na złomie w Sosnowcu są podawane w dolarach. Żeby poznać najnowszą wartość danego typu złomu cynkowego warto zapoznać się z cennikiem międzymiastowym na tej stronie. Cennik znajduje się poniżej. Można skorzystać również z opcji darmowej wyceny online. Wtedy trzeba zgłosić się do jednego z naszych fachowców lub zamówić wycenę poprzez kwestionariusz.
Ceny
Cynk - blacha czysta 9,9 zł netto
ZnAl skrzepy 5,0 zł netto
ZnAl poamortyzacja 5,3 zł netto
ZnAl gaźniki 3,6 zł netto
ZnAl poprodukcja 10,7 zł netto
Znal malowana /chromowana 8,9 zł netto
Warunki współpracy

Złom cynku w Sosnowcu i jego podział na rodzaje

Podział złomu stalowego jest ogólnie znany osobom z branży, ale mało kto zdaje sobie sprawę, że również złom cynku w Sosnowcu posiada własny podział. Wyróżnia się złomy cynku, złomy stopów cynku, odpady metalurgiczne oraz cynk twardy. Dodatkowo każda z wspomnianych grup obejmuje nieco odmienne typy odpadów. Żebyśmy nie pozostali gołosłowni, przytoczymy przykład. Cynk twardy jest odpadem, który powstaje w procesie cynkowania powierzchni stalowych oraz rafinacji cynku hutniczego w specjalnych piecach płomiennych. Skupy cynku w Sosnowcu mają własne sposoby na to, żeby niemal w całości pozbyć się żelaza twardego i tym sposobem otrzymać wysokiej czystości cynk wtórny.

Złom cynkowy w Sosnowcu a kody BDO

Firma generująca odpady cynkowe, w tym także skup cynku w Sosnowcu, powinny oddawać oraz transportować odpady w ustalonych kodach, widniejących w systemie BDO. Zostały one przedstawione w rozporządzeniu Ministra Klimatu w 2014 r. Najważniejszym kodem na złom cynkowy w Sosnowcu jest kod 17 04 04 – cynk. Są także inne, warte poznania kody, które w przyszłości mogą się przydać co poniektórym przedsiębiorcom. Są to: 10 05 – odpady z hutnictwa cynku i ich konkretniejsze podkategorie; 11 05 01 – cynk twardy; 11 05 02 popiół cynkowy. Osoby pragnące zyskownie sprzedać swój złom cynkowy w Sosnowcu powinny zgłosić się do jednego z pracowników naszej firmy. Pomoże Ci on nie tylko przyporządkować prawidłowy kod do Twojego złomu, lecz także zorganizuje dla Ciebie najkorzystniejszy skup cynku, w tym również skup pyłku cynkowego w Sosnowcu.

Wykorzystanie odzyskanego złomu cynku w Sosnowcu

Jakie mogą być zastosowania odzyskanego zawczasu złomu cynku w Sosnowcu? Taki surowiec jest stosowany głównie w firmach zajmujących się obróbką cynku. Przydaje się tam do cynkowania ogniowego, rafinacji cynku, produkcji tlenku cynku, proszków cynkowych czy mosiądzu. Mało kto zdaje sobie sprawę, że tlenek cynku lub drobny proszek cynkowy jest składnikiem wielu innych produktów, także tych, które znamy z naszych domów: leków, kosmetyków, farb czy baterii. To nie jedyne ich wykorzystanie, ponieważ niekiedy dodaje się je również w małych ilościach do pasz zwierzęcych. Jak można zobaczyć cynk ma sporo zastosowań i opłaca się go odzyskiwać w procesie recyklingu. To obopólna korzyść! Ty zarabiasz pieniądze, a planeta mniejsze wydobycie złóż cynku.

Co na ogół jest przyjmowane w ramach skupu cynku w Sosnowcu

Jakiego typu przedmioty są na ogół kupowane w ramach skupu cynku w Sosnowcu? Chyba każdy z nas się zgodzi z tym, że tego typu przedsiębiorstwa odgrywają istotną rolę w obiegu odpadów w gospodarce. Co można w nich oddać? Między innymi takie odpady jak złom cynku twardego w Sosnowcu, jednak to nie wszystko. Oprócz tego magazynuje się takie odpady jak różnorodnego rodzaju ścinki po blachach i prętach, odpady poprodukcyjne oraz porozbiórkowe (fragmenty dachów, rynien), a także pyły czy wióry. Szukasz sprawdzonego skupu złomu? Cynk w Sosnowcu, który powoli nie mieści się w magazynie, przyprawia Cię o zawroty głowy? Najwyższy czas zorganizować jego odbiór i skup. W tej kwestii możesz na nas liczyć. Zadzwoń lub zamów nieodpłatną wycenę wyświetloną powyżej!

Zalegający cynk? Złom w Sosnowcu odkupi od Ciebie odpad. Zamów odbiór z WasteMaster

Nie mieszczący się w hali cynk? Złom w Sosnowcu wypełniający plac? To nie musi być Twój kłopot! Wystarczy, że skorzystasz z oferowanych przez nas usług. Jedna z nich opera się na odbiorze oraz skupie cynku w Sosnowcu. Brzmi dla Ciebie ciekawie? Jesteś zaciekawiony? Pragniesz zamówić odbiór oraz przewóz odpadów? Istnieją na to dwa sposoby. Pierwszy – bardzo popularny – kontakt telefoniczny z doradcą, który na łączu przedstawi Ci wszystkie szczegóły i rozpocznie zamówienie na skup cynku w Sosnowcu. Drugi sposób polega na samodzielnym dodaniu niezbędnych wiadomości o odpadzie do stworzonego kwestionariusza z wyceną. Można do niego przejść za pomocą przycisku u góry strony.

Jak wygląda odzysk złomu cynku w Sosnowcu?

Być może co poniektóre osoby zastanawiają się jak przedstawia odzysk złomu cynku w Sosnowcu. Ten proces non stop jest udoskonalany, żebyśmy mogli otrzymywać jeszcze więcej czystego cynku z odpadów. Pierwszym znaczącym etapem, o czym dużo z nas może nie wiedzieć, jest sama kwestia magazynowania odpadów. Najlepszym rozwiązaniem jest sortowanie złomu cynku w Sosnowcu już w momencie jego wytwarzania, czyli na bieżąco. Gdy cynk zostanie przerobiony mechanicznie, trafia do ogniowej rafinacji oraz rektyfikacji, dzięki czemu możemy później cieszyć się cynkiem wtórnym. Z kolei np. w zgarach oddziela się cynk od innych elementów metalicznych, które trafiają do przetopu. Odzysk wszelkich odpadów jest niezwykle przyszłościowy, gdyż pozwala zredukować eksploatację surowców oraz obniża emitowanie gazów cieplarnianych do atmosfery.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Ile kosztuje tona cynku na złomie?
13-11-2022
Ile kosztuje tona cynku na złomie?

Od tego, ile kosztuje tona tynku na złomie, zależą aktualne notowania na giełdzie metali. Każdego dnia kształtują się one trochę inaczej, dlatego tak trudno jednoznacznie podać ...

Więcej -->
Co to jest blacha cynkowa?
12-11-2022
Co to jest blacha cynkowa?

Blacha cynkowa to tak naprawdę stop, który bazuje na cynku (jego zawartość to prawie 100%, a dokładniej 99,995% według normy PN-EN) oraz miedzi i tytanie. Domieszka dwóch kolejn...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie miałam nawet pojęcia, że może być tyle formalności ze złomem cynku w Sosnowcu. Na szczęście Pan Piotr na infolinii wszystko cierpliwie wytłumaczył i odpowiadał na pytania :) pozdrawiam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Oferują wysokie stawki za złom cynku w Sosnowcu

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, że może być tyle formalności ze złomem cynku w Sosnowcu. Całę szczęście Pan Piotr na infolinii wszystko cierpliwie wytłumaczył i odpowiedział na pytania :) pozdrawiam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Proponują korzystne stawki za złom cynku w Sosnowcu

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Jak odróżnić cynk od aluminium?
14-11-2022
Jak odróżnić cynk od aluminium?

Cynk i aluminium na pierwszy rzut oka łatwo można pomylić, ponieważ oba te pierwiastki mają podobny kolor i charakterystyczny dla metali nieżelaznych połysk. Ich rozróżnienie je...

Więcej -->
Jak możemy podzielić złom cynku? Kody BDO
11-11-2022
Jak możemy podzielić złom cynku? Kody BDO

Cynk to jeden z popularniejszych metali powszechnie wykorzystywanych współcześnie. Jest znany ludzkości od tysięcy lat, nic więc dziwnego, że w końcu zaczęto obawiać się o jego ...

Więcej -->
Co to jest ZnAl? Definicja i znaczenie
03-11-2022
Co to jest ZnAl? Definicja i znaczenie

Na skupach cynku (ale też na skupach metali kolorowych w ogóle) często możemy spotkać się z pojęciem „ZnAl”. Widnieje ono również w naszym cenniku i charakteryzuje niektóre z wy...

Więcej -->
Recykling cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!
20-04-2022
Recykling cynku – wszystko co powinieneś wiedzieć!

Recykling nie tylko złomu cynkowego, lecz także recykling odpadów w ogóle to obszar, który w ostatnich latach bardzo się rozwinął i któremu poświęca się wiele uwagi. Cena czyste...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon