Skup mosiądzu w Katowicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny złomu mosiężnego w Katowicach

W niektórych gospodarstwach domowych, jak również w wielu firmach, znaleźć można odpady mosiężne. Produkty te możesz przekazać do punktów zajmujących się recyklingiem tych odpadów. Przed zawarciem umowy kupna- sprzedaży warto poznać ceny złomu mosiądzu w Katowicach. Kształtują się one na różnym poziomie. Wiedzę na ten temat prezentuje cennik złomu mosiądzu w Katowicach, który pozwoli Ci oszacować, ile zarobisz na sprzedaży tych produktów. Aby uzyskać te informacje możesz skorzystać ze stworzonego przez nas formularza internetowego.
Ceny
Mosiądz M 63 poprodukcyjne 22,4 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 20,4 zł netto
M 63 włosy 20,4 zł netto
Mosiądz otoczka 18,4 zł netto
Mosiadz wióry 15,9 zł netto
Mosiadz chłodnice bez Fe 18,0 zł netto
Mosiądz żółty bez wodomierzy 19,8 zł netto
Mosiądz pobiał bez wodomierzy 18,3 zł netto
Mosiadz żólty poprodukcja 20,7 zł netto
Mosiadz rurki mix 20,3 zł netto
Mo łuski bez Fe 22,4 zł netto
Mo węże (bez PCV) 0,7 zł netto
Mo grzałki 3,0 zł netto
Warunki współpracy

Co to jest skup złomu mosiądzu w Katowicach i co na nim znajdziemy?

Działalność skupów złomu mosiądzu w Katowicach jest uregulowana konkretnymi przepisami. Polega na bezpiecznym magazynowaniu, segregacji oraz odbiorze odpadów od klientów. Skup mosiądzu w Katowicach bezpośrednio ze wskazanego miejsca zazwyczaj odbywa się przy hurtowych ilościach odpadów pochodzących od przedsiębiorstw. W innym wypadku często koszty transportu wykraczają poza wartość skupowanego złomu mosiądzu. Może on występować między innymi pod takimi postaciami jak: odlewy (złączki, kolanka, baterie sanitarne), chłodnice, rury, węże, które czasami można spotkać na poszczególnym skupie złomu mosiądzu w Katowicach.

Skup mosiądzu w Katowicach razem z WasteMaster

Twoje przedsiębiorstwo generuje odpady w postaci złomu mosiądzu? Już powoli nie masz jak ich zagospodarowywać? W takim wypadku warto postawić na skup mosiądzu w Katowicach. Zamów usługę razem z WasteMaster. Wystarczy parę łatwych kroków, aby cieszyć się sprzedanymi odpadami. Zgłoś się do nas telefonicznie, mejlowo lub za pośrednictwem specjalnego kwestionariusza. W pierwszej kolejności postaramy się oszacować, co konkretnie posiadasz, żebyśmy mogli ustalić cenę. Gdy obie strony będą zadowolone ze stawek, rozpoczniemy właściwą współpracę. Zaplanujemy transport. Zapewniamy błyskawiczną wypłatę pieniędzy i terminowość.

W jaki sposób możemy definiować złom mosiądzu w Katowicach?

Poszukując możliwej definicji złomu mosiądzu w Katowicach, należy wziąć też pod uwagę podstawową definicję odpadów w ogóle. Złom mosiądzu to odpady mosiężne, dla których ich pierwotny użytkownik nie znajduje już żadnego zastosowania. Mosiądz to często spotykany stop dwóch pierwiastków – miedzi (Cu) oraz cyny (Zn). Mogą się w nim znajdować także inne surowce takie jak ołów, glin czy chrom. Jeżeli tak rzeczywiście będzie, skup złomu mosiądzu w Katowicach z pewnością weźmie to pod uwagę podczas odbierania odpadów tego typu. Jeżeli chcesz zorganizować* podobny skup hurtowy, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą.

Mosiądz – do czego się go wykorzystuje?

Skupy mosiądzu w Katowicach doskonale wiedzą, jak cennym i pożądanym materiałem jest stop miedzi z cynkiem. Dlatego odbierają tego rodzaju odpady, żeby następnie odsprzedać je z zyskiem do hut czy przedsiębiorstw parających się recyklingiem złomu mosiądzu. Mosiądz jest wykorzystywany w wielu przemysłach. Najczęściej stosuje się go przy produkcji części rozmaitych maszyn samochodowych, okrętowych czy chemicznych. Czego jeszcze? Monet, medali, świeczników, pucharów, kłódek, odważników, dzwonów, okuć, ram obrazów i wiele, wiele innych.

Ceny złomu mosiądzu w Katowicach – co trzeba wiedzieć

Co warto wiedzieć o cenach złomu mosiądzu w Katowicach? Przede wszystkim to, że ich wartości są zmienne i nie za każdy typ odpadu mosiężnego dostaniemy tyle samo. Które są najcenniejsze? Cena skupu mosiądzu w Katowicach osiąga najlepsze wartości w trakcie sprzedaży mosiądzu M63 – niekiedy nawet do 23 zł za 1 kg. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku oddawania łusek (bez żelaza) oraz mosiądzu żółtego poprodukcja. Cena skupu mosiądzu w Katowicach nie zachwyca z kolei posiadaczy mosiężnych węży (bez PCV) oraz grzałek. Za tego typu odpady dostaniemy zdecydowanie najmniej, a ich sprzedaż jest opłacalny tylko w ilościach hurtowych. Jeżeli pragniesz zamówić odbiór prosto ze wskazanego przez Ciebie miejsca, zatelefonuj. Uwaga! Dotyczy tylko hurtu.

Rodzaje złomu mosiądzu w Katowicach, z którymi możemy się spotkać

Okazuje się, że są różne typy złomu mosiądzu w Katowicach, z którymi możemy się spotkać. Będą one zależały od tego, który pierwiastek został dodany do poszczególnego stopu: ołów, aluminium, cyna, nikiel, chrom czy też może mangan. To właśnie z takimi surowcami spotkamy się na skupach złomu mosiądzu w Katowicach. Okazuje się także, że rozmaite typy złomu mosiądzu będą posiadały inne cechy chętnie stosowane w gospodarce. Jedne będą miały lepszą skrawalność, inne – lejność, a jeszcze inne np. odporność na korozję. Bez względu na to, jaki złom mosiądzu w Katowicach masz, chętnie go od Ciebie odbierzemy (w ilościach hurtowych!)
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontauj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Katowicach, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie sprzedać mosiądz?
22-11-2022
Gdzie sprzedać mosiądz?

Jeżeli nie wiesz, gdzie sprzedać mosiądz, możesz zgłosić się do profesjonalnych zakładów, które na co dzień zajmują się odbiorem oraz transportem tego typu odpadów. Jesteśmy w s...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg mosiądzu w skupie?
19-11-2022
Ile kosztuje 1 kg mosiądzu w skupie?

Jeżeli nie wiesz, ile kosztuje 1 kg mosiądzu w skupie możesz skorzystać z prezentowanych na naszych stronach cenników międzymiastowych. Ceny mosiądzu różnią między sobą w zależn...

Więcej -->
Ile kosztuje mosiądz na złomie?
17-11-2022
Ile kosztuje mosiądz na złomie?

Od tego, ile kosztuje mosiądz na złomie, zależy jego ilość oraz rodzaj. Cena jest podawana za 1 kg odpadu. Najwięcej otrzymamy ze sprzedaży tzw. mosiądzu M63 poprodukcyjnego, kt...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Rodzaje mosiądzu i ich właściwości
01-12-2022
Rodzaje mosiądzu i ich właściwości

Mosiądz to powszechnie stosowany stop miedzi z cynkiem. Pierwiastka o symbolu Zn jest zazwyczaj do 40% w całej masie. Jednak czy wiesz, że mosiądz może zawierać także dodatki in...

Więcej -->
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master