Kędzierzyn-Koźle - Skup akumulatorów | WasteMaster

Skup zużytych akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zmiany w cenach złomu akumulatorowego w Kędzierzynie-Koźlu

Coraz więcej osób obserwuje znaczne zmiany w wartości złomu akumulatorowego, oddawanego do punktów skupu tego typu odpadów. Dynamicznie zmieniające się ceny złomu akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu są uwarunkowane wieloma czynnikami. Aby poznać cennik złomu akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu , warto skorzystać z proponowanego przez nas narzędzia. To formularz internetowy w formie bezpłatnej. Służy on do wyceny każdej ilości złomu akumulatorowego.
Ceny
Akumulatory Pb 2,8 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Skup akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu a kody odpadu – przydatne informacje

Przeczytaj praktyczne informacje dotyczące hurtowego skupu akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu ! Przede wszystkim warto poznać kody odpadów na poszczególne rodzaje akumulatorów. W zależności od rodzaju, klasyfikacja będzie nieco inna. Skup zużytych akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu jest związany z grupą o kodzie 16 06 – „baterie i akumulatory”. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z 2014 r. baterie i akumulatory ołowiowe są przypisane do kodu 16 06 01*; do 16 06 02* – te niklowo-kadmowe, a do 16 06 05 – inne baterie i akumulatory. Zamawiając skup akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu , w ilościach hurtowych (idących w tony), należy pamiętać o rejestrze BDO i powiązaną z nim kartą przekazania odpadu. Wtedy znajomość wyżej wymienionych kodów jest niezbędna.

Rodzaje przyjmowanych akumulatorów na skupie starych akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu

Skup starych akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu odbiera akumulatory samochodowe, przemysłowe, z wózków widłowych, z maszyn sprzątających, UPS czy serwerowe. Do tego dochodzi także skup akumulatorów żelowych w Kędzierzynie-Koźlu . Zanim udamy się w takie miejsce, warto co nieco się rozejrzeć w temacie oraz samej specyfice rynku odpadowego. A w jaki sposób rozpoznać, że dany odpady należy do złomu akumulatorowego? Po tym, że na swoim opakowaniu lub pudełku będzie miał narysowany skreślony znaczek recyklingu ze skrótem pierwiastka Pb (ołów). Skorzystaj z naszej oferty i zamów skup złomu akumulatora w Kędzierzynie-Koźlu .

Ceny odpadów. Skup złomu – akumulator w Kędzierzynie-Koźlu

Czy cena skupu złomu akumulatora w Kędzierzynie-Koźlu jest stała? Jeśli nie, to od czego zależy? Jej wysokość jest zmienna, a wpływa na nią szereg czynników, między innymi: rodzaj akumulatorów, ilość posiadanych akumulatorów, typy ogniw, lokalizacja punktu skupu. Na finalną kwotę skupu złomu akumulatora w Kędzierzynie-Koźlu wpływa również to, jaki rodzaj surowca można pozyskać ze starych akumulatorów. Jakie produkty udaje się z nich wytworzyć? Skupy akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu są w stanie przerobić zużyte urządzenia na wyroby wyciskane, walcowane czy polipropylen. Z krystalicznego siarczanu sodu produkuje się detergenty, papier czy tekstylia. Jednak na tym nie koniec! Do tego dochodzi również ołów rafinowany, a także stopy ołowiu. To wszystko wpływa na cenę skupu złomu akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu . U nas możesz zamówić darmową wycenę odpadu online! Uzupełnij formularz. Ile jesteś w stanie zarobić?

Odbiór i skup złomu akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu

Skupy złomu akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu trudzą się przewozem, odbiorem, przetwarzaniem oraz utylizacją starych i zużytych akumulatorów. Tego typu odpady po wyeksploatowaniu nie nadają się już do ponownego użycia czy uruchomienia. Dlatego wtedy należy przemyśleć opcję skupu zużytych akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu i trzeba wiedzieć, że można na tym zarobić. Na takiej transakcji najbardziej zyskowni będą przedsiębiorcy, ponieważ często mają oni duże ilości tego typu odpadów (często idące w tony). Nasza firma jest zainteresowana hurtowym skupem akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu , ale nie tylko, ponieważ działamy na terenie całej Polski. Mamy swoje określone minima logistyczne, które klient musi spełnić, aby móc zamówić usługę. Dowiedz się więcej – zadzwoń lub skorzystaj z aplikacji WasteMaster!

Hurtowy skup akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu . Zamów usługę z aplikacją WasteMaster

Szukasz skupu akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu ? Idealnie trafiłeś, WasteMaster jest rozwiązaniem dla Ciebie! Skorzystaj z naszej nieodpłatnej aplikacji i porównaj mnóstwo ofert z rozmaitych skupów zużytych akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach. Stworzone przez nas narzędzie funkcjonuje także w wersji internetowej, dlatego nie musisz nic instalować w swoim telefonie czy tablecie. Wystarczy, że przejdziesz na właściwą podstronę i wyszukasz pasujący Ci skup starych akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu . Obsługa jest łatwa i przyjazna dla użytkownika. A może interesuje Cię skup akumulatorów żelowych w Kędzierzynie-Koźlu ? To z pewnością również uda Ci się załatwić za pomocą WasteMaster. Możesz się do nas odezwać także telefonicznie.

Ważne informacje o skupie akumulatorów żelowych w Kędzierzynie-Koźlu

Jaka jest specyfika skupu akumulatorów żelowych w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach? Tego typu instytucje ukierunkowane są na odbieranie oraz utylizację trochę innego rodzaju akumulatorów. Zwykle jest tak, że tradycyjne złomowiska akumulatorów przyjmują również i te żelowe. Bez względu na różnice w ich budowie czy zastosowaniu, oba typy mają cechę wspólną – posiadają substancje niebezpieczne, w tym np. kwas siarkowy. Dlatego tak ważna jest właściwa utylizacja odpadów w fachowym skupie zużytych akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu . Trzeba również pamiętać o możliwości przekazania zużytych akumulatorów do ich producenta lub sprzedawcy. Ma on obowiązek ich odebrania od nas nieodpłatnie. Jest to świetnie rozwiązanie dla osób indywidualnych, a nie podmiotów gospodarczych. Firmy, które posiadają duże ilości odpadów, powinny znaleźć pobliski skup akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu , w tym również tych, które zajmują się akumulatorami żelowymi. Mogą to zrobić za pomocą aplikacji WasteMaster. Skup zużytych akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu ? Postaw na nas!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Świetny skup akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu , dobre ceny, chłopaki w porzo korzystam z ich usług od dawna. Bardzo polecam.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Aplikacja bardzo intuicyjna, więc nie miałam problemu z dodaniem odpadu! :) polecam

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miła i fachowa obsługa. Atrakcyjne ceny. Super pomoc. Zdecydowanie Polecam!!!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miałem już przyjemność współpracować z wieloma firmami w zakresie skupu zużytych akumulatorów w Kędzierzynie-Koźlu i muszę przyznać, że ekipa pana Krzysztofa jest najlepsza. Jak na razie, ale trudno będzie ich przebić ;)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon