Rzeszów - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny zepsutych akumulatorów w Rzeszowie

Parametry, które mają wpływ na ceny złomu akumulatorów w Rzeszowie, często są brane po uwagę przy podejmowaniu decyzji o współpracy z wybranym punktem skupu. Dynamicznie zmieniający się popyt i podaż na surowce wtórne ze zużytych akumulatorów, również ma znaczący wpływ na cennik złomu akumulatorów w Rzeszowie. Osoby planujące zawiązanie długotrwałej współpracy z podmiotem oferującym skup złomu akumulatorów, powinny skorzystać z stworzonego przez nas narzędzia. To nieodpłatny formularz internetowy.
Ceny
Akumulatory Pb 2,7 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Skup akumulatorów w Rzeszowie – w jaki sposób wybrać najlepszą firmę?

Nie masz pojęcia od czego zacząć swoje poszukiwania najlepszego skupu akumulatorów w Rzeszowie? Zależy Ci na długookresowych i przyjaznych współpracach? A może chodzi tylko o jednorazowy odbiór i wywóz? Co powinno nam przyświecać, wybierając skup złomu akumulatora w Rzeszowie? Odpowiedzią na te wszystkie pytania jest aplikacja WasteMaster! Dzięki niej szybko i skutecznie porównasz dziesiątki ofert hurtowego skupu akumulatorów w Rzeszowie, dzięki czemu będziesz mógł wybrać ten, który spełnia Twoje oczekiwania. Jednak na tym nie koniec innowacji! Możesz również skorzystać z giełdy odpadowej. Co to takiego i w jaki sposób działa? To specjalna giełda, na którą każdy podmiot z całego kraju może dodać swoją ofertę. Wystarczy uzupełnić, jaki odpad się ma, a pozostałym kontrahentom wyświetli się on do kupienia. Do tego zalicza się również skup akumulatorów żelowych w Rzeszowie. Sam wiesz, co jest najlepsze dla Twojej firmy i które kryterium przy wyborze skupu powinno Tobą kierować – kwota, lokalizacja skupu, a może minima logistyczne? Nasze narzędzie jest całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o koszty. Jeśli szukasz skupu zużytych akumulatorów w Rzeszowie to WasteMaster jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Hurtowy skup akumulatorów w Rzeszowie

Warto podkreślić, że interesuje nas hurtowy skup akumulatorów w Rzeszowie. Minima logistyczne to ok. 0,5 Mg dla dostawy oraz 1 Mg dla odbioru. Oczywiście jeżeli pragniemy sprzedać lub zamówić niewiele mniej, warto negocjować warunki z naszym opiekunem klienta. Naszą ofertę skupu zużytych akumulatorów w Rzeszowie kierujemy do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych oraz pozostałych podmiotów wytwarzających odpady w postaci złomu akumulatorów. Chętnie pomożemy przy formalnościach oraz ustaleniu kodu odpadu. Dzięki nam skup starych akumulatorów w Rzeszowie nie będzie żadnym wyzwaniem!

Klasyfikacja odpadu w postaci skupu złomu akumulatora w Rzeszowie – ważne informacje

Skup akumulatorów w Rzeszowie wiąże się również z załatwianiem formalności, dlatego warto poznać kilka praktycznych informacji, np. klasyfikację oraz kody odpadów. Są one ustalone na podstawie przepisów prawnych, które regulują gospodarkę odpadami w Polsce. Dzięki temu może się ona odbywać bezpieczniej i rozważniej. Z jakimi kodami odpadu możemy się spotkać w przypadku skupu akumulatorów w Rzeszowie? Baterie i akumulatory zostały oznaczone ogólnym kodem 16 06. Kolejno 16 06 01* oznacza baterie i akumulatory ołowiowe, 16 06 02* – baterie i akumulatory niklowo-kadmowe; 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Planując skup zużytych akumulatorów w Rzeszowie, trzeba znać powyższe kody, aby móc je uzupełnić w dokumentacji. Wszystko po to, żeby odbiór odbył się zgodnie z prawem.

Ceny skupu akumulatorów w Rzeszowie – od czego są uzależnione?

Od czego zależą ceny skupu zużytych akumulatorów w Rzeszowie? Warto wiedzieć, że ta wartość jest zmienna i ma na nią wpływ kilka czynników, między innymi: rodzaj posiadanego akumulatora, typ ogniw, region, lokalizacja punktu skupu czy ilość posiadanego odpadu (im więcej tym cena wyższa). Rozstrzał cenowy skupu starych akumulatorów w Rzeszowie waha się od kilku groszy do kilku złotych (najbardziej wpływa na to typ akumulatora), dlatego rozważając skup, warto poznać aktualne ceny na rynku. Jak dowiedzieć się, na jakim poziomie utrzymują się kwoty skupu złomu akumulatorów w Rzeszowie i okolicach? Wystarczy skorzystać z naszej bezpłatnej wyceny odpadu online. Wypełnij specjalnie przygotowany w tym celu formularz – wpisz dane kontaktowe, opisz posiadany odpad, dodaj jego przybliżoną wagę i załącz kilka zdjęć surowca. Dzięki temu będziemy w stanie ustalić potrzebne konkrety. Kiedy już to zrobimy, skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci kwotę oraz zaoferować najkorzystniejszy skup zużytych akumulatorów w Rzeszowie. Wszystko jest proste w obsłudze i nie wymaga specjalnych umiejętności informatycznych. Przekonaj się sam!

Skup złomu. Akumulatory w Rzeszowie – jak je magazynować i przechowywać?

Jeżeli wpisałeś hasło „skup złomu akumulatory w Rzeszowie” to na pewno interesuje Cię tego typu usługa. Twoje odpady powoli nie mieszczą w poświęconym na nie pomieszczeniu? To najwyższa pora, aby pomyśleć o skupie starych akumulatorów w Rzeszowie i zaplanować go. Warto wiedzieć, że złom akumulatorowy zalicza się do odpadów niebezpiecznych. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że tego typu odpady wymagają stosownego zabezpieczenia i zagospodarowania. Pod żadnym pozorem nie mogą się one znaleźć w kontenerze na zwykłe odpady komunalne. Skup złomu akumulatora w Rzeszowie jest związany z ryzykiem wycieku niebezpiecznych substancji na zewnątrz. W ten sposób mogą one przeniknąć do środowiska naturalnego. Tylko fachowe podmioty, które posiadają wymagane kwalifikacja mogą odebrać i zutylizować złom akumulatorowy. Masz jego spore ilości? Nie ryzykuj i zamów skup starych akumulatorów w Rzeszowie już teraz!

Skup akumulatorów żelowych w Rzeszowie

Warto także wiedzieć o istnieniu skupu akumulatorów żelowych w Rzeszowie. W ostatnim czasie cieszą się one rosnącą popularnością w branży motoryzacyjnej. Czym akumulatory żelowe różnią się od tych tradycyjnych? W odróżnieniu od kwasowo-ołowiowych ogniw, akumulatory żelowe posiadają odpowiedzialny za przewodzenie prądu żel krzemionkowy. Mają one większą szczelność oraz niepodatność na uszkodzenia. Skupy akumulatorów żelowych w Rzeszowie na pewno wiedzą, że to wszystko wiąże się z mniejszym ryzykiem wycieku żelu z wnętrza akumulatora. Pomimo tego są one klasyfikowane jako odpady niebezpieczne. Trzeba pamiętać, że tego typu urządzenia również powinny być utylizowane w stosowny sposób, dlatego bezwzględnie muszą trafić do profesjonalnego skupu złomu akumulatora w Rzeszowie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Rzetelna i przyjemna obsługa, jednostkowe podejście do klienta oraz dobre ceny. Na pewno nie jednokrotnie będę korzystać z usług. Polecam! :)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Współpraca korzystna, terminy dotrzymane, obsługa profesjonalna

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

jak czytałem u nich na stronie coś o aplikacji to byłem sceptyczny, ale jak zobaczyłem ją na stronie internetowej (tak na STRONIE nie w smartfonie) to już wszystko przebiegło gładko, załączyłem co miałem odezwali się, cena spoko to się dogadaliśmy, terminów dotrzymują. Także polecam!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

tutaj serio nie ma ograniczeń w rodzaju odpadu czy wadze. Mnie akurat interesował skup starych akumulatorów w Rzeszowie, ale oddać można wszystko: oleje, opony. Jak się ma firmy jakieś warsztatowe czy stacje demontażu to koniecznie zobaczcie aplikacje

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat