Skup mosiądzu w Częstochowie

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 22 103 2854
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Na jakim poziomie kształtują się ceny mosiądzu na skupac w Częstochowie?

Masz spore ilości złomu mosiężnego i zależy Ci na płatnym przekazaniu tych odpadów do punktu ich skupu? Jeżeli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, musisz wybrać jednostkę, która zaproponuje Ci korzystne ceny złomu mosiądzu w Częstochowie. Idealnym sposobem na to, aby ustalić powyższe dane, jest stworzony przez nas formularz online. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się, na jakim poziomie kształtuje się cennik złomu mosiądzu w Częstochowie.
Ceny
Mosiądz M 63 poprodukcyjne 22,2 zł netto
Mosiądz M 63 stare blachy 20,1 zł netto
M 63 włosy 20,3 zł netto
Mosiądz otoczka 18,5 zł netto
Mosiadz wióry 16,1 zł netto
Mosiadz chłodnice bez Fe 18,3 zł netto
Mosiądz żółty bez wodomierzy 19,7 zł netto
Mosiądz pobiał bez wodomierzy 17,6 zł netto
Mosiadz żólty poprodukcja 20,0 zł netto
Mosiadz rurki mix 20,0 zł netto
Mo łuski bez Fe 21,7 zł netto
Mo węże (bez PCV) 0,6 zł netto
Mo grzałki 2,5 zł netto
Warunki współpracy

Ceny złomu mosiądzu w Częstochowie są różne w danym okresie roku. Nie będziemy przybliżać tutaj konkretnych stawek, gdyż te są widoczne w cenniku powyżej. Możemy jedynie określić pewne widełki cen skupu mosiądzu w Częstochowie oraz podpowiedzieć, który typ złomu osiąga najkorzystniejsze sumy. Najwięcej zyskamy na sprzedaży mosiądzu M63 poprodukcyjnego – w okolicach 21-23 zł za każdy 1 kg odpadu. Równie dobre ceny skupu mosiądzu w Częstochowie reprezentują sobą mosiężne łuski bez żelaza oraz mosiądz żółty (poprodukcja). Jeżeli nie jesteś pewien, co dokładnie posiadasz, możesz zgłosić się do nas. Wycenimy Twoje odpady całkowicie za darmo!

Skup złomu mosiądzu w Częstochowie polega na składowaniu odpadów, ich odbiorze od klientów oraz transportowaniu do wybranych jednostek przetwarzania odpadów. Skup mosiądzu w Częstochowie jest powszechny, ponieważ złom mosiężny może być poddawany procesom odzysku. Odpady tego typu mogą występować pod wieloma różnymi postaciami. Te najpowszechniej spotykane na skupach złomu mosiądzu w Częstochowie to odlewy, do których zaliczają się złączki, kolanka, baterie sanitarne (krany). Mosiądz powszechnie jest stosowany przy produkcji chłodnic, rurek czy węży. Wytwarza się z niego także inne produkty, takie jak gwoździe, śruby, nakrętki.

Zależy Ci na skupie mosiądzu w Częstochowie z Twojej firmy? Postaw na zaufane rozwiązania i zamów usługę u nas! Jesteśmy w stanie zapewnić terminowość, profesjonalną obsługę, miły personel oraz szybką płatność. Wystarczy zgłosić się do nas. Jak? Można to zrobić na parę sposobów: telefonicznie, mejlowo, poprzez naszą aplikację lub kwestionariusz. Sam wybierasz, która opcja jest dla Ciebie najbardziej komfortowa. Wystarczy, że powiesz nam, co posiadasz i w jakich ilościach, a my zajmiemy się całą resztą – od wyceny po zorganizowanie trasy i odbiór. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania, śmiało możesz prosić nas o wsparcie!

Wszelkie odpady mosiężne, dla których nie możemy znaleźć już żadnego zastosowania, możemy nazwać złomem mosiądzu w Częstochowie. Możemy go przekazać do fachowych przedsiębiorstw, które zajmują się jego magazynowaniem i przetwarzaniem. Jedną z nich bez wątpienia jest skup złomu mosiądzu w Częstochowie, który dodatkowo zapłaci nam za dostarczone odpady. A czym jest sam mosiądz? To stop miedzi z cynkiem. Czasami do stopu dodawane są również jeszcze inne materiały. Jakie? Na przykład ołów, glin, cyna, mangan, żelazo, chrom oraz krzem. Dokonuje się tego po to, aby uzyskać pożądane cechy materiałów. Jeżeli szukasz sprawdzonego skupu złomu mosiądzu w swojej okolicy, zadzwoń do nas. Z pewnością uda się coś załatwić.

Złom mosiądzu w Częstochowie możemy podzielić przynajmniej na kilka różnych rodzajów: mosiądze ołowiowe, cynowe, aluminiowe, manganowe, niklowe, krzemowe, wysokoniklowe. Właśnie między innymi tego typu materiały będziemy mogli oddać na poszczególny skup złomu mosiądzu w Częstochowie. Dodatki do stopów mosiądzu stosuje się w jednym celu – żeby trochę zmienić pożądane właściwości danego surowca. Dla przykładu dodatek ołowiu do mosiądzu sprawia, że materiał jest bardziej skrawalny. Jednak dla nas nie ma szczególnego znaczenia, jaki złom mosiądzu w Częstochowie uzbierałeś, ponieważ jesteśmy w stanie odebrać niemal wszystko. W hurtowych ilościach! Zamów transport prosto na plac swojej firmy.

Skupy mosiądzu w Częstochowie bardzo dobrze zdają sobie sprawę, jak cenionym i pożądanym surowcem jest stop miedzi z cynkiem. Dlatego gromadzą tego typu odpady, aby następnie odsprzedać je z zyskiem do hut czy przedsiębiorstw zajmujących się odzyskiem złomu mosiądzu. Mosiądz jest wykorzystywany w wielu przemysłach. Najczęściej stosuje się go podczas produkcji części rozmaitych maszyn samochodowych, okrętowych czy chemicznych. Czego jeszcze? Monet, medali, świeczników, pucharów, kłódek, odważników, dzwonów, okuć, ram obrazów i wiele, wiele innych.
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Częstochowie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie sprzedać mosiądz?
22-11-2022
Gdzie sprzedać mosiądz?

Jeżeli nie wiesz, gdzie sprzedać mosiądz, możesz zgłosić się do profesjonalnych zakładów, które na co dzień zajmują się odbiorem oraz transportem tego typu odpadów. Jesteśmy w s...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg mosiądzu w skupie?
19-11-2022
Ile kosztuje 1 kg mosiądzu w skupie?

Jeżeli nie wiesz, ile kosztuje 1 kg mosiądzu w skupie możesz skorzystać z prezentowanych na naszych stronach cenników międzymiastowych. Ceny mosiądzu różnią między sobą w zależn...

Więcej -->
Ile kosztuje mosiądz na złomie?
17-11-2022
Ile kosztuje mosiądz na złomie?

Od tego, ile kosztuje mosiądz na złomie, zależy jego ilość oraz rodzaj. Cena jest podawana za 1 kg odpadu. Najwięcej otrzymamy ze sprzedaży tzw. mosiądzu M63 poprodukcyjnego, kt...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Rodzaje mosiądzu i ich właściwości
01-12-2022
Rodzaje mosiądzu i ich właściwości

Mosiądz to powszechnie stosowany stop miedzi z cynkiem. Pierwiastka o symbolu Zn jest zazwyczaj do 40% w całej masie. Jednak czy wiesz, że mosiądz może zawierać także dodatki in...

Więcej -->
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje
06-05-2022
Skup złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów w postaci metali kolorowych i nieżelaznych powinny zainteresować się tematem skupu złomu mosiądzu w praktyce – przydatne informacje. Z pon...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master