Złom metali kolorowych

Miedź, mosiądz, aluminium? A może kable? Wystaw ofertę bezposrednio na rynek odpadowy

Skup złomu metali kolorowych w Chrzanowie

Koszt wystawiania oferty w aplikacji WasteMaster.

Koszt wystawienia oferty skupu złomu metali kolorowych w Chrzanowie w aplikacji WasteMaster wynosi 99 złotych dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z pakietu Premium. Osoby fizyczne oraz te, które mają pozycję Lidera Rynku, nie płacą nic. Dlatego opłaca się powiązać swoją działalność lub pojedyncze transakcje z aplikacją.

Cena a inne warunki.

Czynniki wpływające na cenę metali kolorowych w skupach złomu to: popyt na wybrany surowiec oraz jego spodziewane zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu. Istotny jest także zysk ze sprzedaży surowca. Sumę za odpady z metali kolorowych sugeruje też miejsce, w jakim następuje sprzedaż oraz możliwy odbiór złomu metali kolorowych w Chrzanowie.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Chrzanowie
Złom ołowiu
5500 kg
Złom ołowiu
Bielsko-Biała
Złom aluminium
2000 kg
Kolbuszowa
Złom silników
2500 kg
Złom silników
Nowogard
Złom aluminium
8000 kg
Żnin
Złom kablowy
8500 kg
Złom kablowy
Wąbrzeźno
Złom ołowiu
400 kg
Złom ołowiu
Kartuzy
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu metali kolorowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom metali kolorowych w Chrzanowie
Chrzanów
FH PROMET Adam Sztybór
Trzebinia
FH PROMET Adam Sztybór
Trzebinia
PPHU POLBART Bartosz Szumniak
Jaworzno
S.A.K. ZŁOM S.C. ANNA, KRZYSZTOF SARNA
Bukowno
TOMAD FILIP DZIODZIO
Sławków
LE GALL POLSKA Sp. z o.o.
Chrzanów
Inne, popularne kategorie odpadów

W jakich firmach mogę znaleźć skup złomu metali kolorowych w Chrzanowie?

Metalem kolorowym zajmują się głównie skupy złomu. Metale kolorowe skupowane są od klientów indywidualnych oraz od firm. W aplikacji WasteMaster wskazujemy, na jakich warunkach odbywa się odbiór złomu metali kolorowych w mieście Chrzanów. Główne usługi to: klasyfikacja złomu, demontaż surowców wtórnych oraz transport odpadów.

Najczęstsze rodzaje odpadu.

Odpad tej kategorii jest grupą obejmującą złom pozbawiony żelaza. Stąd też inna nazwa: złom metali nieżelaznych. Metale kolorowe bez domieszek żelaza to najczęściej: aluminium, miedź oraz mosiądz. Złom metali kolorowych obejmuje odpady z tych surowców.

Jakie grupy odpadu możemy spotkać w firmie oferującej skup złomu metali kolorowych w mieście Chrzanów?

Złom metali kolorowych obejmuje sporą grupę wyrobów nieżelaznych. W ramach tej grupy wyróżnia się dwie główne: złom metali nieżelaznych oraz stopy metali. Do metali nieżelaznych zaliczają się: aluminium, cynk, miedź oraz ołów. Stopy metali to: mosiądz, brąz, czy znal. Metale z dwóch grup dzieli się jeszcze na metale lekkie i ciężkie. Za pośrednictwem aplikacji można sprawdzić klasyfikację i zadecydować, który skup złomu metali kolorowych w Chrzanowie jest odpowiedni.

Cena surowca.

Cena podawana jest dla konkretnego rodzaju surowca. Często podawana jest za 1 kilogram złomu. Opłacalne odpady z tej kategorii to: cyna, miedź i mosiądz. Aluminium, brąz, ołów oraz stale stopowe mają w cennikach niższą kwotę. Złom ten jest uważany na rynku odpadów za dochodowy.

Gdzie można ustalić odbiór złomu metali koloroowych w Chrzanowie?

Odbiór złomu metali kolorowych w mieście Chrzanów realizowany jest w firmach zajmujących się tym profesjonalnie, czyli w skupach złomu. Są to przedsiębiorstwa, w jakich można pozbyć się odpadów z metali nieżelaznych i uzyskać za to dobrą cenę. Firmy zapewniają szybkie i bezpieczne przeprowadzenie każdej transakcji.

Odrębne klasyfikacje.

We wszystkich skupach klasyfikacja odbywa się na bazie odrębnych ustaleń. Można jednak zetknąć się z podstawowym podziałem na złom: aluminium, miedzi i mosiądzu oraz na stopy z poszczególnych surowców. Na tej podstawie wyznaczana jest też później cena.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Gerarda
Wśród recyklerów wyróżniamy się tym, że jesteśmy naprawdę dużą firmą. Myślałem już od dawna o tym, jak zyskać zleceniodawców. Nigdy jednak nie miałem na to dobrego pomysłu. Aż nie pojawiła się ta aplikacja. Teraz oszczędzamy czas na kontakty, a bardziej skupiamy się na pracy.
Aniela
Dostęp do rynku recyklerów miałem do tej pory ograniczony. Odkąd korzystam z aplikacji wiele się zmieniło. Poznaję szybko nowe firmy i przedkładam interesujące oferty. Nie mam złudzeń: to zasługa Waste Master.
Joanna
Gospodarujemy różne odpady i chciałem dać kilka ofert na zakup odpadu. Nie zawsze było to możliwe na branżowych portalach. Za to w aplikacji mam pełną dowolność. To korzystne dla moich interesów.
Bernardyn
Przed zdecydowaniem się na konkretny skup złomu mogłam przejrzeć kilka ofert w pobliżu. Wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że miejsca te są tak blisko mnie!
Gerhard
Sprzedawałem nie raz częśc [...]