Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Krośnie

Kto prowadzi skup złomu metali kolorowych w Krośnie?

Metal kolorowy skupowany jest w wielu punktach. Profesjonalne skupy złomu oferują kompleksowe usługi. Dotyczą one klasyfikacji, zagospodarowania i transportu odpadu. Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Krosno zawsze wykonywany jest z należytą starannością. Usługi są świadczone dla klientów prywatnych oraz dla firm z branży. Informacje na temat skupów podajemy w naszej aplikacji.

Czy odbiór złomu metali kolorowych w Krośnie jest bezpieczną opcją?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Krosno może być realizowany w skupach złomu. Transakcje skupu metali kolorowych są zgodne z prawem, bezpieczne oraz opłacalne dla klientów. Ze względu na spore zapotrzebowanie, skupy złomu metali kolorowych w Krośnie są coraz częściej spotykane. W miejscach tych można liczyć na korzystne ceny za odpady.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Krośnie
Złom Brązu
2000 kg
Złom Brązu
Parczew
Złom miedzi
5500 kg
Złom miedzi
Nowy Targ
Złom ołowiu
4000 kg
Zabrze
Złom miedzi
700 kg
Dzierżoniów
Złom aluminium
1000 kg
Złom aluminium
Rabka-Zdrój
Złom aluminium
5000 kg
Łęczna
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Krośnie
Miejsce Piastowe
FHU LORENC Rafał Lorenc
Dukla
JARMET BOGUSŁAWA I KAZIMIERZ JARECCY Sp.J.
Nienaszów
JARMET BOGUSŁAWA I KAZIMIERZ JARECCY Sp.J.
Trzcinica
JARMET BOGUSŁAWA I KAZIMIERZ JARECCY Sp.J.
Boguchwała
R-STAL KAMERDUŁA, OLSZEWSKA Sp.J.
Rzeszów
ZŁOM BIAŁA Sp. z o.o.
Krosno
Inne, popularne kategorie odpadów

Informacje w aplikacji.

Przedsiębiorcy, którzy zainteresowani są odpadami metali kolorowych od innych firm, pośredników albo klientów indywidualnych mogą sugerować się informacjami zamieszczonymi w aplikacji WasteMaster. Wtedy sprawdzają: lokalizację, proponowaną cenę oraz ilość złomu.

Składowe odpadu.

Odpad tego typu, czyli metali nieżelaznych dotyczy wyrobów niemających w składzie żelaza. Mają one zauważalny połysk i uważane są za doskonałe przewodniki ciepła. Złom kolorowy obejmuje przede wszystkim: złom miedzi, złom mosiądzu, złom brązu oraz złom aluminium.

Jakie metale lekkie możemy oddać na skup złomu metali kolorowych w mieście Krosno?

Złom metali kolorowych dzieli się na złom metali nieżelaznych i stopy metali nieżelaznych. Metale kolorowe dzieli się na metale lekkie i metale ciężkie. Metale lekkie to: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Metale ciężkie to przede wszystkim: mosiądz, znal i brąz. Aplikacja wskazuje, gdzie mieści się skup złomu metali kolorowych w Krośnie

Cena.

Ceny metali kolorowych różnią się pomiędzy sobą w zależności od tego, o jaki surowiec chodzi. Przyjmuje się jednak, że odpady z metali kolorowych są bardzo dochodowe i dlatego jest to złom chętnie zbierany. Szczególnie opłaca się zbierać miedź oraz mosiądz. Czysty ołów, puszki i kable zrobione z metali kolorowych są również w cenie.

Klasyfikacja odpadu.

Złom metali kolorowych klasyfikowany jest na skupach złomu w nawiązaniu do wewnętrznych ustaleń. Można natomiast zetknąć się z podstawowym podziałem na odpady z: aluminium, miedzi i mosiądzu oraz na stopy z dowolnych surowców nieżelaznych. Wstępna klasyfikacja wpływa na późniejszą cenę odpadów dostarczonych do skupu.

Koszt wystawiania oferty w aplikacji WasteMaster.

Koszt wystawienia oferty skupu złomu metali kolorowych w Krośnie w aplikacji WasteMaster wynosi 99 złotych dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z pakietu Premium. Osoby fizyczne oraz te, które mają pozycję Lidera Rynku, nie płacą nic. Dlatego opłaca się powiązać swoją działalność lub pojedyncze transakcje z aplikacją.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Kazimierz
Jesteśmy dużym zakładem i wobec WasteMaster mieliśmy spore oczekiwania. Teraz mogę powiedzieć tylko tyle, że nie żałuję, że wybraliśmy takie narzędzie do kontaktów z klientami oraz zaprezentowania własnej oferty.
Teodora
Bardzo często klienci dla któryh robiłem remonty pytali mnie o to gdzie mogą wywozić odpady. Nie zawsze się w tym orientowałem. Teraz nie tylko sam korzystam z WasteMaster, ale przekonuje klientów do aplikacji.
Marcjan
Nie ma chyba restauratora, który nie myślałby o tym, jak skutecznie pozbyć się śmieci i zrobić to szybko. Ja przez WasteMaster nawiązałem kontakt z pośrednikiem dzięki jakiemu nie muszę się nad tym dłużej zastanawiać. On zajmuje się wszystkim.
Hubert
Jesteśmy dużym zakładem przetwórstwa tworzyw sztucznych. Duże złomowisko koło nas zamknęło się i zaczęliśmy mieć problem z przemiałami. W apce znalazłem pośrednika, który szuka teraz dla nas kontrahentów. To było bardzo proste.
Szymon
W ogóle nie orientowałem s [...]