Odpady drewniane

Palety? Deski z budowy? A może korzenie? Recyklerzy czekają na Twój odpad. Porównaj oferty.

Utylizacja odpadów drewnianych w Wejeherowie

Cena za korzystanie z aplikacji.

Dodawanie oferty utylizacji odpadów drewnianych w Wejeherowie do aplikacji WasteMaster jest darmowe dla klientów indywidualnych. Klienci biznesowi mogą dodawać oferty również bezpłatnie albo zdecydować się na wersję płatną, 99 złotych miesięcznie. Wówczas ma się dostęp do wielu opcji promowania własnej oferty.

Skup przyjmujący drewno.

Utylizacja odpadów drewnianych w Wejeherowie oferowana jest przez specjalistyczne firmy. Przyjmowane są ścinki oraz większe materiały, jakie powstają na skutek obróbki drewna od klientów indywidualnych oraz od klientów biznesowych. Obsługa w formie stałej oferowana jest tartakom. Polega ona na regularnym odbiorze odpadów z drewna albo podstawieniu kontenerów. Szczegóły znajdują się w aplikacji WasteMaster.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wejeherowie
Drewno poprodukcyjne
2500 kg
Sępólno Krajeńskie
Drewno pozostałe
8500 kg
Drewno pozostałe
Siedlce
Drewno opakowaniowe
7000 kg
bębny, palety, skrzynie, Drewno opakowaniowe
Rybnik
Drewno rozbiórkowe
6000 kg
Lubartów
Drewno budowlane
400 kg
deski, szaluki, Drewno budowlane
Strzelce Krajeńskie
Drewno rozbiórkowe
3000 kg
Drewno rozbiórkowe
Brzeszcze
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów drewnianych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady drewniane w Wejeherowie
Gołubie
Zbierający nr 3 S.A. (konto niepotwierdzone)
Gdańsk
PW OLMAR POLAŃSKI WOJCIECH
Rekowo
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW SIERZNO Sp. z o.o.
Tychnowy
GRAN-POL SOBCZYK MICHAŁ
Grudziądz
SURIMET E.Tankiewicz, W.Biegańska, M.Biegański Sp.J.
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Wejherowo
Inne, popularne kategorie odpadów

Charakterystyka odpadu.

Recykling odpadów drewnianych w Wejeherowie jest usługą skierowaną do producentów trocin i zrębek drewnianych. Drewniane odpady to również: palety i skrzynie drewniane, stare meble drewniane, bębny, zrzyny, gałęzie, odpady poprodukcyjne, drewniane deski poremontowe i drewno porozbiórkowe.

Co można zrobić z materiałami uzyskanymi z recyklingu odpadów drewnianych w mieście Wejherowo?

Recykling odpadów drewnianych w mieście Wejherowo dotyczy między innymi ścinek i zrębków. Można je wykorzystać jako materiał grzewczy, dekoracyjny albo odżywczy w ogrodnictwie. Odpady po wycince i obróbce tartacznej mogą zostać wykorzystane do produkcji mebli. Idealnie nadają się też do wykorzystania w rolnictwie.

Które skupy, dbają aby recykling odpadów drewnianych w Wejeherowie odbył się odpowiednio?

Skup odpadów oferowany jest w firmach, jakie po recyklingu materiały drzewne przeznaczają do użytku przemysłowego. Firmy te dostarczają wyroby z odpadów po wycince i obróbce w tartakach. Zajmują się wobec tego skupem odpadów oraz sprzedażą produktów drzewnych.

Podział odpadów w aplikacji WasteMaster.

Odpady z tej kategorii nie obejmują wyrobów, w jakich drewno pomieszane jest z innymi materiałami. Będą to drewnopochodne płyty MDF, płyty HDF, płyty pilśniowe oraz podkłady kolejowe. Aplikacja WasteMaster wskazuje, co wlicza się do grupy odpadów i na tej podstawie użytkownicy mogą wywnioskować, czego do skupu przekazywać nie należy.

Co ma wpływ na cenę utylizacji odpadów drewnianych w mieście Wejherowo?

Cena odpadów zależy zwykle od: rodzaju drewna, ilości dostarczonych odpadów oraz dalszych możliwości wykorzystania materiału po recyklingu. W aplikacji WasteMaster zamieściliśmy główne wiadomości z tego obszaru.

Ceny umieszczone w aplikacji.

Aplikacja WasteMaster pozwala porównać równocześnie ceny w kilku skupach. Jest to praktyczne, ponieważ nie ma jednego obowiązującego cennika, a w kilka minut można wybrać najlepszą firmę oferującą utylizację odpadów drewnianych w mieście Wejherowo. Różnice cenowe uzależnione są od ilości odpadów oraz ich wartości na rynku obrotu odpadami.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Zygmunt
Jako sprzedawca odpadów wreszcie mam wgląd do całej branży. Wiem teraz, do jakich skupów złomu i firm recyklingowych uderzyć. Obroty mojej firmy wyraźnie wzrosły.
Kornel
Dobrze, że WasteMaster dostępny jest również na iPhone. Jestem przekonany, że dużo przedsiębiorców takich jak ja korzysta ze smartfonów z jabłkiem. Aplikacja spełnia na szczęście wymagania sprzętowe.
Rebeka
Jako pracownica urzędu jestem odpowiedzialna również za bieżące pozbywanie się makulatury i innych odpadów. Dlatego postanowiłam korzystać z WasteMaster i moja praca jest o wiele prostsza.
Edyta
Skup złomu elektronicznego z jakim współpracowałem przeniósł swoją siedzibę. Myślałem, że będę mieć problem ze znalezieniem nowych kontrahentów. Ale wtedy dowiedziałem się o WasteMaster i mam już nowe, zaufane miejsce.
Grzegorz
Wiedziałam, że z wywozu zł [...]