Koszalin - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Koszalinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena złomu na skupie akumulatorów w Koszalinie

Osoby, chcące poznać ceny złomu akumulatorów w Koszalinie, często nie wiedzą, w jakim miejscu poszukiwać tych informacji. Rozwiązaniem tego kłopotu jest stworzony przez nas formularz internetowy. To narzędzie, które można bezpłatnie uruchomić i obsługiwać na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Nasz formularz internetowy przyda się klientom indywidualnym i firmowym. Znając najnowszy cennik złomu akumulatorów w Koszalinie można negocjować warunki współpracy z #*#firmami|przedsiębiorstwami#*#, oferującymi skup złomu akumulatorowego z opcją odbioru tego odpadu od klienta.
Ceny
Akumulatory Pb 2,7 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Skup akumulatorów w Koszalinie a BDO. Kody odpadów

Każdy przedsiębiorca, któremu już wcześniej przytrafiło się zamawiać odbiór odpadów, w tym hurtowy skup akumulatorów w Koszalinie, doskonale wie, że jest to także swego rodzaju procedura administracyjna. Wiąże się ona z formalnościami, których trzeba dopełnić. Aby wszystko przebiegło zgodnie z prawem, warto poznać kody odpadów na skup zużytych akumulatorów w Koszalinie. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z 2014 r., akumulatory i baterie stanowią grupę o kodzie 16 06. Kod 16 06 01* to baterie i akumulatory ołowiowe; 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Należy o nich pamiętać, zamawiając usługę skupu akumulatorów w Koszalinie.

Odbiór i skup złomu akumulatorów w Koszalinie

Skupy złomu akumulatorów w Koszalinie parają się transportem, odbiorem, przetwarzaniem oraz utylizacją starych i zużytych akumulatorów. Tego typu odpady po wyeksploatowaniu nie nadają się już do kolejnego użycia czy uruchomienia. Dlatego wtedy należy wziąć pod uwagę opcję skupu zużytych akumulatorów w Koszalinie i trzeba wiedzieć, że można na tym zarobić. Na takiej transakcji najbardziej zyskowni będą przedsiębiorcy, ponieważ zazwyczaj mają oni znaczące ilości tego typu odpadów (często idące w tony). Nasza firma jest zainteresowana hurtowym skupem akumulatorów w Koszalinie, ale nie tylko, ponieważ działamy na terenie całej Polski. Mamy swoje ustalone minima logistyczne, które klient musi osiągnąć, aby móc zamówić usługę. Dowiedz się więcej – zadzwoń lub skorzystaj z aplikacji WasteMaster!

Co możemy oddać do skupu starych akumulatorów w Koszalinie?

Właściciele skupów starych akumulatorów w Koszalinie doskonale wiedzą, ile wartościowych zasobów wtórnych kryje się we wnętrzu tego typu urządzeń, dlatego są gotowi zapłacić za złom akumulatorowy. Ale jakie rodzaje akumulatorów przyjmują? Są to przede wszystkim akumulatory samochodowe, przemysłowe, akumulatory z wózków widłowych, maszyn sprzątających, UPS czy serwerowe. W tym miejscu warto pamiętać także o skupach akumulatorów żelowych w Koszalinie. Co powinno znaleźć się na opakowaniu lub pudełku akumulatora? Jednym z oznaczeń jest skreślony znak recyklingu oraz symbol Pb (oznaczający ołów). Dzięki temu użytkownicy wiedzą, z jakim typem urządzenia mają do czynienia. Nie wolno zapominać o tym, że kiedy się ono zepsuje lub wyeksploatuje, należy oddać je do fachowego skupu złomu akumulatora w Koszalinie.

Wykorzystanie aplikacji WasteMaster do zamówienia hurtowego skupu akumulatorów w Koszalinie

Tylko kilka kroków dzieli nas od zamówienia usługi skupu akumulatorów w Koszalinie. Wystarczy skorzystać z zaproponowanej przez nas aplikacji WasteMaster. Jej użytkowanie nic nas nie kosztuje, więc nie musimy dodatkowo kłopotać się o wydatki. Dzięki niej wyszukanie oraz znalezienie atrakcyjnego dla nas skupu zużytych akumulatorów w Koszalinie staje się o wiele łatwiejsze! Nasza aplikacja jest darmowa, dlatego warto zajrzeć i wypróbować, w jaki sposób działa. Nic nie tracimy, a tylko możemy na tym zyskać. Kto wie, czy właśnie nie w ten sposób znajdziemy najatrakcyjniejszy dla nas skup starych akumulatorów w Koszalinie, który będzie spełniał wszelkie nasze wymogi. Oczywiście nie pomijając skupu akumulatorów żelowych w Koszalinie i okolicach! Skontaktuj się z opiekunem klienta lub uzupełnij formularz online!

Więcej informacji na temat skupu akumulatorów żelowych w Koszalinie

W ostatnich latach akumulatory żelowe, nazywane także pojemnościowymi, stały się bardzo popularne i są coraz częściej wykorzystywane. Nie ma co się dziwić, że zaistniała potrzeba skupu akumulatorów żelowych w Koszalinie i okolicach. Czym akumulatory żelowe różnią się od tych tradycyjnych modeli? Oczywiście budową i zastosowaniem. Na skupie akumulatorów w Koszalinie dowiemy się, że akumulatory żelowe, ze względu na swoją konstrukcję, są bezpieczniejsze w użytkowaniu. Dlaczego? Dlatego, że ryzyko wycieku substancji niebezpiecznych (w tym kwasu siarkowego) jest zredukowane do minimum. Pomimo tego akumulatory żelowej dalej są oznaczane jako odpady niebezpieczne o kodzie 16 06 01* i dlatego muszą znaleźć się na skupie zużytych akumulatorów w Koszalinie. Znajdź naszą aplikację internetową i porównaj oferty z najbliższej okolicy. W ten sposób nie będziesz musiał na własną rękę przeszukiwać dziesiątek stron z propozycjami od poszczególnych firm. Skup zużytych akumulatorów w Koszalinie? W tym także tych żelowych? Możesz liczyć na WasteMaster!

Ceny odpadów. Skup złomu – akumulator w Koszalinie

Czy cena skupu złomu akumulatora w Koszalinie jest stała? Jeśli nie, to od czego zależy? Jej wysokość jest zmienna, a wpływa na nią szereg czynników, między innymi: rodzaj akumulatorów, ilość posiadanych akumulatorów, typy ogniw, lokalizacja punktu skupu. Na finalną kwotę skupu złomu akumulatora w Koszalinie wpływa również to, jaki rodzaj surowca można pozyskać ze starych akumulatorów. Jakie produkty udaje się z nich wytworzyć? Skupy akumulatorów w Koszalinie są w stanie przerobić zużyte urządzenia na wyroby wyciskane, walcowane czy polipropylen. Z krystalicznego siarczanu sodu produkuje się detergenty, papier czy tekstylia. Jednak na tym nie koniec! Do tego dochodzi również ołów rafinowany, a także stopy ołowiu. To wszystko wpływa na cenę skupu złomu akumulatorów w Koszalinie. U nas możesz zamówić darmową wycenę odpadu online! Uzupełnij formularz. Ile jesteś w stanie zarobić?

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem już przyjemność współpracować z kilkoma firmami w zakresie skupu zużytych akumulatorów w Koszalinie i muszę przyznać, że ekipa pana Krzysztofa jest najlepsza. Jak do tej pory, ale trudno będzie ich przebić ;)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chcieliśmy skupić akumulatory, Pan na linii bardzo pomocny, pomogli również przy BDO także pięć gwiazdek

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mój skup akumulatorów w Koszalinie przebiegł bardzo szybko w miłej atmosferze. Ceny bardzo dobre. Polecam

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mój skup akumulatorów w Koszalinie przebiegł bardzo sprawnie w miłej atmosferze. Ceny bardzo wysokie. Polecam

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szybko, zwięźle i na temat w sprawie skupu akumulatorów w Koszalinie to tylko tutaj. Polecam też przejrzeć ich oferty na inne odpady, bo można inne rzeczy przy okazji sprzedać

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon