Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Świebodzinie

Informacje w aplikacji.

Przedsiębiorcy, którzy zainteresowani są odpadami metali kolorowych od innych firm, pośredników albo klientów indywidualnych mogą sugerować się informacjami zamieszczonymi w aplikacji WasteMaster. Wtedy sprawdzają: lokalizację, proponowaną cenę oraz ilość złomu.

Które firmy mają w swojej ofercie skup złomu metali kolorowych w Świebodzinie?

Firmy te, to przede wszystkim profesjonalne skupy złomu. Oferują one klientom prywatnym i firmom korzystne warunki skupowania złomu. Większość transakcji wspierana jest poprzez odbiór złomu metali kolorowych w mieście Świebodzin. Część firm oferuje również demontaż metali kolorowych. Na miejscu każdy odpad jest sklasyfikowany. Listę punktów znajdziesz na naszej stronie www.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świebodzinie
Złom kablowy
8500 kg
Wolsztyn
Złom cynku
3500 kg
Złom cynku
Świdwin
Złom silników
8000 kg
Warka
Złom ołowiu
4000 kg
Złom ołowiu
Chodzież
Złom aluminium
400 kg
Chojnów
Złom kablowy
3000 kg
Kołobrzeg
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Świebodzinie
Świebodzin
POLCOPPER Sp. z o.o.
Świebodzin
WILMEX Jacek Sitak
Świebodzin
ZAKŁAD SUROWCÓW WTÓRNYCH ODZYSK S. C. AGNIESZKA GIŻYCKA, EWA TOŁŁOCZKO
Sulechów
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „WTÓRMET” Obrót Surowcami Wtórnymi Jadwiga Cebrowska
Sulechów
Wtórmet Sulechów
Kosieczyn
SKUP-ZŁOM DARIUSZ MAŁYCHA
Świebodzin
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie grupy odpadu możemy spotkać w firmie oferującej skup złomu metali kolorowych w mieście Świebodzin?

Złom metali kolorowych obejmuje sporą grupę wyrobów nieżelaznych. W ramach tej grupy wyróżnia się dwie główne: złom metali nieżelaznych oraz stopy metali. Do metali nieżelaznych zaliczają się: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Stopy metali to: mosiądz, brąz, czy znal. Metale z dwóch grup dzieli się jeszcze na metale lekkie i ciężkie. Za pośrednictwem aplikacji można sprawdzić klasyfikację i zadecydować, który skup złomu metali kolorowych w Świebodzinie jest odpowiedni.

Klasyfikacja a wycena odpadu.

Klasyfikacja złomu metali kolorowych to głównie podział na: aluminium, miedź, mosiądz, brąz, ołów, cynk i stale stopowe. Na tej podstawie wyznaczana jest później cena za określone wyroby. W punkcie takim jak skup można spodziewać się indywidualnej wyceny.

Cena odpadu.

Cena uzależniona jest od tego, o jakie dokładnie surowce chodzi. Na skupach za najdroższe uchodzą miedź oraz mosiądz. Opłacalne jest również zbieranie czystego ołowiu, puszek i kabli zrobionych z metali kolorowych. Złom metali kolorowych jest bardzo dochodowy.

Jak odbywa się odbiór złomu metali kolorowych w Świebodzinie?

Profesjonalne skupy są miejscami, w jakich mieszkańcy z danego regionu mogą oddawać odpady nieżelazne. Transakcje odbywają się sprawnie, a jeśli jest taka konieczność, przedstawiciele skupu mogą przyjechać, zdementować elementy złomu kolorowego i przetransportować je do firmy. Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Świebodzin obywa się przy pomocy specjalistycznych pojazdów.

Czynniki wpływające na cenę.

Ceny są duże przede wszystkim ze względu na to, że jest to złom, z jakiego można wykonać wiele urządzeń. Dlatego odpady z metali kolorowych uważa się za uniwersalne. Cena metali kolorowych zależy też od ich rodzaju. Na cenę złomu metali nieżelaznych wpływa też lokalizacja skupu oraz czy jest realizowany odbiór złomu metali kolorowych w Świebodzinie. Inny czynnik wpływający na cenę skupowanego surowca to jego ilość. Im więcej kilogramów, tym cena jest wyższa.

Opłaty w aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty sprzedaży lub skupu złomu metali kolorowych w Świebodzinie w aplikacji WasteMaster nie wiąże się z żadnymi opłatami dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców, którzy nie chcą posiadać konta Premium. Firma, która chce skupować złom kolorowy lub go sprzedawać musi uiścić opłatę za wystawienie oferty. Wynosi ona 99 złotych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Marian
Zakładka „do kupienia” jest bardzo przejrzysta. Od razu wiedziałem, jakie oferty są dla mnie odpowiednie. To praktyczne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.
Julia
Im więcej gromadziliśmy odpadów, tym bardziej oczywiste było dla mnie to, że musimy lepiej zarządzać firmą. Dlatego zdecydowałem się wdrożyć WasteMaster. To była najlepsza pod względem strategicznym decyzja.
Józefina
Pandemia dosyć mocno uderzyła w naszą branżę, czego wielu z nas się nie spodziewało. WasteMaster pozwala nam się odnaleźć we wszystkich przepisach prawnych oraz w tym, jakie dotyczą nas obostrzenia.
Elwira
Gospodarujemy różne odpady i chciałem dać kilka ofert na zakup odpadu. Nie zawsze było to możliwe na branżowych portalach. Za to w aplikacji mam pełną dowolność. To korzystne dla moich interesów.
Magda
W WasteMaster mogę sprawdz [...]