Tomaszów Lubelski - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny zużytych akumulatorów na skupach w Tomaszowie Lubelskim

Popyt i podaż na surowce wtórne, które pochodzą ze zużytych akumulatorów, może kształtować się na różnym poziomie. Ma to duży wpływ na ceny złomu akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim. Aspekt ten powinien być brany pod uwagę, jeśli ma się w planach nawiązanie długofalowej współpracy z przedsiębiorstwem oferującym skup złomu akumulatorów. Aby poznać cennik złomu akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim wystarczy otworzyć stworzony przez nas formularz internetowy i uzupełnić znajdujące się w nim puste rubryki.
Ceny
Akumulatory Pb 2,6 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Skup złomu – akumulator w Tomaszowie Lubelskim. Jaka cena za zużyte odpady?

Cena skupu złomu akumulatora w Tomaszowie Lubelskim jest uzależniona od wielu czynników. Podczas ustalania finalnej kwoty bierze się pod uwagę rodzaj akumulatorów, ich ilość, typ ogniwa czy region, w którym przebywamy. Ale to nie koniec. Cena skupu złomu akumulatora w Tomaszowie Lubelskim jest uzależniona także od tego, jaki rodzaj produktów można ostatecznie uzyskać z przetwarzania tego typu odpadów. Co się pozyskuje ze skupu akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim? Przede wszystkim wyroby wyciskane, walcowane oraz polipropylen. Również krystaliczny siarczan sodu wykorzystywany do produkcji detergentów, papieru czy tekstyliów. Warto również wspomnieć o ołowiu rafinowanym i stopach ołowiu. To wszystko wpływa na finalną cenę skupu złomu akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim. Zamów bezpłatną wycenę odpadu i sprawdź, ile możesz zarobić!

Skup akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim – jakie kody odpadów?

Dokonałeś zamówienia lub planujesz zamówić hurtowy skup akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim? Jeśli tak, to koniecznie musisz zapoznać się z kodami odpadów. Czym one są? To sześciocyfrowe numery umożliwiające klasyfikację odpadu ze względu na jego genezę. Zostały one określone w rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2014 r. Jakiego kodu należy użyć w przypadku skupu zużytych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim? Baterie i akumulatory to grupa o numerze 16 06. Kod 16 06 01* to baterie i akumulatory ołowiowe; 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Tego typu informacje są potrzebne przy skupie akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim, ponieważ trzeba wystawić kartę przekazania odpadu, a w niej odpowiednio oznaczyć odpad. W zależności od tego, co oddajemy, kod będzie inny.

Skup starych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim – jakie rodzaje akumulatorów są chętnie przyjmowane?

Zmierzając na skup starych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim, warto zawczasu wiedzieć, jakie rodzaje akumulatorów są najchętniej przyjmowane. Są to przede wszystkim akumulatory samochodowe, przemysłowe, z wózków widłowych, z maszyn sprzątających, UPS czy serwerowe. W tym miejscu trzeba także wspomnieć o skupie akumulatorów żelowych w Tomaszowie Lubelskim. W jaki sposób oznakowane są akumulatory? Na swoim opakowaniu lub pudełku mają one skreślony znak recyklingu z symbolem Pb (oznaczającym ołów). Kiedy już wiesz, jakie akumulatory są odbierane, możesz zamówić skup złomu akumulatora w Tomaszowie Lubelskim. Skorzystaj z naszych usług!

Co warto wiedzieć o skupie akumulatorów żelowych w Tomaszowie Lubelskim?

Szukasz informacji na temat skupu akumulatorów żelowych w Tomaszowie Lubelskim? Co warto wiedzieć na ten temat? Akumulatory żelowe różnią się budową od tych standardowych, mają także nieco odmienne zastosowania, ale z pewnością łączy je jedna rzecz – zarówno akumulatory żelowe, jak i te klasyczne mają substancje niebezpieczne, w tym np. kwas siarkowy. Jego wyciek może nieść za sobą poważne konsekwencje dla środowiska przyrodniczego, dlatego tak ważna jest stosowna utylizacja starych urządzeń. Na co dzień trudnią się nią skupu zużytych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim i tyczy się to również akumulatorów żelowych. Warto zadawać sobie sprawę, że według przepisów, sprzedawca i producent akumulatorów mają obowiązek przyjąć je od nas nieodpłatnie. To rozwiązanie jest odpowiedniejsze dla osób prywatnych, jednak przedsiębiorstwa powinny postawić na skup akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim. Po hurtowe ilości, idące w tony, musi przyjechać fachowy transport. Aby go zamówić, wystarczy skorzystać z naszej strony lub aplikacji internetowej. Jeżeli skup zużytych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim, w tym także tych żelowych, to tylko z WasteMaster!

Hurtowy skup akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim – wykorzystywanie aplikacji WasteMaster

Chcąc zamówić skup akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim, najlepiej jest skorzystać z aplikacji WasteMaster. Jest ona całkowicie nieodpłatna bez względu na to, w jakich częstotliwościach z niej korzystamy. Możemy wyszukiwać tyle zapytań, ile tylko pragniemy. Dzięki temu bezproblemowo wyszukamy skup zużytych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim i okolicy, który spełni nasze wymagania. Dlaczego warto zdecydować się na właśnie tę opcję? Ponieważ posiadamy możliwość porównania wielu skupów starych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim. A może interesują nas skupy akumulatorów żelowych w Tomaszowie Lubelskim? Z tym też nie powinno być problemu! Lepiej oszczędzić sobie nerwów i czasu i od razu postawić na WasteMaster. Jeżeli skup starych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim, to tylko z nami!

Skup złomu akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim – odbiór odpadu

Wyeksploatowany i przestarzały akumulator nie nadaje się już do kolejnego uruchomienia i dlatego trzeba się go pozbyć. W jaki sposób to zrobić? Tego typu zadanie ułatwią nam profesjonalne skupy złomu akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim i okolicach, które trudnią się odbieraniem tego typu odpadów. Trzeba zdawać sobie sprawę, że pod żadnym pretekstem nie można ich wyrzucać do zwykłych pojemników, na nielegalne wysypiska śmieci czy też pozostawiać w składzikach na narzędzia lub garażach. Jedynym słusznym miejscem na przestarzałe akumulatory jest skup zużytych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim. Zamów usługę w WasteMaster i działaj zgodnie z prawem! Trzeba dodać, że nasza firma jest zainteresowana jedynie hurtowym skupem akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim, nie odbieramy od osób fizycznych i mamy ustalone minima logistyczne.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Aplikacja bardzo intuicyjna, więc nie miałam kłopotu z dodaniem odpadu! :) polecam

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Aplikacja bardzo intuicyjna, więc nie miałam problemu z dodaniem odpadu! :) polecam

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Rzetelna i sympatyczna obsługa, jednostkowe podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny. Na pewno nie raz będę korzystać z usług. Polecam! :)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo profesjonalna firma, dba o klienta. Cenowo są konkurencyjni, także mogę polecić

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem już przyjemność współpracować z wieloma firmami w zakresie skupu zużytych akumulatorów w Tomaszowie Lubelskim i muszę przyznać, że ekipa pana Krzysztofa jest najlepsza. Jak do tej pory, ale trudno będzie ich przebić ;)

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat