Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Skierniewicach

Klasyfikacja a wycena odpadu.

Klasyfikacja złomu metali kolorowych to głównie podział na: aluminium, miedź, mosiądz, brąz, ołów, cynk i stale stopowe. Na tej podstawie wyznaczana jest później cena za określone wyroby. W punkcie takim jak skup można spodziewać się indywidualnej wyceny.

Wpływ różnych czynników na cenę.

Ceny zależą od kilku czynników. Najważniejszym jest ich rodzaj. Kolejny czynnik wyznaczający cenę metali nieżelaznych to lokalizacja skupu. Im więcej kilogramów jest sprzedawanych, tym większa jest też cena metali kolorowych. Znaczenie ma również czy jest realizowany odbiór złomu metali kolorowych w Skierniewicach. Metale kolorowe uważane są za bardzo dochodowe.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Skierniewicach
Złom Brązu
8500 kg
Kęty
Złom cynku
8500 kg
Skawina
Złom kablowy
3500 kg
Głuchołazy
Złom aluminium
9000 kg
Złom aluminium
Wieruszów
Złom aluminium
2500 kg
Złom aluminium
Międzychód
Złom cynku
2500 kg
Sieradz
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Skierniewicach
Skierniewice
BONTA Anna Bonikowska
Skierniewice
STAZŁOKOL TOMASZ ZDUN
Bolimów
BI-MET Sp. z o.o.
Wiskitki
"ELMART" Skup i sprzedaż surowców wtórnych
Łowicz
"Mts Recycling" Tomasz Skowroński
Łowicz
FH IMO -Paweł Szymanik
Skierniewice
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie firmy prowadzą skup złomu metali kolorowych w Skierniewicach?

Skupem zajmują się firmy, przygotowane na odbiór odpadów do recyklingu od klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Usługi często poza klasyfikacją obejmują odbiór złomu metali kolorowych w Skierniewice. Opisujemy to dokładnie w naszej aplikacji WasteMaster.

Metale nieżelazne.

Odpad tego typu obejmuje metale nieżelazne, różniące się pomiędzy sobą właściwościami i zastosowaniem. Łączy je to, że są doskonałymi przewodnikami ciepła. Najpopularniejsze metale kolorowe to: aluminium, ołów, miedź oraz stopy miedzi takie jak brąz i mosiądz. Oddając je do firm recyklingowych, przeznaczasz je do dalszej obróbki.

Koszt wystawiania oferty w aplikacji WasteMaster.

Koszt wystawienia oferty skupu złomu metali kolorowych w Skierniewicach w aplikacji WasteMaster wynosi 99 złotych dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z pakietu Premium. Osoby fizyczne oraz te, które mają pozycję Lidera Rynku, nie płacą nic. Dlatego opłaca się powiązać swoją działalność lub pojedyncze transakcje z aplikacją.

Z jakimi rodzajami odpadu możemy się spotkać w zakładach realizujących skup złomu metali kolorowych w mieście Skierniewice?

Dwa główne rodzaje złomu metali kolorowych to: złom metali nieżelaznych i stopy metali nieżelaznych. Metale te dzieli się także na metale lekkie i metale ciężkie. Pierwsza grupa to: cynk, aluminium, miedź, ołów. W drugiej zaś znajdują się: mosiądz oraz znal. Każdy skup złomu metali kolorowych w Skierniewicach można sprawdzić w naszej aplikacji.

Cena surowca.

Cena podawana jest dla konkretnego rodzaju surowca. Często podawana jest za 1 kilogram złomu. Opłacalne odpady z tej kategorii to: cyna, miedź i mosiądz. Aluminium, brąz, ołów oraz stale stopowe mają w cennikach niższą kwotę. Złom ten jest uważany na rynku odpadów za dochodowy.

Jakie firmy mogą realizować odbiór złomu metali kolorowych w Skierniewicach?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Skierniewice może realizować wiele firm z tej branży, czyli w skupach złomu. Klienci zainteresowani ofertą z tego zakresu mogą sprzedawać dowolne metale nieżelazne i oczekiwać, że otrzymają za to dobrą cenę. Każda transakcja odbywa się szybko i z korzyścią dla klienta.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Krzysztof
Jesteśmy dużą fabryką i na co dzień produkujemy mnóstwo odpadów. Wiedzieliśmy, że prędzej, czy później będziemy musieli coś zrobić z elektrośmieciami. Z pomocą aplikacji wiemy, gdzie się zgłaszać.
Ryszarda
Na co dzień powstaje nam wiele odpadów z miedzi. Chciałem znaleźć szybko firmę, która zajęłaby się skupem. W WasteMaster wpisałem, co mamy i ile waży. Po pierwszej udanej transakcji myślę że znalazłem kontrahenta na dłużej.
Janusz
Gospodarujemy odpady nie tylko je skupując, ale też często proponując bezpłatną utylizację. WasteMaster to aplikacja jaka w dużym stopniu nam to ułatwiła. Teraz klienci wiedzą, z czym się do nas zgłaszać i czy otrzymają za coś pieniądze czy nie.
Józefa
Gospodarujemy różne odpady i chciałem dać kilka ofert na zakup odpadu. Nie zawsze było to możliwe na branżowych portalach. Za to w aplikacji mam pełną dowolność. To korzystne dla moich interesów.
Mariusz
Dopiero od kilku dni korzy [...]