Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Oleśnicy

Jaki podział metali nieżelaznych możemy spotkać w firmach oferujących skup złomu metali kolorowych w mieście Oleśnica?

Złom metali kolorowych obejmuje grupy, jakimi są: złom metali nieżelaznych i stopy metali. Metale nieżelazne to: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Stopy metali to: mosiądz, brąz oraz znal. Metale kolorowe, czyli nieżelazne dzieli się również na lekkie i ciężkie. W tym obrębie podawane są kolejne podgrupy. Możesz je sprawdzić w aplikacji i znaleźć skup złomu metali kolorowych w Oleśnicy odpowiedni dla Ciebie.

Cechy i składowe odpadu.

Odpad tej kategorii zawiera metale nieżelazne, cechujące się specyficznym połyskiem. Jest to grupa wyrobów między innymi takich jak: miedź, aluminium, brąz lub mosiądz. Oddając te wyroby do recyklingu, zyskuje się pewność, że będą one poddane ponownej obróbce.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Oleśnicy
Złom miedzi
5500 kg
Złotów
Złom mosiądzu
1500 kg
Złom mosiądzu
Czechowice-Dziedzice
Złom stali stopowych
1000 kg
Krzeszowice
Złom cynku
3000 kg
Złom cynku
Gostynin
Złom Brązu
8000 kg
Trzcianka
Złom miedzi
2000 kg
Chełmża
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Oleśnicy
Wrocław
ZŁOMEK Wojciech Ziółkowski
Wrocław
BSK RETURN S.A.
Biskupice
AMEBA RECYKLING Sp. z o. o.
Wrocław
ODYLION Sp. z o.o. Sp.K.
Wrocław
METALLI.PL SP. Z O.O.
Wrocław
GRZEGORZ MORAWSKI GREGMET
Oleśnica
Inne, popularne kategorie odpadów

Które firmy mają w swojej ofercie skup złomu metali kolorowych w Oleśnicy?

Firmy te, to przede wszystkim profesjonalne skupy złomu. Oferują one klientom prywatnym i firmom korzystne warunki skupowania złomu. Większość transakcji wspierana jest poprzez odbiór złomu metali kolorowych w mieście Oleśnica. Część firm oferuje również demontaż metali kolorowych. Na miejscu każdy odpad jest sklasyfikowany. Listę punktów znajdziesz na naszej stronie www.

Opłata za korzystanie z aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty sprzedaży lub skupu złomu metali kolorowych w Oleśnicy w aplikacji WasteMaster jest nieodpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców, którzy nie zamierzają korzystać z funkcjonalności konta Premium. Kiedy ktoś korzysta z konta Premium, wtedy opłata wynosi 99 złotych miesięcznie.

Czynniki wpływające na cenę.

Ceny są duże przede wszystkim ze względu na to, że jest to złom, z jakiego można wykonać wiele urządzeń. Dlatego odpady z metali kolorowych uważa się za uniwersalne. Cena metali kolorowych zależy też od ich rodzaju. Na cenę złomu metali nieżelaznych wpływa też lokalizacja skupu oraz czy jest realizowany odbiór złomu metali kolorowych w Oleśnicy. Inny czynnik wpływający na cenę skupowanego surowca to jego ilość. Im więcej kilogramów, tym cena jest wyższa.

Ceny w zależności od klasyfikacji.

Ceny są podawane za konkretne odmiany złomu. Pracownicy skupu wszystko klasyfikują i udzielają odpowiedzi osobom zainteresowanym sprzedażą. Cena najczęściej podawana jest za 1 kilogram złomu. Do opłacalnych odpadów z tej kategorii zaliczają się: cyna, miedź i mosiądz. Niższe ceny obowiązują za aluminium, brąz, ołów oraz stale stopowe.

Czy można liczyć na dobrą cenę od firmy realizującej odbiór złomu metali kolorowych w Oleśnicy?

Punkty, w jakich warto oddawać odpady z metali kolorowych to profesjonalne skupy złomu. Każda transakcja odbywająca się w takim miejscu jest zgodna z przepisami prawa, a także dochodowa dla osób, które złom sprzedają. Ze względu na to, że metale kolorowe są pożądane do dalszej produkcji sprzętów różnego rodzaju, można liczyć na dobrą cenę od firmy realizującej odbiór złomu metali kolorowych w mieście Oleśnica.

Różne sorty odpadu.

Klasyfikacja złomu metali kolorowych obejmuje podział na: aluminium, miedź, mosiądz, brąz, ołów, cynk i stale stopowe. Poszczególne sorty są też klasyfikowane w swoim obrębie. Są to odrębne zapisy każdego skupu. Na tej podstawie można sprawdzić, gdzie możliwy jest odbiór z konkretnej grupy.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Stanisław
Rynek odpadów w kraju jest duży. Od kilku lat widziałem, że wszystko należy w jakiś sposób usystematyzować, pogrupować. Nikt się jednak tego nie podjął. A teraz pojawił się WasteMaster i to co oferuje jest zadowalające. Branża może lepiej prosperować.
Natasza
Na co dzień powstaje nam wiele odpadów z miedzi. Chciałem znaleźć szybko firmę, która zajęłaby się skupem. W WasteMaster wpisałem, co mamy i ile waży. Po pierwszej udanej transakcji myślę że znalazłem kontrahenta na dłużej.
Judyta
Wiedziałem, że dla moich potrzeb wystarczy mi wersja darmowa. Mimo że jest nieodpłatna i tak ma sporo funkcjonalności! To idealne rozwiązanie dla osób fizycznych.
Iga
Podstawiamy kontenery na złom w dowolne miejsce wyznaczone przez klienta. Cieszymy się, że możemy to robić teraz w wielu miejscach, wcześniej sprawnie umawiając wszystko z klientami w aplikacji.
Balbina
Kanistry, beczki, detergen [...]