Nakło nad Notecią - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Nakle nad Notecią

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny zużytych akumulatorów na skupach w Nakle nad Notecią

Popyt i podaż na surowce wtórne, które pochodzą ze zużytych akumulatorów, może kształtować się na różnym poziomie. Ma to ogromny wpływ na ceny złomu akumulatorów w Nakle nad Notecią . Kryterium to powinno być brane pod uwagę, jeśli ma się w planach nawiązanie długofalowej współpracy z przedsiębiorstwem oferującym skup złomu akumulatorów. Aby poznać cennik złomu akumulatorów w Nakle nad Notecią wystarczy otworzyć stworzony przez nas formularz internetowy i wypełnić znajdujące się w nim puste rubryki.
Ceny
Akumulatory Pb 2,4 zł netto
Akumulatory NiCd 0,3 zł netto
Warunki współpracy

Skup złomu akumulatorów w Nakle nad Notecią – odbiór odpadów z WasteMaster

Skup złomu akumulatorów w Nakle nad Notecią gromadzi stare i zużyte akumulatory. Tego typu urządzenia, kiedy zostaną już wyeksploatowane, nie nadają się do ponownego uruchomienia, a tym samym korzystania. Wtedy powstaje potrzeba pozbycia się ich. Dla nas są to kłopotliwe odpady, ale właściciele oraz pracownicy skupu zużytych akumulatorów w Nakle nad Notecią świetnie wiedzą, ile wartościowych surowców mieści się we wnętrzu tych starych urządzeń. Nie opłaca się wyrzucać ich do klasycznych kontenerów na śmieci, ani tym bardziej na bezprawne wysypiska – może się to wiązać z karami administracyjnymi. Podobnie jest w przypadku przechowywania starych akumulatorów w składzikach na narzędzia lub garażach. Wszelkie odpady powinny finalnie znaleźć się w skupie, w tym przypadku na skupie zużytych akumulatorów w Nakle nad Notecią . Wtedy będziemy mogli mieć pewność, że zostaną zrecyklingowane oraz zutylizowane w stosowny sposób, niegroźny dla środowiska. WasteMaster trudni się obsługą zleceń dot. hurtowego skupu akumulatorów w Nakle nad Notecią i okolicach, działamy na terenie całej Polski. Uzupełnij formularz dot. wyceny odpadu w najbliższej okolicy i zamów odbiór!

Hurtowy skup akumulatorów w Nakle nad Notecią z aplikacją WasteMaster

Zamów skup akumulatorów w Nakle nad Notecią z aplikacją WasteMaster. Przejmujesz się kosztami? Niepotrzebnie! Nasz program jest całkowicie darmowy i przyjazny dla użytkownika! Nieważne jak często z niego korzystasz lub ile zapytań w ciągu dnia składasz. Dzięki temu szybko uda ci się znaleźć skup zużytych akumulatorów w Nakle nad Notecią spełniający Twoje kryteria. Czemu warto? Ponieważ mamy możliwość porównania ofert różnych skupów starych akumulatorów w Nakle nad Notecią . Interesuje Cię skup akumulatorów żelowych w Nakle nad Notecią ? Nie ma najmniejszego problemu! Dzięki zaprojektowanemu przez nas rozwiązaniu wyszukasz również i tego typu podmiot. Zobacz sam!

Skup złomu – akumulator w Nakle nad Notecią . Ceny odpadów

Jaka jest cena skupu złomu akumulatora w Nakle nad Notecią ? Od czego zależy? Wpływa na nią szereg czynników między innymi rodzaj akumulatorów, ich ilość, typ ogniw czy region, z którego chcemy zamówić usługę. Na finalną kwotę skupu złomu akumulatora w Nakle nad Notecią ma wpływ również to, jaki rodzaj surowców można z nich uzyskać. Co takiego się wytwarza podczas recyklingu w skupie akumulatorów w Nakle nad Notecią ? Są to wyroby wyciskane, walcowane czy polipropylen. Ze starych akumulatorów pozyskuje się również krystaliczny siarczan sodu, który następnie jest wykorzystywany do wytwarzania detergentów, papieru czy tekstyliów. Do tego dochodzi również ołów rafinowany oraz stopy ołowiu. Wszystkie wyżej wymienione czynniki mają wpływ na ostateczną cenę skupu złomu akumulatorów w Nakle nad Notecią . Zamów darmową wycenę odpadu online i dowiedz się, ile możesz zarobić!

Skup starych akumulatorów w Nakle nad Notecią – co można oddać?

Co takiego można sprzedać na skup starych akumulatorów w Nakle nad Notecią ? Akumulatory – to jasne i pewne. Ale jakie ich konkretne typy? Przede wszystkim te samochodowe, przemysłowe, z wózków widłowych, maszyn sprzątających, UPS czy serwerowe. Do tego zestawienia dochodzi także skup akumulatorów żelowych w Nakle nad Notecią . Warto również znać specjalne oznaczenia akumulatorów. Na ich pudełkach lub opakowaniach producenci umieszczają przekreślony znaczek recyklingu wraz z symbolem Pb oznaczającym ołów. Dzięki temu wiemy, że tego typu urządzenie, po wyeksploatowaniu, powinno trafić w określone mu miejsce, w tym przypadku na skup złomu akumulatora w Nakle nad Notecią .

Co warto wiedzieć o skupie akumulatorów żelowych w Nakle nad Notecią ?

Poszukujesz wiadomości na temat skupu akumulatorów żelowych w Nakle nad Notecią ? Co warto wiedzieć na ten temat? Akumulatory żelowe różnią się budową od tych standardowych, mają także nieco inne zastosowania, ale z pewnością łączy je jedna rzecz – zarówno akumulatory żelowe, jak i te tradycyjne mają substancje niebezpieczne, w tym np. kwas siarkowy. Jego wyciek może nieść za sobą poważne skutki dla środowiska naturalnego, dlatego tak istotna jest stosowna utylizacja przestarzałych urządzeń. Na co dzień trudnią się nią skupu zużytych akumulatorów w Nakle nad Notecią i tyczy się to również akumulatorów żelowych. Warto zadawać sobie sprawę, że według prawa, sprzedawca i producent akumulatorów mają obowiązek przyjąć je od nas bezpłatnie. To rozwiązanie jest odpowiedniejsze dla osób prywatnych, jednak przedsiębiorstwa powinny postawić na skup akumulatorów w Nakle nad Notecią . Po hurtowe ilości, idące w tony, musi przyjechać specjalistyczny transport. Aby go zamówić, wystarczy skorzystać z naszej strony lub aplikacji internetowej. Jeżeli skup zużytych akumulatorów w Nakle nad Notecią , w tym również tych żelowych, to tylko z WasteMaster!

Skup akumulatorów w Nakle nad Notecią – kody odpadów

Jeśli planujesz hurtowy skup akumulatorów w Nakle nad Notecią to musisz znać kody odpadów na akumulatory. Czym są kody odpadów? To sześciocyfrowy numer, który umożliwia szybką klasyfikację odpadu. Ustala się go w oparciu o katalog odpadów, który został sporządzony w rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2014 r. Jaki kod na skup zużytych akumulatorów w Nakle nad Notecią ? Grupa baterii i akumulatorów ma numer 16 06. Kod 16 06 01* to baterie i akumulatory ołowiowe; 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Zamawiając usługę skupu akumulatorów w Nakle nad Notecią , trzeba będzie uzupełnić kartę przekazania odpadu, a w niej wyżej wymienione kody (zależnie od tego, co przekazujemy).

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zamówiłem , sprzedałem , zarobiłem. Ceny zaje……. Tak jak lubię, wszystko git jak należy

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ceny chyba bezkonkurencyjne, obsługa miła :)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

akumulatory należą do tych trudnych odpadów niebezpiecznych, z którymi człowiek zawsze się zastanowi, co zrobić, jak składować, komu przekazać, za ile, a z tą firmą wszystko przebiegło sprawnie i bez zbędnego ……. gadania ;D

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

kiedy czytałem u nich na stronie coś o aplikacji to byłem nie za bardzo przekonany, ale jak zobaczyłem ją na stronie internetowej (tak na STRONIE nie w smartfonie) to już wszystko poszło gładko, załączyłem co miałem odezwali się, cena spoko to się dogadaliśmy, terminów dotrzymują. Także polecam!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Rzetelna firma

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat