Włocławek - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów we Włocławku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny zużytych akumulatorów na skupach we Włocławku

Popyt i podaż na surowce wtórne, które pochodzą ze zużytych akumulatorów, może kształtować się na różnym poziomie. Ma to znaczący wpływ na ceny złomu akumulatorów we Włocławku. Aspekt ten powinien być brany pod uwagę, jeśli planuje się nawiązanie długofalowej współpracy z przedsiębiorstwem oferującym skup złomu akumulatorów. Aby poznać cennik złomu akumulatorów we Włocławku wystarczy otworzyć nasz formularz internetowy i wypełnić znajdujące się w nim puste rubryki.
Ceny
Akumulatory Pb 2,8 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Rodzaje urządzeń przyjmowanych na skupie starych akumulatorów we Włocławku

Co takiego jest odbierane na skupie starych akumulatorów we Włocławku? Jakie rodzaje tych urządzeń spotykają się z aprobatą recyklerów? Do tego typu podmiotu można oddać przede wszystkim akumulatory samochodowe, przemysłowe, z wózków widłowych, z maszyn sprzątających, UPS czy serwerowych. Nie pomijajmy także skupu akumulatorów żelowych we Włocławku. Kiedy zobaczymy skreślony symbol recyklingu, a obok niego, albo w nim, skrót Pb (oznaczający pierwiastek ołowiu), wtedy będziemy wiedzieli, że mamy do czynienia z akumulatorem i musimy oddać go do stosownego skupu złomu akumulatora we Włocławku. Zamów usługę w WasteMaster!

Skup złomu akumulatorów we Włocławku – odbiór odpadu

Zużyty i przestarzały akumulator nie nadaje się już do ponownego uruchomienia i dlatego trzeba się go pozbyć. Jak to zrobić? Tego typu zadanie ułatwią nam profesjonalne skupy złomu akumulatorów we Włocławku i okolicach, które zajmują się odbiorem tego typu odpadów. Trzeba zdawać sobie sprawę, że pod żadnym pretekstem nie można ich wyrzucać do zwykłych kontenerów, na nielegalne wysypiska śmieci czy też gromadzić w składzikach na narzędzia lub garażach. Jedynym słusznym miejscem na stare akumulatory jest skup zużytych akumulatorów we Włocławku. Zamów usługę w WasteMaster i działaj zgodnie z prawem! Warto dodać, że nasza firma jest zainteresowana jedynie hurtowym skupem akumulatorów we Włocławku, nie odbieramy od osób indywidualnych i posiadamy określone minima logistyczne.

Skup akumulatorów we Włocławku – jakie kody odpadów?

Zamówiłeś lub planujesz zamówić hurtowy skup akumulatorów we Włocławku? Jeżeli tak, to koniecznie musisz zapoznać się z kodami odpadów. Czym one są? To sześciocyfrowe numery umożliwiające klasyfikację odpadu ze względu na jego genezę. Zostały one określone w rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2014 r. Jakiego kodu należy użyć w przypadku skupu zużytych akumulatorów we Włocławku? Baterie i akumulatory to grupa o numerze 16 06. Kod 16 06 01* to baterie i akumulatory ołowiowe; 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Tego typu informacje są potrzebne przy skupie akumulatorów we Włocławku, ponieważ należy uzupełnić kartę przekazania odpadu, a w niej prawidłowo określić odpad. Zależnie od tego, co przekazujemy, kod będzie się różnił.

Ważne informacje o skupie akumulatorów żelowych we Włocławku

Jaka jest specyfika skupu akumulatorów żelowych we Włocławku i okolicach? Tego typu punkty ukierunkowane są na odbiór oraz utylizację nieco innego rodzaju akumulatorów. Zazwyczaj jest tak, że tradycyjne złomowiska akumulatorów odbierają także i te żelowe. Bez względu na różnice w ich konstrukcji czy zastosowaniu, oba rodzaje mają cechę wspólną – posiadają substancje niebezpieczne, w tym np. kwas siarkowy. Dlatego tak istotna jest właściwa utylizacja odpadów w wyspecjalizowanym skupie zużytych akumulatorów we Włocławku. Warto także pamiętać o możliwości przekazania zużytych akumulatorów do ich producenta lub sprzedawcy. Ma on obowiązek ich odebrania od nas nieodpłatnie. Jest to dobre rozwiązanie dla osób prywatnych, a nie przedsiębiorstw. Firmy, które posiadają duże ilości odpadów, powinny znaleźć pobliski skup akumulatorów we Włocławku, w tym również tych, które zajmują się akumulatorami żelowymi. Mogą to zrobić za pomocą aplikacji WasteMaster. Skup zużytych akumulatorów we Włocławku? Postaw na nas!

Aplikacja WasteMaster pomoże Ci w znalezieniu hurtowego skupu akumulatorów we Włocławku

Każdy, kto prowadzi własną działalność zdaje sobie sprawę, jak niekiedy ciężko jest wyszukać odpowiedniego specjalistę. Tak samo jest z usługą skupu akumulatorów we Włocławku. W tym przypadku korzystniej jest postawić na sprawdzone rozwiązanie w postaci zaprojektowanej przez nas aplikacji WasteMaster. Z jej pomocą zestawienie ze sobą wiele ofert różnych skupów zużytych akumulatorów we Włocławku i okolicach będzie dziecinnie proste! Nie masz wystarczająco miejsca na swoim smartfonie? Nic nie szkodzi, ponieważ nasze oprogramowanie działa także w wersji internetowej, na przeglądarki. Przejdź na właściwą podstronę i wyszukaj najlepszy skup starych akumulatorów we Włocławku. Podobnie jest w przypadku skupu akumulatorów żelowych we Włocławku. Przekonaj się na własnej skórze i podziel się opinią!

Skup złomu akumulatora we Włocławku – ceny

Wiele osób myśli, że konkretne ceny skupu złomu akumulatora we Włocławku są łatwe do oszacowania. Jednak mało kto wie, że na finalną kwotę ma wpływ wiele czynników np. rodzaj posiadanych akumulatorów, ich ilość, typ ogniw czy region, w którym znajduje się dany skup. Jak upewnić się, że dany skup złomu akumulatora we Włocławku proponuje nam korzystną cenę? Właśnie z tego powodu lepiej jest wcześniej zapoznać się z szacunkowymi kwotami za tego typu odpady. Pozwoli nam to na negocjowanie jak najlepszej ceny na skupie akumulatorów we Włocławku. Zamów darmową wycenę odpady online, bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że uzupełnisz krótki formularz, w który opiszesz nam, co posiadasz, w jakiej ilości oraz załączysz zdjęcia. Niedługo po złożeniu zapytania otrzymasz wycenę skupu złomu akumulatorów we Włocławku i będziesz wiedział, czego się spodziewać. Możesz również zadzwonić!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zdecydowanie polecam skup starych akumulatorów we Włocławku, profesjonalne podejście do klienta. Wzorcowa współpraca w terminie, wszystko do dogadania. Z czystym sumieniem polecam.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

tutaj serio nie ma ograniczeń w rodzaju odpadu czy wadze. Mnie akurat interesował skup starych akumulatorów we Włocławku, ale oddać można wszystko: oleje, opony. Jak się ma przedsiębiorstwa jakieś warsztatowe czy stacje demontażu to koniecznie zobaczcie aplikacje

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Rzetelna firma

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wypełniłam formularz i dostałam szybką wycenę. Cena atrakcyjna, adekwatna, pan na infolinii bardzo miły, jeżeli to czyta to pozdrawiam Pana Rafała :)))

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo owocna współpraca, pracownicy mili, wykwalifikowani. Firma rzetelna i przede wszystkim dotrzymuje terminów. Z całego serca polecam! :)

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat