Radom - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Radomiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena złomu na skupie akumulatorów w Radomiu

Osoby, które chcą poznać ceny złomu akumulatorów w Radomiu, często nie wiedzą, w jakim miejscu poszukiwać tych informacji. Rozwiązaniem tego kłopotu jest nasz formularz internetowy. To narzędzie, które można nieodpłatnie uruchomić i obsługiwać na każdym urządzeniu z dostępem do sieci. Nasz formularz internetowy przyda się podmiotom indywidualnym i firmowym. Znając aktualny cennik złomu akumulatorów w Radomiu można negocjować warunki współpracy z #*#firmami|przedsiębiorstwami#*#, oferującymi skup złomu akumulatorowego z opcją odbioru tego odpadu od klienta.
Ceny
Akumulatory Pb 2,6 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Skup akumulatorów żelowych w Radomiu – najistotniejsze informacje

Jeśli interesuje Cię skup akumulatorów żelowych w Radomiu warto nieco więcej o nich wiedzieć. Stają się one coraz popularniejsze w niektórych sektorach gospodarki, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Czym różnią się akumulatory żelowe od tych tradycyjnych? W odróżnieniu od kwasowo-ołowiowych ogniw, akumulatory żelowe zawierają żel krzemionkowy, który jest odpowiedzialny za przewodzenie prądu. W ten sposób zyskują one większą szczelność oraz niepodatność na uszkodzenia. Na skupie akumulatorów żelowych w Radomiu dowiesz się, że taka konstrukcja zmniejsza ryzyko wycieku żelu z wnętrza akumulatora. Pomimo takich zabezpieczeń tego typu odpady dalej są kwalifikowane jako niebezpieczne i potrzebują specjalnego traktowania. Dlatego skup złomu akumulatora w Radomiu należy zawierzyć wyspecjalizowanym firmom, które trudnią się jego profesjonalną i bezpieczną utylizacją.

Skup akumulatorów w Radomiu – jak wybrać najlepszą firmę?

Nie masz pojęcia od czego zacząć swoje poszukiwania najkorzystniejszego skupu akumulatorów w Radomiu? Zależy Ci na długotrwałych i przyjaznych współpracach? A może chodzi tylko o jednorazowy odbiór i wywóz? Co powinno nam przyświecać, wybierając skup złomu akumulatora w Radomiu? Odpowiedzią na te wszystkie pytania jest aplikacja WasteMaster! Dzięki niej szybko i efektywnie porównasz dziesiątki ofert hurtowego skupu akumulatorów w Radomiu, dzięki czemu będziesz mógł wybrać ten, który spełnia Twoje oczekiwania. Jednak na tym nie koniec innowacji! Możesz także skorzystać z giełdy odpadowej. Co to takiego i w jaki sposób działa? To specjalna giełda, na którą każdy podmiot z całego kraju może dodać swoją ofertę. Wystarczy wpisać, jaki odpad się posiada, a pozostałym zainteresowanym wyświetli się on do kupienia. Do tego zalicza się także skup akumulatorów żelowych w Radomiu. Sam wiesz, co jest najkorzystniejsze dla Twojej firmy i które kryterium przy wyborze punktu skupu powinno Tobą kierować – kwota, lokalizacja skupu, a może minima logistyczne? Nasze narzędzie jest całkowicie darmowe, więc nie musisz się kłopotać o koszty. Jeśli szukasz skupu zużytych akumulatorów w Radomiu to WasteMaster jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Skup złomu. Akumulatory w Radomiu – jak należy obchodzić się ze wyeksploatowanymi akumulatorami?

Poszukujesz pobliskiego skupu złomu? Akumulatory w Radomiu powoli przestają się mieścić w Twoim magazynie, tym samym spędzając Ci sen z powiek? Tego typu odpady są klasyfikowane do kategorii odpadów niebezpiecznych, a więc wymagają od nas szczególnej ostrożności nie tylko w obchodzeniu się z nimi, lecz także ich składowaniu. Każdy pracownik skupu starych akumulatorów w Radomiu z pewnością zadaje sobie sprawę, że stare akumulatory nie mogą wylądować w tradycyjnym kontenerze na odpady zmieszane. Trzeba odpowiednio je zagospodarować oraz składować. Skupując złom akumulatora w Radomiu w firmowym magazynie czy garażu musimy liczyć się z ryzykiem wycieku substancji niebezpiecznych do środowiska przyrodniczego. Z tego powodu tak ważne jest stosowne zabezpieczenie starych akumulatorów. Jeżeli gromadzimy ich spore ilości to nie warto zwlekać, tylko czym prędzej oddać odpad profesjonalnym firmom, które trudzą się skupem starych akumulatorów w Radomiu, a w następnej kolejności je utylizują. Zamów usługę w WasteMaster!

Skup złomu akumulatora w Radomiu – klasyfikacja i kody odpadów

Czym jeszcze trzeba się zainteresować, zamawiając usługę skupu akumulatorów w Radomiu? Warto wiedzieć o klasyfikacji oraz kodach odpadów, w tym przypadku złomu akumulatorowego. Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z rynkiem odpadowymi to z pewnością nie wiesz o tym, że każdy odpad posiada swój konkretny kod. Tego typu rozwiązanie jest podyktowane bieżącymi przepisami prawnymi, które ułatwiają bezpieczną i rozsądną gospodarkę odpadami. Jeśli pragniemy zamówić usługę skupu akumulatorów w Radomiu, musimy znać kody poszczególnych baterii i akumulatorów. W klasyfikacji zostały one ujęte w kodzie 16 06. Dla akumulatorów przyjęły się kody: 16 06 01* (baterie i akumulatory ołowiowe); 16 06 02* (baterie i akumulatory niklowo-kadmowe); 16 06 05 (inne baterie i akumulatory). Trzeba o nich pamiętać, planując skup zużytych akumulatorów w Radomiu.

Hurtowy skup akumulatorów w Radomiu – najważniejsze informacje

Co trzeba wiedzieć o hurtowym skupie akumulatorów w Radomiu? Tego typu podmioty posiadają swoje odgórnie ustalone minima logistyczne, które trzeba spełnić, aby zamówić odbiór lub dostawę. Wynoszą one zazwyczaj 0,5 Mg dla dostaw oraz 1 Mg dla odbioru. Jeśli posiadamy niewiele mniej odpadu, warto się z nami skontaktować, ponieważ niekiedy jesteśmy gotowi iść na kompromis i wszystko logistycznie odpowiednio zaplanować. Usługę skupu zużytych akumulatorów w Radomiu kierujemy do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych oraz innych podmiotów generujących odpady w postaci złomu akumulatorów. Martwisz się o formalności i tzw. papierkową robotę? Już nie musisz, ponieważ nasza firma również i w tym Ci pomoże! Dzięki temu w pełni będziesz mógł się skupić na swoich obowiązkach. Skup starych akumulatorów w Radomiu wcale nie musi być problematyczny!

Jak kształtują się ceny skupu akumulatorów w Radomiu?

Myślisz o tym, jak kształtują się ceny skupu zużytych akumulatorów w Radomiu? Nie są one stałe i uzależnione od kilku parametrów, takich jak np. rodzaj posiadanego akumulatora, typ ogniw, region, lokalizacja punktu skupu czy ilość odpadu. Rozstrzał cenowy skupu starych akumulatorów w Radomiu potrafi być dla niektórych szokujący, dlatego zanim zdecydujemy się na odbiór odpadu, lepiej poznać jego cenę. Jak to zrobić? Najlepiej jest skorzystać z naszej nieodpłatnej wyceny online. Wystarczy uzupełnić formularz internetowy, a cena skupu złomu akumulatorów w Radomiu nie będzie miała przed nami żadnych tajemnic. Scharakteryzuj odpad, podaj dane kontaktowe oraz wyślij zdjęcia – nasz opiekun klienta wkrótce się do Ciebie odezwie z propozycją wyceny. Jeżeli kwota będzie Ci odpowiadała, będziesz mógł od razu zatwierdzić ofertę kupna-sprzedaży i omówić wszelkie inne szczegóły. Skup zużytych akumulatorów w Radomiu? Tylko z WasteMaster! Wejdź na stronę i zobacz sam!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Chcieliśmy skupić akumulatory, Pan na linii bardzo pomocny, pomogli również przy BDO także pięć gwiazdek

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Pomogli z kodami odpadu i formalnościami przy skupie starych akumulatorów w Radomiu, mogę polecić i na pewno wrócę

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mój skup akumulatorów w Radomiu przebiegł bardzo szybko w miłej atmosferze. Ceny bardzo dobre. Polecam

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Gorąco polecam, cena aktualna i rozsądna. Waga nawet lepsza niż w moim domu, dlatego z całego serca polecam hurtowy skup złomu w Radomiu w tej firmie

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Rzetelna i sympatyczna obsługa, jednostkowe podejście do klienta oraz dobre ceny. Na pewno nie raz będę korzystać z usług. Polecam! :)

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat