Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Świdniku

Oferty w aplikacji.

Wybór oferty dotyczącej sprzedaży złomu metali nieżelaznych może być trudny, ponieważ zajmuje się tym wiele firm. Można wobec tego sugerować się informacjami na temat ceny, umieszczonymi w WasteMaster. W aplikacji zgromadzone są wszystkie informacje. Głównie warto skierować uwagę na skupy, w jakich cena jest aktualizowana codziennie.

Cena za odpad.

Cyna, miedź i mosiądz zaliczają się do najbardziej dochodowych metali kolorowych. Złom z tych surowców opłaca się zbierać. Niższe ceny obowiązują za aluminium, brąz, ołów i stale stopowe. W profesjonalnych skupach złomu przy dostarczaniu większej ilości cena ustalana jest indywidualnie. Przy mniejszych ilościach cena wyznaczana jest za 1 kilogram. Cennik każdy skup wyznacza samodzielnie.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świdniku
Złom stali stopowych
700 kg
Lubin
Złom aluminium
6000 kg
Złom aluminium
Ciechocinek
Złom stali stopowych
4500 kg
Złom stali stopowych
Siemiatycze
Złom Brązu
6000 kg
Złom Brązu
Dzierżoniów
Złom mosiądzu
6000 kg
Złom mosiądzu
Wąbrzeźno
Złom Brązu
2500 kg
Złom Brązu
Września
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Świdniku
Świdnik
PHU STAL-ŚWID Agnieszka Kubiak
Mełgiew
Mega Car Sp. z o.o.
Lublin
RECO DAWID JASIŃSKI
Lublin
Zbiornica Surowców Wtórnych Spółdzielnia Pracy OSZCZĘDNOŚĆ
Lublin
KOLOR SUROWCE WTÓRNE JAROSŁAW WASZKIEWICZ
Lublin
SYNTOM METAL RECYCLING Sp. z o.o.
Świdnik
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak odbywa się odbiór złomu metali kolorowych w Świdniku?

Profesjonalne skupy są miejscami, w jakich mieszkańcy z danego regionu mogą oddawać odpady nieżelazne. Transakcje odbywają się sprawnie, a jeśli jest taka konieczność, przedstawiciele skupu mogą przyjechać, zdementować elementy złomu kolorowego i przetransportować je do firmy. Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Świdnik obywa się przy pomocy specjalistycznych pojazdów.

Zyski ze sprzedaży.

Przy wyznaczaniu ceny metali kolorowych bierze się pod uwagę takie czynniki jak: rodzaj odpadu, lokalizacja skupu oraz ilość sprzedawanego materiału. Im jest go więcej, tym cena jest większa. Znaczenie ma również czy jest realizowany odbiór złomu metali kolorowych w Świdniku. Metale kolorowe można przetwarzać na wiele sposobów, wobec czego ceny w skupach są korzystne. Złom z metali nieżelaznych jest dochodowy.

Składowe odpadu.

Odpad tego typu, czyli metali nieżelaznych dotyczy wyrobów niemających w składzie żelaza. Mają one zauważalny połysk i uważane są za doskonałe przewodniki ciepła. Złom kolorowy obejmuje przede wszystkim: złom miedzi, złom mosiądzu, złom brązu oraz złom aluminium.

Koszt wystawiania oferty w aplikacji WasteMaster.

Koszt wystawienia oferty skupu złomu metali kolorowych w Świdniku w aplikacji WasteMaster wynosi 99 złotych dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z pakietu Premium. Osoby fizyczne oraz te, które mają pozycję Lidera Rynku, nie płacą nic. Dlatego opłaca się powiązać swoją działalność lub pojedyncze transakcje z aplikacją.

Jakie rodzaje odpadów możemy spotkać w firmach realizujących skup złomu metali kolorowych w mieście Świdnik?

Rodzaje złomu metali kolorowych to: złom metali nieżelaznych i stopy metali nieżelaznych. Metale takie dzieli się również na metale lekkie i metale ciężkie. Metale nieżelazne to: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Stopy metali to: mosiądz, brąz oraz znal. Aplikacja WasteMaster pomaga znaleźć skup złomu metali kolorowych w Świdniku.

Które firmy oferują skup złomu metali kolorowych w Świdniku?

Skup realizowany jest w firmach skupujących również inne odpady. Oferta wystosowana jest do klientów indywidualnych oraz do przedsiębiorców. Metale kolorowe są klasyfikowane, domontowane oraz odbierane od klienta. Odbiór złomu metali kolorowych w Świdnik realizuje wiele firm. W WasteMaster wskazujemy na odbiorców, do jakich należy się zgłosić.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Mira
WasteMaster to prawdziwa odpowiedź na problemy rynku odpadowego. Teraz wreszcie wszyscy recyklerzy są w jednym miejscu. Jest to korzystne zarówno dla nas, dla klientów, jak i dla pośredników. Wszystkie strony mogą szybko i łatwo się komunikować.
Lesław
Pomyliłam się w trakcie wpisywania ilości złomu, jaki mamy w fabryce. Dobrze, że od razu mogłam wszystko cofnąć i poprawić. Widać, że aplikacja wychodzi naprzeciw użytkownikom.
Józef
Nie chciałem pobierać kolejnej apki na telefon firmowy. Jednak teraz jestem gotowy usuwać pozostałe ;) wiem, że inne narzędzia do organizacji pracy nie będą tak efektywne jak to.
Stanisława
Potrzebowałem szybko podstawienia kontenera, żeby sąsiedzi nie narzekali na zbyt dużo złomu przed posesją graniczącą z ich terenem. Napisałem, że szukam pilnie. Od razu odezwała się firma. Przyjechali z kontenerem i w tym samym czasie wszystko zabrali.
Paulina
Zajmujemy się dostarczanie [...]