Skup zużytych akumulatorów w Warszawie

Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena złomu na skupie akumulatorów w Warszawie

Osoby, które chcą poznać ceny złomu akumulatorów w Warszawie, często nie mają pojęcia, w jakim miejscu szukać tych informacji. Rozwiązaniem tego kłopotu jest stworzony przez nas formularz internetowy. To narzędzie, które można nieodpłatnie uruchomić i obsługiwać na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Nasz formularz internetowy przyda się podmiotom indywidualnym i firmowym. Znając najnowszy cennik złomu akumulatorów w Warszawie, można ustalać warunki współpracy z firmami, oferującymi skup złomu akumulatorowego z opcją odbioru tego odpadu od klienta.

Ceny
Akumulatory Pb 2,6 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Od czego są uzależnione ceny skupu zużytych akumulatorów w Warszawie? Trzeba wiedzieć, że ta wartość nie jest stała i ma na nią wpływ kilka czynników, między innymi: rodzaj posiadanego akumulatora, typ ogniw, region, lokalizacja punktu skupu czy ilość posiadanego odpadu (im więcej tym cena wyższa). Rozstrzał cenowy skupu starych akumulatorów w Warszawie waha się od kilku groszy do kilku złotych (najbardziej wpływa na to typ akumulatora), dlatego rozważając skup, warto poznać bieżące ceny na rynku. Jak dowiedzieć się, na jakim poziomie utrzymują się kwoty skupu złomu akumulatorów w Warszawie i okolicach? Wystarczy skorzystać z naszej nieodpłatnej wyceny odpadu online. Wypełnij specjalnie przygotowany do tego celu formularz – wpisz dane kontaktowe, opisz posiadany odpad, dodaj jego szacunkową wagę i załącz parę zdjęć surowca. Dzięki temu będziemy w stanie ustalić potrzebne konkrety. Kiedy już to zrobimy, skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci cenę oraz zaoferować najkorzystniejszy skup zużytych akumulatorów w Warszawie. Wszystko jest proste w obsłudze i nie wymaga dużych umiejętności informatycznych. Zobacz sam!

Nie masz pojęcia od czego rozpocząć swoje poszukiwania najkorzystniejszego skupu akumulatorów w Warszawie? Zależy Ci na długookresowych i przyjaznych współpracach? A może chodzi tylko o jednorazowy skup i wywóz? Co powinno nam przyświecać, wybierając skup złomu akumulatora w Warszawie? Odpowiedzią na te wszystkie pytania jest aplikacja WasteMaster! Dzięki niej szybko i efektywnie porównasz dziesiątki ofert hurtowego skupu akumulatorów w Warszawie, dzięki czemu będziesz mógł wybrać ten, który spełnia Twoje wymagania. Jednak na tym nie koniec nowości! Możesz również skorzystać z giełdy odpadowej. Co to takiego i jak działa? To niekonwencjonalna giełda, na którą każdy podmiot z całego kraju może dodać swoją ofertę. Wystarczy wpisać, jaki odpad się posiada, a pozostałym kontrahentom wyświetli się on do kupienia. Do tego wlicza się również skup akumulatorów żelowych w Warszawie. Sam wiesz, co jest najlepsze dla Twojej firmy i które kryterium przy wyborze punktu skupu powinno Tobą kierować – kwota, lokalizacja skupu, a może minima logistyczne? Nasze narzędzie jest całkowicie nieodpłatne, więc nie musisz się martwić o koszty. Jeżeli szukasz skupu zużytych akumulatorów w Warszawie to WasteMaster jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Jakie ważne informacje dotyczące hurtowego skupu akumulatorów w Warszawie warto poznać? Są to przede wszystkim minima logistyczne. Trzeba je osiągnąć, aby dana firma chciała od nas odebrać lub dowieźć do nas odpad. Dla złomu akumulatorów wynoszą one zazwyczaj: 0,5 Mg dla dostawy oraz 1 Mg dla odbioru. Jeśli brakuje nam niewiele do minimum logistycznego i tak warto się skontaktować – czasami udaje się wypracować satysfakcjonujący kompromis w sprawie skupu zużytych akumulatorów w Warszawie. Nasze usługi są skierowane do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych oraz pozostałych podmiotów wytwarzających odpady w postaci złomu akumulatorów. Nie martw się formalnościami – te bierzemy na siebie! Musisz mieć tylko wpis do rejestru BDO, a nawet jeśli go nie posiadasz, możemy go dokonać za Ciebie i ewidencjować odpady w imieniu Twojej firmy. Dzięki temu nie musisz się dłużej kłopotać o skup starych akumulatorów w Warszawie i w pełni zaangażować się w swoją pracę.

Szukasz najbliższego skupu złomu? Akumulatory w Warszawie powoli nie mieszczą się w Twoim magazynie, tym samym przyprawiając Cię o zawroty głowy? Tego typu odpady są zaliczane do kategorii odpadów niebezpiecznych, a więc wymagają od nas szczególnej ostrożności nie tylko w obchodzeniu się z nimi, lecz także ich magazynowaniu. Każdy pracownik skupu starych akumulatorów w Warszawie z pewnością zadaje sobie sprawę, że stare akumulatory nie mogą wylądować w tradycyjnym kontenerze na odpady komunalne. Trzeba odpowiednio je zagospodarować oraz przetrzymywać. Skupując złom akumulatora w Warszawie w firmowym magazynie czy garażu musimy liczyć się z ryzykiem wycieku substancji niebezpiecznych do środowiska przyrodniczego. Z tego powodu tak ważne jest stosowne zabezpieczenie wyeksploatowanych akumulatorów. Jeżeli składujemy ich hurtowe ilości to nie warto zwlekać, tylko czym prędzej przekazać odpad wyspecjalizowanym firmom, które zajmują się skupem starych akumulatorów w Warszawie, a w następnej kolejności je utylizują. Zamów usługę w WasteMaster!

Co warto jeszcze wiedzieć o skupie akumulatorów w Warszawie? Przedsiębiorcy generujący odpady na pewno doskonale wiedzą o tym, że każdy z nich jest odpowiednio sklasyfikowany oraz opisany. To podstawa prawna, która pozwala na rozsądną i bezpieczną gospodarkę odpadami. Jeżeli pragniemy zamówić skup akumulatorów w Warszawie to musimy wiedzieć o tym, że tego typu odpady posiadają swój konkretny kod w systemie określony cyframi 16 06 – baterie i akumulatory. Dla akumulatorów przyjęło się kody: 16 06 01* (baterie i akumulatory ołowiowe); 16 06 02* (baterie i akumulatory niklowo-kadmowe); 16 06 05 (inne baterie i akumulatory). Należy o tym wiedzieć, planując skup zużytych akumulatorów w Warszawie.

Warto także wiedzieć o istnieniu skupu akumulatorów żelowych w Warszawie. Z biegiem czasu cieszą się one coraz większą popularnością w branży motoryzacyjnej. Czym akumulatory żelowe różnią się od tych zwykłych? W odróżnieniu od kwasowo-ołowiowych ogniw, akumulatory żelowe zawierają odpowiedzialny za przewodzenie prądu żel krzemionkowy. Mają one większą szczelność oraz odporność na uszkodzenia. Skupy akumulatorów żelowych w Warszawie na pewno wiedzą, że to wszystko wiąże się z mniejszym ryzykiem wycieku żelu z wnętrza akumulatora. Pomimo tego są one klasyfikowane jako odpady niebezpieczne. Warto pamiętać, że tego typu urządzenia także powinny być utylizowane w odpowiedni sposób, dlatego bezwzględnie muszą trafić do profesjonalnego skupu złomu akumulatora w Warszawie.

Czy to hurtowy skup akumulatorów w Warszawie czy detaliczny, odpady potrzebują oddania ich do przedsiębiorstwa posiadającego odpowiednie zezwolenia. Skup starych i zużytych akumulatorów w Warszawie rozpoczyna recykling odpadów od zebrania ich, a następnie poddaje odpowiedniej obróbce. Odzyskiwane jest wiele przydatnych produktów, które mogą być wykorzystywane ponownie – poprzez utylizację akumulatorów tradycyjnych, jak i żelowych. Metoda mechaniczna, hydrometalurgiczna lub też termiczna zostaje wybrana ze względu na późniejszy powstały produkt – fizyczny produkt lub płynna substancja.

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Warszawie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Cena akumulatorów na złomie
23-11-2021
Cena akumulatorów na złomie

Rozładowany akumulator, nie pozwalający odpalić samochodu, to niestety zwiastun zbliżających się wydatków. Oczywiście nikt z nas nie chce ich ponosić. Z jakich powodów może paść...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master