Skup zużytych akumulatorów w Głogowie

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak poznać bieżącą cenę złomu akumulatorowego w Głogowie?

Właściciele przedsiębiorstw, a także osoby prywatne, dysponujące sporą ilością zużytych akumulatorów, często zastanawiają się, w jaki sposób z zyskiem sprzedać tego typu odpady. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze jednostki oferującej skup zużytych akumulatorów, warto zdobyć przydatne informacje. Jedną z nich jest cennik złomu akumulatorów w Głogowie. Jest on dostępny za pomocą stworzonego przez nas formularza internetowego. Dzięki temu można dowiedzieć się czy ceny złomu akumulatorów w Głogowie kształtują się na wysokim poziomie.
Ceny
Akumulatory Pb 2,5 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

W ostatnich latach akumulatory żelowe, określane również pojemnościowymi, stały się niezwykle popularne i są coraz częściej stosowane. Nic więc dziwnego, że zaistniała potrzeba skupu akumulatorów żelowych w Głogowie i okolicach. Czym akumulatory żelowe różnią się od tych tradycyjnych modeli? Oczywiście budową i zastosowaniem. Na skupie akumulatorów w Głogowie dowiemy się, że akumulatory żelowe, ze względu na swoją konstrukcję, są mniej niebezpieczne w użytkowaniu. Dlaczego? Dlatego, że ryzyko wycieku substancji niebezpiecznych (w tym kwasu siarkowego) jest zredukowane do minimum. Pomimo tego akumulatory żelowej w dalszym ciągu są traktowane jako odpady niebezpieczne o kodzie 16 06 01* i dlatego powinny znaleźć się na skupie zużytych akumulatorów w Głogowie. Znajdź naszą aplikację internetową i zestaw ze sobą oferty z pobliskiej okolicy. W ten sposób nie będziesz musiał na własną rękę przeszukiwać setek stron z propozycjami od poszczególnych przedsiębiorstw. Skup zużytych akumulatorów w Głogowie? W tym także tych żelowych? Możesz liczyć na WasteMaster!

Na skupach starych akumulatorów w Głogowie możemy znaleźć wiele wartościowych zasobów. Z jakich rodzajów urządzeń pochodzą? Co w szczególności przyjmują tego typu punkty? Są to przede wszystkim urządzenia takie jak akumulatory samochodowe, przemysłowe, akumulatory z wózków widłowych, maszyn sprzątających, UPS czy serwerowe. Warto w tym miejscu wspomnieć także o skupie akumulatorów żelowych w Głogowie. Jak wygląda pudełko lub opakowanie po akumulatorze? Muszą one posiadać specjalne oznakowanie w postaci przekreślonego symbolu recyklingu. Oprócz tego powinien znajdować się tam skrót Pb (z tablicy okresowej pierwiastków wiemy, że to ołów). Odpady z takim oznaczeniem powinny znaleźć się na skupie złomu akumulatora w Głogowie. Zamów go w WasteMaster!

Skupy złomu akumulatorów w Głogowie trudzą się przewozem, odbiorem, przetwarzaniem oraz utylizacją starych i zużytych akumulatorów. Tego typu odpady po wyeksploatowaniu nie nadają się już do ponownego użycia czy uruchomienia. Dlatego wtedy należy przemyśleć opcję skupu zużytych akumulatorów w Głogowie i trzeba wiedzieć, że można na tym zyskać. Na takiej transakcji najbardziej zyskowni będą przedsiębiorcy, ponieważ często posiadają oni spore ilości tego typu odpadów (często idące w tony). Nasza firma jest zainteresowana hurtowym skupem akumulatorów w Głogowie, ale nie tylko, ponieważ funkcjonujemy na terenie całej Polski. Posiadamy swoje określone minima logistyczne, które klient musi osiągnąć, aby móc skorzystać z usługi. Dowiedz się więcej – zadzwoń lub skorzystaj z aplikacji WasteMaster!

Wiele osób myśli, że konkretne ceny skupu złomu akumulatora w Głogowie są łatwe do oszacowania. Jednak mało kto wie, że na finalną kwotę ma wpływ wiele czynników np. rodzaj posiadanych akumulatorów, ich ilość, typ ogniw czy region, w którym znajduje się dany skup. Jak upewnić się, że dany skup złomu akumulatora w Głogowie proponuje nam korzystną cenę? Właśnie z tego powodu lepiej jest wcześniej zapoznać się z szacunkowymi kwotami za tego typu odpady. Pozwoli nam to na negocjowanie jak najlepszej ceny na skupie akumulatorów w Głogowie. Zamów darmową wycenę odpady online, bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że uzupełnisz krótki formularz, w który opiszesz nam, co posiadasz, w jakiej ilości oraz załączysz zdjęcia. Niedługo po złożeniu zapytania otrzymasz wycenę skupu złomu akumulatorów w Głogowie i będziesz wiedział, czego się spodziewać. Możesz również zadzwonić!

Prowadząc działalność gospodarczą, która wytwarza hurtowe ilości odpadów, trudno jest samemu się wszystkim zajmować. Dlatego poszukując skupu akumulatorów w Głogowie, korzystniej jest postawić na sprawdzone rozwiązania. Jednym z nich z pewnością jest aplikacja WasteMaster! Dzięki niej błyskawicznie porównasz oferty rozmaitych skupów zużytych akumulatorów w Głogowie i okolicy. Nie potrzebujesz instalować jej na swojego smartfona, ponieważ nasze oprogramowanie jest dostępne także na przeglądarki internetowe. Zobacz sam i przekonaj się, że odnalezienie skupu starych akumulatorów w Głogowie nie musi być uciążliwe. Jeżeli interesuje Cię skup akumulatorów żelowych w Głogowie to także nie jest problem! Skorzystaj z naszych usług, zadzwoń lub uzupełnij formularz.

Hurtowy skup akumulatorów w Głogowie wiąże się ze znajomością konkretnych kodów odpadów. Które z nich odnoszą się do akumulatorów i baterii? Jest to grupa o kodzie 16 06. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z 2014 r. baterie i akumulatory ołowiowe są przypisane do kodu 16 06 01*; do 16 06 02* – niklowo-kadmowe, a do 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Dzięki ewidencjonowaniu odpadów skup zużytych akumulatorów w Głogowie może odbyć się zgodnie z przepisami. Wyżej wymienione kody są niezbędne do wypisania karty przekazania odpadu oraz dokumentacji związanej z rejestrem BDO. Chcesz mieć gwarancję, że wszystko przebiegnie tak, jak tego oczekujesz? Zamów usługę skupu akumulatorów w Głogowie w WasteMaster!

Interesuje Cię hurtowy skup akumulatorów w Głogowie? Nie wyrzucaj, a przetwarzaj! Recykling zużytych akumulatorów w Głogowie rozpoczyna się od zbiórki i segregacji tychże odpadów. Skup akumulatorów w Głogowie następnie oddaje odpady odpowiedniej obróbce, dzięki czemu odzyskuje się bardzo dużo substancji chemicznych znajdujących się w bateriach, które można ponownie wykorzystać. Recykling zużytych akumulatorów w Głogowie może być przeprowadzany za pomocą określonych metod– metodzie mechanicznej, hydrometalurgicznej lub termicznej. Wybranie metody odzysku zależy od chęci uzyskania odpowiedniego produktu ze skupu złomu akumulatorów w Głogowie - czy to fizycznych elementów konstrukcji czy płynnych substancji. Znalezienie skupu zużytych akumulatorów w Głogowie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak dzięki naszej aplikacji!

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Głogowie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Cena akumulatorów na złomie
23-11-2021
Cena akumulatorów na złomie

Rozładowany akumulator, nie pozwalający odpalić samochodu, to niestety zwiastun zbliżających się wydatków. Oczywiście nikt z nas nie chce ich ponosić. Z jakich powodów może paść...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master