Zużyty olej spożywczy - Odbiór zużytego oleju spożywczego | WasteMaster

Odbiór zużytego oleju spożywczego w Białymstoku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak postępować z fryturą przed oddaniem jej do skupu zużytych olejów spożywczych w Białymstoku ?

Zanim oddasz swój odpad do skupu zużytych olejów spożywczych w Białymstoku , musisz odpowiednio się z nim obchodzić. Przedsiębiorcy nie mogą składować dużych ilości frytury w swoich lokalach, sanepid z pewnością nie pochwaliłby takich działań. Jeśli już przetrzymujemy gdzieś beczki z twardym olejem, muszą być one szczelne i postawione tak, aby nie groziły spowodowaniem wypadku. Kiedy już będziesz gotowy na zrealizowanie odbioru zużytego oleju spożywczego w Białymstoku , miej na uwadze kilka elementów. Cena transportu specjalnymi pojazdami wzrasta wprost proporcjonalnie do Twojego oddalenia od skupu. Także jeśli Twoja restauracja jest odległa od dużych miast, to cena wzrasta. Jednak dzięki Wastemaster jesteś w stanie odnaleć skup zużytego oleju spożywczego w Białymstoku w Twojej okolicy! Mamy rozbudowaną sieć współpracujących placówek w całej Polsce - z pewnością wyszukamy coś dla Ciebie!

Dużo frytury - co robić?

Spore ilości frytury nie mogą zostać oddane do PSZOK-u ani wyrzucone do "zmieszanych". Trzeba je wywieźć do skupu zużytego oleju spożywczego w Białymstoku . Tam zastygła ciecz zostanie poddana zabiegom neutralizującym oraz recyklingowi. W skupie zużytego oleju spożywczego w Białymstoku przeprowadzane są interesujące zabiegi filtracji złotego płynu. Za pomocą specjalistycznych urządzeń, wszelkie pozostałości po produktach spożywczych zostają wyrzucone. Taki "nowy" olej służy jako opał w piecach olejowych lub jako biokomponent do ekodiesla.

O odbiorze zużytego oleju spożywczego w Białymstoku i nie tylko

Wytwarzasz sporo oleju? Nie wiesz dokąd wyrzucić resztkę oliwy? Przeczytaj powyższy wpis i dowiedz się wszystkiego! Zużyty olej spożywczy w Białymstoku ma unikatowe właściwości chemiczne. Jako tłuszcz, nie rozpuszcza się w wodzie, więc po tym jak zastygnie, zwiększa swoją masę. Dlatego zabrania się wyrzucania zużytego oleju spożywczego w Białymstoku do zlewu czy ubikacji, gdyż działa to negatywnie na system rur. Nie można również wyrzucać takich substancji na łono natury - zużyte oleje są najczęściej zanieczyszczone, a sama ich struktura jest szkodliwa dla przyrody. Jeśli masz małe ilości olejów gastronomicznych, które zużyłeś na swój użytek - możesz zanieść je w pojemniku do PSZOK-u lub wrzucić do śmieci zmieszanych. W momencie, kiedy masz kilogramy zastygłej frytury - sytuacja się zmienia. Czytaj dalej i dowiedz się wszystkiego!

Co zyskasz z Wastemaster?

Dzięki naszym usługom, za darmo wycenimy Twój odpad i odbiór zużytego oleju spożywczego w Białymstoku . A także stowrzymy listę najlepszych ogłoszeń w Twojej okolicy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach zużytego oleju spożywczego, zapraszamy na naszą stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/olej-gastronomiczny w Białymstoku .

Co musisz dostarczyć firmie odbierającej zużyte oleje spożywcze w Białymstoku ?

Firmy w Polsce są zobligowane do wprowadzenia bieżących informacji dotyczących odpadów do BDO. Za brak prowadzenia ewidencji odpadów grożą surowe kary - od 1000 zł do nawet miliona. Zużyty olej spożywczy w Białymstoku musi zostać uwzględniony w tym rejestrze odpadowym. Jednak zanim firma odbierze od Ciebie zużyty olej spożywczy w Białymstoku , koniecznie dostarcz im KPO, czyli Kartę Przekazania Odpadu. Zawiera ona wszystkie dane na temat Twojego oleju, a także musi zawierać uzupełniona o jego numer - 20 01 25. Przekazujesz KPO, firma odbiera Twoją zużytą fryturę, a Ty masz problem z głowy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki za profesjonalną obsługę! Nigdy nie znalazłam tak solidnej firmy odbierającej zużyty olej spożywczy w tak krótkim czasie!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze jest mieć wybór, ja także niezwykle go sobie cenię. Dlatego skorzystałam z pomocy Wastemaster - dzięki nim mogę przebierać spośród wielu ogłoszeń dotyczących utylizacji zużytego oleju spożywczego w Białymstoku .

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Poziom obsługi klienta na wysokim poziomie. Już nie muszę się przejmować zużytym olejem gastronomicznym!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dopiero wchodzę na rynek handlu odpadami, ale już teraz widzę, że dzięki apce Wastemaster, zwiększyła się liczba zamówień na odbiór zużytego oleju spożywczego. Warto spróbować!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z przyjemnością polecam usługi wykonywane przez firmę Wastemaster! Dzięki nim, w szybki sposób zamówiłem usługę odbioru zużytego oleju spożywczego w Białymstoku :)

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje
17-05-2022
Skup oleju gastronomicznego – najważniejsze informacje

W wielu lokalach gastronomicznych do przygotowania potraw stosuje się oleje roślinne. Wykorzystany produkt tego rodzaju to odpad, który odbierze od lokalu i zutylizuje skup olej...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat