Jawor - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Jaworze

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak znaleźć prawidłową cenę złomu akumulatorowego w Jaworze?

Właściciele przedsiębiorstw i osoby prywatne, mające dużą ilość starych akumulatorów, często zastanawiają się, w jaki sposób można z zyskiem pozbyć się tego rodzaju odpadów. Przed nawiązaniem współpracy z punktem skupu akumulatorów, warto zdobyć przydatne informacje. Z łatwością można odnaleźć je w takim miejscu jak cennik złomu akumulatorów w Jaworze. Dostępny jest on dzięki opracowanemu przez nas formularzowi internetowemu. Przy pomocy tego narzędzia, można szybko i skutecznie poznać aktualnie obowiązujące ceny złomu akumulatorów w Jaworze.
Ceny
Akumulatory Pb 2,6 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Rodzaje urządzeń przyjmowanych na skupie starych akumulatorów w Jaworze

Co takiego jest odbierane na skupie starych akumulatorów w Jaworze? Jakie rodzaje tych urządzeń spotykają się z uznaniem recyklerów? Do tego typu miejsca można oddać przede wszystkim akumulatory samochodowe, przemysłowe, z wózków widłowych, z maszyn sprzątających, UPS czy serwerowych. Nie zapominajmy także skupu akumulatorów żelowych w Jaworze. Kiedy zauważymy przekreślony symbol recyklingu, a obok niego, albo w nim, skrót Pb (oznaczający pierwiastek ołowiu), wtedy będziemy wiedzieli, że mamy do czynienia z akumulatorem i musimy zanieść go do profesjonalnego skupu złomu akumulatora w Jaworze. Zamów usługę w WasteMaster!

Skup złomu akumulatorów w Jaworze z WasteMaster

Jak wygląda usługa skupu złomu akumulatorów w Jaworze razem z firmą oraz aplikacją WasteMaster? To łatwe! Kiedy akumulator się zużyje, jest niezdatny do ponownego uruchomienia i trzeba go odpowiednio zutylizować. W tym celu warto udać się do skupu zużytych akumulatorów w Jaworze. Stanowczo zabrania się wyrzucania tego typu odpadów do klasycznych kontenerów na śmieci, a tym bardziej na bezprawne wysypiska. Stare akumulatory to odpady niebezpieczne, a za ich niezgodne z normami magazynowanie czy utylizowanie, grożą surowe kary. Z tego powody też przedsiębiorstwa generujące odpady mają prawny wymóg prowadzenia rejestru BDO. Przedsiębiorco! Nie wiesz, co zrobić ze starymi akumulatorami? Zapewne interesuje Cię hurtowy skup akumulatorów w Jaworze? Zgłoś się do nas! Dzięki nam i zaprojektowanej przez nas aplikacji szybko uda Ci się wyszukać specjalistę, który zna się na rzeczy i chętnie Ci we wszystkim pomoże. Jest on gotowy nawet zapłacić za Twój odpad! Zamów u nas darmową wycenę internetową i przekonaj się, ile jesteś w stanie zyskać na skupie zużytych akumulatorów w Jaworze.

Co warto wiedzieć o skupie akumulatorów żelowych w Jaworze?

Szukasz wiadomości na temat skupu akumulatorów żelowych w Jaworze? Co trzeba wiedzieć na ten temat? Akumulatory żelowe różnią się budową od tych tradycyjnych, mają także nieco inne zastosowania, ale z pewnością łączy je jedna rzecz – zarówno akumulatory żelowe, jak i te tradycyjne mają substancje niebezpieczne, w tym np. kwas siarkowy. Jego wyciek może nieść za sobą poważne skutki dla środowiska przyrodniczego, dlatego tak ważna jest stosowna utylizacja starych urządzeń. Na co dzień zajmują się nią skupu zużytych akumulatorów w Jaworze i tyczy się to również akumulatorów żelowych. Warto wiedzieć, że według przepisów, sprzedawca i producent akumulatorów mają obowiązek przyjąć je od nas bezpłatnie. To rozwiązanie jest odpowiedniejsze dla osób indywidualnych, jednak firmy powinny postawić na skup akumulatorów w Jaworze. Po hurtowe ilości, idące w tony, musi przyjechać profesjonalny transport. Aby go zamówić, wystarczy skorzystać z naszej strony lub aplikacji internetowej. Jeżeli skup zużytych akumulatorów w Jaworze, w tym również tych żelowych, to tylko z WasteMaster!

Skup akumulatorów w Jaworze a kody odpadów. Co warto wiedzieć?

Zamawiając hurtowy skup akumulatorów w Jaworze, musimy znać poszczególne kody odpadów. W zależności od tego, co będziemy przekazywać do transportu, kody będą się różniły. Wynika to z rozporządzenia Ministra Środowiska z 2014 r., w którym zostały one dokładnie określone i skategoryzowane. Jakie kody należy wybrać przy skupie zużytych akumulatorów w Jaworze? Kod 16 06 został przypisany do baterii i akumulatorów. Kod 16 06 01* to baterie i akumulatory ołowiowe; 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Są one istotne podczas wypełniania karty przekazania odpadu oraz ewidencji BDO. Tylko legalnie działające skupy akumulatorów w Jaworze będą w stanie wystawić nam odpowiednią dokumentację związaną z transportem odpadów. Zaufane punkty znajdziesz w aplikacji WasteMaster!

Skup złomu – akumulator w Jaworze. Jaka cena za zużyte odpady?

Cena skupu złomu akumulatora w Jaworze jest zależna od wielu kryteriów. W trakcie szacowania ostatecznej kwoty bierze się pod uwagę rodzaj akumulatorów, ich ilość, typ ogniwa czy region, w którym się znajdujemy. Ale to nie koniec. Cena skupu złomu akumulatora w Jaworze jest uzależniona także od tego, jaki rodzaj produktów można finalnie uzyskać z recyklingu tego typu odpadów. Co się pozyskuje ze skupu akumulatorów w Jaworze? Przede wszystkim wyroby wyciskane, walcowane oraz polipropylen. Również krystaliczny siarczan sodu wykorzystywany do produkcji detergentów, papieru czy tekstyliów. Można również wspomnieć o ołowiu rafinowanym i stopach ołowiu. To wszystko wpływa na ostateczną cenę skupu złomu akumulatorów w Jaworze. Zamów bezpłatną wycenę odpadu i sprawdź, ile możesz zyskać!

Hurtowy skup akumulatorów w Jaworze z aplikacją WasteMaster

Zamów skup akumulatorów w Jaworze z aplikacją WasteMaster. Przejmujesz się kosztami? Niepotrzebnie! Nasz program jest całkowicie darmowy i przyjazny dla użytkownika! Nieistotne jak często z niego korzystasz lub ile zapytań w ciągu dnia składasz. Dzięki temu szybko uda ci się znaleźć skup zużytych akumulatorów w Jaworze spełniający Twoje wymagania. Czemu warto? Ponieważ mamy możliwość porównania ofert różnych skupów starych akumulatorów w Jaworze. Interesuje Cię skup akumulatorów żelowych w Jaworze? Nie ma najmniejszego problemu! Dzięki oferowanemu przez nas rozwiązaniu wyszukasz również i tego typu podmiot. Sprawdź sam!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo udana współpraca, doradcy mili, mający kwalifikacje. Firma zaufana i przede wszystkim dotrzymuje terminów. Szczerze polecam! :)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wszystko załatwiają tak naprawdę sami, ty otrzymujesz tylko hajs na konto i zatwierdzasz ofertę. Jak się prowadzi własną działalność to każda sekunda jest na wagę złota, a dzięki tej firmie nie muszę martwić się o organizacje wywózki i transportu

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

tutaj serio nie ma ograniczeń w rodzaju odpadu czy wadze. Mnie akurat interesował skup starych akumulatorów w Jaworze, ale sprzedać można wszystko: oleje, opony. Jak się ma przedsiębiorstwa jakieś warsztatowe czy stacje demontażu to koniecznie zobaczcie aplikacje

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Firma ok.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałem już przyjemność współpracować z wieloma firmami w zakresie skupu zużytych akumulatorów w Jaworze i z czystym sumieniem przyznam, że ekipa pana Krzysztofa jest najlepsza. Jak do tej pory, ale trudno będzie ich przebić ;)

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat