Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Opolu

Cena.

Ceny metali kolorowych różnią się pomiędzy sobą w zależności od tego, o jaki surowiec chodzi. Przyjmuje się jednak, że odpady z metali kolorowych są bardzo dochodowe i dlatego jest to złom chętnie zbierany. Szczególnie opłaca się zbierać miedź oraz mosiądz. Czysty ołów, puszki i kable zrobione z metali kolorowych są również w cenie.

Wpływ na cenę.

Cena metali kolorowych zależy od kilku czynników. Bierze się pod uwagę: rodzaj, lokalizację skupu oraz ilość sprzedawanego materiału. Im ma się go więcej, tym cena będzie większa. Nie bez znaczenia pozostaje to, że metale z tej grupy można przetwarzać na wiele sposobów, dlatego też ceny za złom kolorowy są w skupach wyższe. Warto zwrócić również uwagę na odbiór złomu metali kolorowych w Opolu i związane z tym ceny.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Opolu
Złom Brązu
7500 kg
Złom Brązu
Międzychód
Złom aluminium
1500 kg
Dąbrowa Górnicza
Złom miedzi
4500 kg
Bochnia
Złom Brązu
6500 kg
Wolsztyn
Złom stali stopowych
4000 kg
Nysa
Złom silników
3500 kg
Siemiatycze
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Opolu
Opole
PPHU Ko-Ma Surowce Wtórne Sp. z o.o.
Opole
BR Metal, Barbara Trzcińska
Opole
BR Metal, Barbara Trzcińska
Opole
Ferryt surowce
Opole
MARTOL Piotr Łaciński Sp.K.
Opole
PPHU METALEX Beata Kownacka
Opole
Inne, popularne kategorie odpadów

Opłata za korzystanie z aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty sprzedaży lub skupu złomu metali kolorowych w Opolu w aplikacji WasteMaster jest nieodpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców, którzy nie zamierzają korzystać z funkcjonalności konta Premium. Kiedy ktoś korzysta z konta Premium, wtedy opłata wynosi 99 złotych miesięcznie.

Jaki podział metali nieżelaznych możemy spotkać w firmach oferujących skup złomu metali kolorowych w mieście Opole?

Złom metali kolorowych obejmuje grupy, jakimi są: złom metali nieżelaznych i stopy metali. Metale nieżelazne to: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Stopy metali to: mosiądz, brąz oraz znal. Metale kolorowe, czyli nieżelazne dzieli się również na lekkie i ciężkie. W tym obrębie podawane są kolejne podgrupy. Możesz je sprawdzić w aplikacji i znaleźć skup złomu metali kolorowych w Opolu odpowiedni dla Ciebie.

Czy odbiór złomu metali kolorowych w Opolu jest zgodny z prawem?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Opole realizowany jest w profesjonalnych skupach złomu. Procedura skupu jest zgodna z prawem, bezpieczna oraz korzystna dla klienta. Wszystko odbywa się w oparciu o dogodne warunki. Miejsc takich pojawia się coraz więcej.

Odrębne klasyfikacje.

We wszystkich skupach klasyfikacja odbywa się na bazie odrębnych ustaleń. Można jednak zetknąć się z podstawowym podziałem na złom: aluminium, miedzi i mosiądzu oraz na stopy z poszczególnych surowców. Na tej podstawie wyznaczana jest też później cena.

Które firmy mają w swojej ofercie skup złomu metali kolorowych w Opolu?

Firmy te, to przede wszystkim profesjonalne skupy złomu. Oferują one klientom prywatnym i firmom korzystne warunki skupowania złomu. Większość transakcji wspierana jest poprzez odbiór złomu metali kolorowych w mieście Opole. Część firm oferuje również demontaż metali kolorowych. Na miejscu każdy odpad jest sklasyfikowany. Listę punktów znajdziesz na naszej stronie www.

Grupa metali nieżelaznych.

Odpad tego typu, a więc metali kolorowych to spora grupa wyrobów. Obejmuje ona między innymi: miedź, aluminium, brąz, mosiądz, cynk. Zużyte metale kolorowe przeznacza się na złom, a następnie poddaje recyklingowi. Ich cechą charakterystyczną jest to, że nie mają w składzie żelaza.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Patryk
Odbieramy odpady od klientów z całego Śląska i Małopolski. Chcieliśmy to dobrze wypromować. Nasz dział marketingowy szukał sposobów na jeszcze lepszą reklamę. Dlatego zdecydowaliśmy się umieścić swoją markę w WM. To było dobre posunięcie.
Hanna
Jako sprzedawca odpadów wreszcie mam wgląd do całej branży. Wiem teraz, do jakich skupów złomu i firm recyklingowych uderzyć. Obroty mojej firmy wyraźnie wzrosły.
Mieszko
Remont domu dziadków wiązał się z wyrzuceniem wielu rzeczy, jakie zgromadzili oni na strychu i na podwórku. Straciłam nadzieję, że damy radę się tego pozbyć. Mąż dowiedział się o aplikacji i na szczęście sprawa jest już zakończona.
Patrycja
Odziedziczyłam po rodzicach działkę rekreacyjną. Była zaniedbana i było na niej mnóstwo złomu: metale, papier, gruz, plastik i różne niezidentyfikowane cuda. Nie miałam pojęcia jak się za to zabrać aż do włączenia WasteMaster. Teraz już jest czysto!
Waldemar
Nie wyobrażam sobie, by ni [...]