Oborniki - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Obornikach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Różne ceny złomu akumulatorowego w Obornikach

Coraz więcej klientów indywidualnych i firmowych zauważa znaczące zmiany w cenie złomu akumulatorowego, przekazywanego do jednostek kupujących tego rodzaju odpady. Trzeba mieć na względzie, że ceny złomu akumulatorów w Obornikach zmieniają się dynamicznie. Aby zobaczyć aktualny cennik złomu akumulatorów w Obornikach, należy skorzystać ze stworzonego przez nas narzędzia online. To formularz internetowy w wersji bezpłatnej, przeznaczony do wyceny złomu akumulatorów.
Ceny
Akumulatory Pb 2,7 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Skup złomu – akumulator w Obornikach. Ceny odpadów

Jaka jest cena skupu złomu akumulatora w Obornikach? Od czego zależy? Wpływa na nią szereg czynników między innymi rodzaj akumulatorów, ich ilość, typ ogniw czy region, z którego chcemy zamówić usługę. Na finalną kwotę skupu złomu akumulatora w Obornikach ma wpływ również to, jaki rodzaj surowców można z nich uzyskać. Co takiego się wytwarza podczas recyklingu w skupie akumulatorów w Obornikach? Są to wyroby wyciskane, walcowane czy polipropylen. Ze starych akumulatorów pozyskuje się również krystaliczny siarczan sodu, który następnie jest wykorzystywany do wytwarzania detergentów, papieru czy tekstyliów. Do tego dochodzi również ołów rafinowany oraz stopy ołowiu. Wszystkie wyżej wymienione czynniki mają wpływ na ostateczną cenę skupu złomu akumulatorów w Obornikach. Zamów darmową wycenę odpadu online i dowiedz się, ile możesz zarobić!

Jakie kody odpadu w przypadku skupu akumulatorów w Obornikach

Z hurtowym skupem akumulatorów w Obornikach nierozerwalnie są związane kody odpadu. To sześciocyfrowe numery używane do klasyfikacji odpadów. Zostały one określone w rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2014 r. Używa się ich podczas uzupełniania karty przekazania odpadu czy ewidencji BDO. Jaki kod odpadu przysługuje na skup zużytych akumulatorów w Obornikach? Wszystko zależy od rodzaju zużytego urządzenia. Akumulatory i baterie należą do grupy 16 06. Kod 16 06 01* to baterie i akumulatory ołowiowe; 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Należy mieć w pamięci powyższe informacje, gdy będziemy decydować się na skup akumulatorów w Obornikach. Są one wymagane podczas pewnych procedur powiązanych z transportem.

Dowiedz się więcej o skupie akumulatorów żelowych w Obornikach

Na skupach akumulatorów żelowych w Obornikach, jak sama nazwa wskazuje, odbiera się akumulatory żelowe. Nazywane są one także pojemnościowymi. Czym różnią się od tych tradycyjnych? Oczywiście budową i zastosowaniem. Ich konstrukcja pozwala na składowanie ich w pionowej pozycji oraz znacząco zmniejsza ryzyko wycieku groźnych substancji, w tym kwasu siarkowego. Z uwagi na to tego typu sprzęty powinny być utylizowane w skupach zużytych akumulatorów w Obornikach. Jak najlepiej wybrać zadowalający nas punkt? Skorzystaj z aplikacji WasteMaster, dzięki której błyskawicznie porównasz oferty rozmaitych skupów akumulatorów w Obornikach i okolicach, w tym także skupów akumulatorów żelowych. Korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpłatne, więc nie musisz kłopotać się o wydatki. Jak skup zużytych akumulatorów w Obornikach to tylko z nami!

Odbiór odpadu w przypadku skupu złomu akumulatorów w Obornikach

Większość osób wie, że stare i wyeksploatowane akumulatory nie nadają się do użytkowania. Czeka je recykling, a zasoby, które nie będą mogły zostać ponownie przetworzone, zostaną bezpiecznie zutylizowane. Aby to wszystko mogło przebiec zgodnie z prawem, należy skorzystać z usług skupu złomu akumulatorów w Obornikach. To właśnie tego typu firmy zajmują się odbieraniem odpadów od klientów, aby następnie móc pozyskać z nich surowce, a także zająć się utylizacją tego, co do recyklingu się nie nadaje. Przestarzałych akumulatorów nie można wyrzucać do tradycyjnych kontenerów na odpady zmieszane ani tym bardziej na bezprawne wysypiska śmieci. Nie warto także ich pozostawiać w składzikach na narzędzia czy garażach. Jedynym punktem, do którego powinny trafić jest skup zużytych akumulatorów w Obornikach. WasteMaster trudni się między innymi hurtowym skupem akumulatorów w Obornikach i okolicach. Zadzwoń i spytaj o wycenę lub skorzystaj z aplikacji!

Wykorzystanie aplikacji WasteMaster do zamówienia hurtowego skupu akumulatorów w Obornikach

Tylko kilka kroków dzieli nas od wyszukania usługi skupu akumulatorów w Obornikach. Wystarczy skorzystać z zaprojektowanej przez nas aplikacji WasteMaster. Jej użytkowanie nic nas nie kosztuje, więc nie musimy dodatkowo kłopotać się o wydatki. Dzięki niej wyszukanie oraz znalezienie korzystnego dla nas skupu zużytych akumulatorów w Obornikach staje się o wiele prostsze! Nasza aplikacja jest bezpłatna, dlatego warto zajrzeć i zobaczyć, w jaki sposób działa. Nic nie tracimy, a tylko możemy na tym zyskać. Kto wie, czy właśnie nie w ten sposób znajdziemy najatrakcyjniejszy dla nas skup starych akumulatorów w Obornikach, który będzie spełniał wszelkie nasze wymagania. Oczywiście nie wykluczając skupu akumulatorów żelowych w Obornikach i okolicach! Skontaktuj się z opiekunem klienta lub uzupełnij formularz online!

Skup starych akumulatorów w Obornikach – co można oddać?

Co takiego można sprzedać na skup starych akumulatorów w Obornikach? Akumulatory – to oczywiste i pewne. Ale jakie ich konkretne rodzaje? Przede wszystkim te samochodowe, przemysłowe, z wózków widłowych, maszyn sprzątających, UPS czy serwerowe. Do tego wyliczenia dochodzi także skup akumulatorów żelowych w Obornikach. Warto również wiedzieć o specjalnych oznaczeniach akumulatorów. Na ich pudełkach lub opakowaniach producenci zamieszczają skreślony znaczek recyklingu wraz z symbolem Pb oznaczającym ołów. Dzięki temu wiemy, że tego typu urządzenie, po wyeksploatowaniu, musi trafić w określone mu miejsce, w tym przypadku na skup złomu akumulatora w Obornikach.

Jak przebiega recykling odpadu poprzez skup akumulatorów w Obornikach? Podstawowe informacje

Niezależnie od tego, czy jest to skup hurtowy akumulatorów, czy skup detaliczny, odpady należy przekazać firmie posiadającej odpowiednie zezwolenia. Zbiór starych i zużytych akumulatorów w Obornikach jest pierwszym etapem recyklingu akumulatorów. Kolejno przeprowadza się odpowiednie przetwarzanie. Wiele niezbędnych produktów jest odzyskiwanych i może być odzyskiwanych – poprzez utylizowanie akumulatorów tradycyjnych i żelowych. Wybór metody mechanicznej, hydrometalurgicznej lub termicznej utylizacji zależy od produktu powstającego w procesie - określonej części akumulatora lub ciekłej mieszaniny substancji z baterii.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo udana współpraca, pracownicy mili, wykwalifikowani. Firma zaufana i przede wszystkim dotrzymuje terminów. Naprawdę polecam! :)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo profesjonalna firma, dba o klienta. Cenowo są konkurencyjni, także mogę polecić

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę bardzo dobry skup akumulatorów w Obornikach, dobre ceny, chłopaki w porzo korzystam z ich usług od dawna. Bardzo polecam.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo często korzystamy z usług WasteMaster, Pan Piotr od BDO prawdziwy specjalista, zawsze pomoże w temacie odpadów jak coś nie wiadomo. Ze skupem zużytych akumulatorów w Obornikach również sobie poradzili

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam skup akumulatorów w Obornikach. Poza tym dowiedziałem się, że mogę też oddać inne odpady a wystarczy wejść tylko na giełdę. jakiś czas temu założyłem firmę i dowiedziałem się o tym całym BDO i teraz oddaje tylko za pomocą Wastemaster

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon